stoeger x20 suppressor 0.177 icin pellet secimi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • yeni aldıgım tüfek icin stoeger x20 suppressor 4.5 kalibre icin nasıl bir pellet almalıyım. bana öneri yazar mısınız.

HAYATI ONURUNLA YAŞA.......
    STOEGER X20 SUPPRESSOR + 4X32AO

LU_MAR CAP 12 61 NAMLU
    HUĞLU CAP 12 TEK KIRMA
    DERYA CAP 9MM TEK KIRMA

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen sakalli45 ().

• Jsb 10.3 grain pellet cok iyi sonuc verir, hem isabet hemde tahribati muhtesem ama bu pelletler biraz agir oldugu icin herzaman kullanma yayi kirabilirsin. Bunun disinda ucuz gamo pelletlerde fena sayilmaz. Ama tufegine en uygun pelleti deneyerek anlarsin.
    Kazasiz, belasiz atislar dilerim.

-HeR NeFis Olumu Tadacaktir -

mod 99 5.5 mm 3-9*32 optima
    mod 85 4.5 mm
    mod 55 4.5 mm

• arkadaşlar önerileriniz için tşk ederim.saygılar....

HAYATI ONURUNLA YAŞA.......
    STOEGER X20 SUPPRESSOR + 4X32AO

LU_MAR CAP 12 61 NAMLU
    HUĞLU CAP 12 TEK KIRMA
    DERYA CAP 9MM TEK KIRMA

• tüfeğinin yakın ve orta mesafede en sevdiği pelletler gamo match,gamo pro match'dır.

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• merhabalar;

gamo red fire 4.5 lerı denemenızı tavsıye ederım...

Gamo 4.5 Delta Cadet, Daystate MK4 MTC 5.5, AA MPR, AA FTP900, FX impact, Armsan RS-X1, Armsan Phenoma, Ataarms SP, Husanarms (12cal)...

• Her arkadas tecrubesiyle farkli peletler soylemis.ben bu tufekte AA ft 8.40 4.52 ve hatsan jsb rs 7.66gr 4.52 atmanizi tavsiye ederim.Goreceksiniz ki attiginiz her pelet ayni delikten gecek.saygilar...

Steyr lg110 ft

Nikko 10-50-60

Huglu Px5 pro .22

Vektoroptic 3-18-50

Hw100s .177 (12fpe)

Zoraki .177

• Uygun fiyatlı olsun derseniz gamo macht isabeti bence gamolar içinde en iyisidir her tür gamoyu kullandım, artı olarak crosman macht pellet , jsb türevleri her şekilde kendını kanıtlamış zaten bir de hn baracuda 10,64 olması lazımdı tek geçerim.