Webley Royal Kullanıcılarına!!

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaslar bu forumlarda ve diger forumlarda kullandıgınız tufegin hatsan mod 125 kopası oldugu bi cok kereler soylendi ;keyf; . Belki gorunus olarak evet, belki piston olarakta evet ancak kesinlikle tetik tertibatı farklı. Videolara guvenip tetiginizi daha dogrusu pistununuzun icini deneyimsizseniz acmayın cunku tetik hemen dagılıyor ve cıkan parcaların forumlardaki videolardaki parcalara benzemedigini gorunce panikliyorsunuz. En azından ben kısa sureli bi panik yasadım ancak bu konuda yardımı Güngör Av dan yani izmirden almayı dusunuyorum . Bunun icin lutfen dikkatli olun. Yada ilk once benim "yapmadıgım" u½%; gibi tetigi iyicene inceleyin :!: , imkanınız varsa yakın cekim fotolarını cekin ve sonra acın pistonu. İcinden bi kac tane yay fırlıyor ve nereden fırladıklarını gormedim ben ;$., ;( . Dikkatinize....

• kardeş istersen bu tetik tertibatını bir foto haline getirebilirsen bizde yakın mercek görelim derim.herkes görmüş olur ve sana yabancı gelen kısmı belki bir arkadaşımızın çok pratik bir şekilde yaptığı bir işlemdir diye düşünüyorum

• uyarın için tesekkür edrim patriotlardada aynı durum varmı benimki birazdan elime gececek formda anlattıkları gibi söküp yağlamayı düşünüyorum yaglanmasa ne olur acaba yaglanınca bize yararı nedir ;keyf;

• İlk tüfeğiniz ise ve elinizde yeterli ekipman yoksa ben söküp yağlamanızı kesinlikle önermem. Geri toplayamayabilirsiniz :)

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Arkadaslar bugun isten yorgun argın geldikten sonra sonsuz bi bulmaca gibi gelen tetikle ugrastıktan sonra, güngör avdan güngör beyi aradım ve sorunumu anlattım, oda bana tam olarak olmasada "iyi halt ettin abicim" gibi bisiyler dedi. Fabrikaya gondericem ve orada toplatıcam, zaten yaydada bi egrilik vardı, onuda yenisiyle degistirticem, tabiki bi miktar para sıkısıcak tetik vidasına...napalım yedik bi halt cekicez. Gercektende toparlanacak gibi durmuyor...