webley 1. nesil aldım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Satıcı 1. nesil son 1 tane kaldı dedi bende aldım hemen ama nedense bu kargocular getirmedi yaw sabır tasımıyız aaa hadi getirin

bu yesil gresin belli bi markası varmı acaba?her firmanın yesil gresi mi var var yoksa ;tese;kkur

• ;şrofls;. allah her keze kısmet estin webley patriot u artık başka bişiler alcaz anlaşılan 1-2 sonra tüfek alcağım icin ne kısmet olursa

Webley Patriot 5.5 ( by Sideprensi7) + Yatagun Dampa Ayak Yakında Walter 3-9x44 Dürbün ) ;avci;

• insallah kardesim sana daha iyisini nasip etsin allah vall aiyimi ettik kötümü ettik bilemiyorum artık :thumbup:

• Kazasız Zevkli Atışlar.
    Hayırlı olsun

Gamo CFX Royal 5.5 Tasko 3-9x56

HATSAN AT44WX-10 .22

marmarateam.png

• tesekkürler arkadasım silahım simdi geldi harbiden iyi silahmıs kundagı mükemmel işçilik yapmıslar gezi hiç kpırdamıyor iyi nisan alıncak gez göz hizalandıgında arpacık gezin centiğine tam oturuyor sıfırlandıktan sonra kacarı yok mod 125 e göre hafif tepmiyor kalite bu kadar mı belli olur yaw yerliler kopyayı bile beceremiyor geliştirip yapsanız ne olur acaba istediklerinde alasını yapıyorlar ama herseyden caldıktan sonra bi anlamıyok bence güzel bi tüfek arkadaslar :huh:

• Webley patriot un tek sevmediğim yanı kit olarak gelmemesi Herşeyine ayrı ayrı para harcıyon en kötü yanı :(

Webley Patriot 5.5 ( by Sideprensi7) + Yatagun Dampa Ayak Yakında Walter 3-9x44 Dürbün ) ;avci;

• herkese tskler arkadaslar sabırsızca hafta sonunu bekliyorum silahı sıfırlayacam bide arkadaslar yesil gresle ne zaman yaglamalıyım hemenmi belli bi atıstan sonramı pelet olarak önerileriniz nedir uzun mesafede delip gecsin istiyorum :thumbup:

• hayırlı, uğurlu olsun :D

birde genel bir hatırlatma yapmak isterim; özellikle bu tür magnum silahları kullanırken, hele hele kapalı bir alanda atış yapılıyorsa, mutlaka koruyucu atış gözlüğü kullanılmasını tavsiye ederim ;d;

• hayırlı, uğurlu olsun :D

birde genel bir hatırlatma yapmak isterim; özellikle bu tür magnum silahları kullanırken, hele hele kapalı bir alanda atış yapılıyorsa, mutlaka koruyucu atış gözlüğü kullanılmasını tavsiye ederim ;d;

Magnum ne demek ya? Büyük mü?

Torun K-101 Magnum 5.5mm

korfezteam.png

• Magnum = Güçlü

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Magnum = Güçlü

Büyük, geniş anlamı taşır latincede :) Vücutta mesela omuriliğin kafatasından çıktığı deliğe Foramen Magnum denir. Foramen = Delik, Magnum= Geniş

Pistonları geniş olanlarda otomatikman güçlü oluyor sıkıştırdığı havanın fazlalığından dolayı.

• valla kardes biz türk insanıyız bize bişey olmaz deyip ,atın ölümü arpadan olsun deyip aids olan kask takmadan 100 km hız yapan bi ingiliz gibi sag dan sollayan sinyalkullanmayan nükleer atıktan kacarak korunan milletin insanlarıyız işmi şimdi gözlük aaaaa sende canım ;şrofls;. ;rofl.; saka saka bunada ulan yakısmaz bu diye takmazlar ya heehehe takın kardesim kardesim insaat mühendisi baret neden takmadınız fırcası atarken elemanlarına elemanının ;kffx; kafası yarıldı kalas düştüde artık bareti birader demeden takıyorlar takın kardesi gözlüklerinizi