Tüfekte Arıza

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • 3-4 gün önce aldıgım mod 90 'da tehlikeli bir arıza vardı.Emniyeti açıp kapatırken ateş alıyordu :) tuhaf bir durum .Bende bunun yakın zzamanda başıma iş açacagını dusunerek aynı gun hatsan fabrıkasına kargoladım.Kargo ucretını Hatsan karşıladı.
    Acaba aldıgım yerden değişim talep etseydim daha mı iyi olurdu .Çünkü Hatsan Silahı açacak Nede olsa tüfek açılmış olacak bir nebze eskimiş gibi olacagını dusunuyorum siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Hatsan Mod 90 > 5.5 mm (Gamo Magnum Pellet)

Emre Kaçan

• tüfeği sen değil üretildiği yer açacak dert etme :) doğduğu yere gitmiş sıkıntın olmaz

hatsan mod 125 CAMO .177 (kalıbına göre dürbün arıyorduk en sonunda biz yaptık )

İNANIYORSANIZ SATEN İŞ BİTMİŞTİR...

• mal 3-4 günlük .tabikide geri vericektin başka tüfek alıcakttın .keşke önceden sorsan... geçmiş olsun

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• mal 3-4 günlük .tabikide geri vericektin başka tüfek alıcakttın .keşke önceden sorsan... geçmiş olsun

o yönden haklısınız ama şimdi aldıgım yere kargola sonra yenisi gelecek .Yine bir sorun çıkarsa ugrasmam kırarım tüfeği sonra :)
    ama fabrikaya gonderırsem gerekli bakımını yaparlar belki baska yerindede sorun çıkar onlarıda kontrol ederler diye düşündüm

Emre Kaçan

• tertemiz yapar bakımını yapar yollarlar endişen olmasın.

ÖZGÜR ÖRNEK
    BT65-SB-W_LW

• Bilgiler için teşekkürler .Yarın Hatsan Fabrikasına varır kargo

Emre Kaçan

• hatsan sen demesen bile herşeyi yeniler yollar korkma.

Torun 5,5 hediye edildi
    Kral safari magnum 6,35 hediye edildi
    Hatsan mod 70 quatro sas 6,35 satıldı
    Retay Troy 100x 4,5 : satıldı
    Samyang Sumatra 500 6,35 :thumbup: f;s;s
    Çatüs 36 cal 7+1 g;$i
    Çatüs 36 cal 7+1 ;tufey#

• Bende Galataian aldım. Fakat silah çalışmadı. Fabrikaya yolladım. 1 hafta oldu ses yok. Bakalım ne olacak?