Zoraki aksesuar seçimi.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar Zoraki hp 01 ultra .177'mi yeni aldım, 3 ay civarı oldu. Gerçekten hayran kaldığım sayılı silahlardan biri. Makinamı biraz süslemek istiyorum ve tecrübeli ustalarımdan bu konuda fikir bekliyorum.

Nikula 4x32 Dürbün silahım için yararlı olurmu? Yada makul fiyatlarda 100 - 150 tl arası önerebileceğiniz dürbünler nelerdir?

Tabancanın ön alt tarafına tutacağı nereden bulabilirim?

pcp moderatörleri zoraki üzerinde kullanılabilir mi, yada nereden temin edebilirim?

Şimdiden ilginize teşekkür ederim. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Tabanca ele alındımı ateşlenir... Osmanlı bunu emreder. £tabanxalı$

Zoraki hp 01 ultra .177 8o :love:
    Hatsan mod125 .22 :thumbup:

• Bendede zoraki var ve alt tutacağını aliexpresten aldım. katlanır sökülüp takılabilir ve ucuzdu. yüksek ayak ile 4X32 kullanıyorum ve çok memnunum dürbün ile 30 metreden rahatlıkla şişe kırabiliyor daha uzak mesafelere denemedim.

Hatsan Mod99 LE 5.5 mm + Optima 3-12x44AOE

Hatsan Mod 135 QE 5.5.mm + ?

Hatsan Galatian 5.5 mm + ?

Zoraki HP 01 Ultra 5.5mm + Stoeger 4x32
    Webley Patriot 1. nesil 5.5 mm + Tasko 3-9x40E

• Çok teşekkür ederim. Moderatör hakkında beni aydınlatabilecek birileri varmı ?

• Araya bir aparat eklemek gerekiyor moderatörü takabilmek için.

• Sizlere son sorum, araştırdıkça tabancama en uygun dürbünün 4x32 uygun olduğunu öğrendim bu dürbünde max. 30 metreye kadar kullanılıyor. 3x9-32 -40 -44 civarı dürbünler çok mu abartılı durur üzerinde ?

• Sizlere son sorum, araştırdıkça tabancama en uygun dürbünün 4x32 uygun olduğunu öğrendim bu dürbünde max. 30 metreye kadar kullanılıyor. 3x9-32 -40 -44 civarı dürbünler çok mu abartılı durur üzerinde ?

yoo hiç asırı olmaz dampa ayak ile 6x24-40 bile takarsın

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• büyük dürbün takılır takılmasına da kocaman durur üstünde. 4-32 ile 40 metreye bile atış yapıyordum, ama red dot gibi geliyordu, yakınlaştırma yetmiyordu. 3-9-32 uydurabilirsen kullan güzel olur ama kurmaya etkisi olur diye düşünüyorum, zorlaştırır.

• ilginiz için çok teşekkür ederim arkadaşlar. Aksesuarları tamamladığımda resimleri yüklerim. Çok saolun. g;$i

• Compact durbunler var. Onlara da bakabilirsiniz. Mesela 3-9*32 durbunu reddot boyutunda yapmislar. AMA normallerine gore biraz pahali

Crosman m4-177&bsa sniper 3-9*40&gamo match

Elbet bir gun benim olacak (Daystate Huntsman Classic .22)

• yoo hiç asırı olmaz dampa ayak ile 6x24-40 bile takarsın

ben mod 125 e sordun zannetim :D :D
    ;lol;

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• ben mod 125 e sordun zannetim :D :D
    ;lol;

hahahahaha bende dedim dampaya ne gerek var? düşünsene zorakinin üstünde zurna gibi dürbün hahahahahahahahha ;,;- ;,;- ;şrofls;. ;şrofls;. :D :D :D :D :D :D :D :D

• ben irice bir 3-9*40 taktım bir ara denemek için.Kurmayı cidden zorlaştırıyor :)
    4x32 iyidir bir de tek ayakla takılabilecek üst kısmı esnetmeyecek hafiflikte olan compact 3-9*32 leri denemek lazım.

Ankara TR