FX T12 240 cc KUNDAK

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Eline sağlık Abi kundak çok şık durmuş, custom kundak olayında tavana vurmuşsun. firmalarla görüşme imkanın oldumu? AA- diana- weihreauch- daystate- fx gibi çalışmlarını eposta yoluyla gösterme imkanın oldumu?

[

Ticari anlamda düşünmediğimden hiç bir firma ile görüşmedim. Bu işler Türkiye'de maalesef olmaz

• Üfffffffffffffffffffffffff
    Başka da bir yoruma gerek yok elinize, emeğinize sağlık. :thumbup:

Daystate AirWolf MCT 0.22 & Hawke Sidewinder 30 Tactical SF 8.5-25 X 42 & Draeger 6L 300Bar

Weihrauch HW98 0.177 & Hawke Varmint 6-24 X 44
    Weihrauch HW75 0.177 cal.

Weihrauch HW45 0.177 cal.
    Bushnell Sport 850 Laser Rangefinder

hasag.png

• Helal olsun size.... Tıpkı bir sanat eseri gibi diyeceğim ama gibisi mibisi kalmamış.... Kundaktan daha çok heykele benzemiş

Allah başarılı çalışmalarınız daim etsin

FX İmpact 5.5mm-4.5 mm

Kalibrgun-Cricket Standart PLB 5.5 mm+ Hawke Sidewinder 30 Tactical 6.5-20x42 [s]

[s]FX Gladiator.22

Sarsılmaz Kılıç 2000 Mega 9x19 mm.

• Mükemmel üstü ...

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Mehmet abi ellerine saglık sahane bir kundak olmuş , ellerin dert görmesin . Zeytin ağacı bu kadarmi güzel durur bir kundakta , ay yıldıza diyecek hicbisey yok , gercekten yurt dışında kundak yapıyorum diyen birçok insanı kıskandıracak cinsten olmuş ;d;

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• Mehmet abi eline sağlık sonunda bitirmişsin harika olmuş
    seni çok iyi anlıyorum bir kundağa başladınmı o kundağın işi hiç bitmiyor nedense

• Mehmet abi ellerine saglık sahane bir kundak olmuş , ellerin dert görmesin . Zeytin ağacı bu kadarmi güzel durur bir kundakta , ay yıldıza diyecek hicbisey yok , gercekten yurt dışında kundak yapıyorum diyen birçok insanı kıskandıracak cinsten olmuş ;d;

Serdar, ne yalan söyliyeyim ilk başta biraz zorlandım. Ceviz ağacını işlemek daha zevkli ve kolay. 5 numara bir kök cevizde bu kundağı düşünemiyorum.
    Ayrıca Ay ve Yıldızımızı alüminyumdan da kendim yaptım.

• Mehmet abi eline sağlık sonunda bitirmişsin harika olmuş
    seni çok iyi anlıyorum bir kundağa başladınmı o kundağın işi hiç bitmiyor nedense

g;$i haklısın heleki bende hiç bitmiyor. Aklıma yeni bir şey geldiğinde üşenmiyorum başlıyorum tekrar işe. İyi de oluyor aslında her yaptığım kundakta biraz daha kendime birşeyler katıyorum.

• Elinize sağlık Mehmet bey yanlız bu kundağa şöyle ele gelen gallavi bir bolt kolu yakışır diye düşünüyorum.Selamlar.

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• Fotograflari gordugum andan itibaren dusuncelerime tercuman olacak kelimeler bulmakta zorlaniyorum. Elinize saglik demekle yetiniyorum.

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• Böyle fotoğrafların burada yayınlanması yasaklanmalı bence. Yapan var yapamayan var, alan var alamayan var. :)
    Elinize emeğinize sağlık. İnsan baktıkça bakıyor. Çok güzel olmuş.

• Siz birde canlı görün tekrar ellerine sağlık abim,harika olmuş

Saygılar
    Veysi

cukurovateam.png

• kusursuz işçilik bravo ama baya ağırlaşmışa benziyo

buda benim hazinem :)
    daystate air wolf .22cal 40 fpe! Hawke Sidewinder 30 SF 6-24x56 SR Pro
    airarms s410 extra fac .22 cal (regulator'lü) bsa 6-24x50
    evanix windy city sb .22cal bsa 8-32x44
    bt65 rb w .22cal bsa 8-32X44 sf deer hunter
    at-44 .22cal th long 6-9x44
    evanix ar6 .22cal 4-9X44 walther night pro
    weihrauch hw-90 .22cal dürbün sevmiyor namussuz :)
    daystate air ranger .22cal 70 fpe! Hawke Sidewinder 30 SF 6-24x56 SR Pro
    samyang .357 recluse 3-12x44 optima