Webley Raider 10 (5,5)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • güney av setin içini ayrı ayrı satıyor anladığım kadarıyla :him:s elbette daha karlı olur ;) artık bende bam almayı istiyorum oysa hatsan yedek parça, servis ve yerli malı olduğu için favorimdi...

Hocam keşke dediğin gibi olsaydı ama patriot yay ve keçesi için örnek vereyim;hatsanı arıyosun güngör ava onları arıyosun ankarada bilmem ne ava yönlendiriyorlar ankarada ki "bize hiç yollamadılar o parcaları" dio sonra tekrar güngör avı arıyosun "haftaya ara" diyor haftaya arıyorsun "yok" diyor hatsanı arıyosun "bi dakka" diyorlar baglıyorlar sonra telefona kimse cıkmıyor... :D

webley patriot 5.5 + hawke reflex 4-12*50 mildot
    TOZ MC 20-01(SATILDI)
    ARMSAN A612W 71+61 slug namlu(ahşap kundak,karbon plastik kundaklı,satılır)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• Official Post

Süleyman imzandaki animasyon çok ilginç,ne demek istiyorsun ? #hims;box;x

• Süleyman imzandaki animasyon çok ilginç,ne demek istiyorsun ? #hims;box;x

Foruma huzursuzluk vereceklere bir hatırlatma yapıyorum abi kimin boss oldugunu bilsinler diye :D

TOZ MC 20-01(SATILDI)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• Official Post

Foruma huzursuzluk vereceklere bir hatırlatma yapıyorum abi kimin boss oldugunu bilsinler diye :D

O zaman seni Admin yapalım ;kihhik,

• Abi teşekkür ederim,itimatın için ve teveccühün için :D ama benden daha iyi yapacak olan arkadaşım serdar var onu admin görmek isterim forumda...

TOZ MC 20-01(SATILDI)
    REMİNGTON 870 20" F.R.

• Official Post

Abi teşekkür ederim,itimatın için ve teveccühün için :D ama benden daha iyi yapacak olan arkadaşım serdar var onu admin görmek isterim forumda...

Şu an için yetişebiliyoruz,Önerin için teşekkürler :)

• bir süredir silahın tekli modelini kullanıyorum silah hız olarak çok tatminkar değil.yurt dışındaki sitelerde 860 fps yazıyordu bu model 25ft/lbslik model ama Türkiyede piyasaya sunulan model 12ft/lbs.Türkiyedeki modeller yaklaşık 70-80 atış yapabilmekte.yalnız silahın güzel olan tarafı çok basit ve kolay modifye edilebiliyor olması.valfe vuran çekicin içinde bir setuskur vida var ve çekiç yayıda bu vidaya yaslanıyor.bu setuskur vidayı iki katı büyüklükte bir vidayla değiştirip hem çekiç ağırlığını artırıyor hemde bu vidayı gevşeterek yayın gerilmesini artırabiliyorsunuz ve bu şekilde silah 700-750 fpslik hızlara rahatlıkla çıkabiliyor.buna mukabil atış sayısında da düşme yaşıyorsunuz.silahta şu an anlayamadığım tek olay var o da tetiği düşürdüğünüzde sanki valf kapanamıyormuş gibi fırrt diye ses yapıyor.bu silahın valf sistemi biraz daha geliştirilebilirse silah çok daha hızlı ve daha çok atış yapabilir diye düşünüyorum.isabetlilik olarak çok güzel bir silah(benimki lothar walther namlu).

• raider 10 ABD pyramıd air satış fiyatı 950 usd pompasız ,turkiyede daha ucuz olmalı

egeteam.png

• Official Post

raider 10 ABD pyramıd air satış fiyatı 950 usd pompasız ,turkiyede daha ucuz olmalı

Raider 10 u Hatsan satışa sundumuki ? :!:

• Bunu hatsanmı satıyor bilmem ama satılıyor 10 lusu bayadan beri bu sitede.

http://www.pyramydair.com/p/webley-raider-10-air-rifle.shtml

bu linkteki detay fotoğraflara bakınca, aşağıdaki fotoğraflardan birinde "made in England" yazısı görünüyor.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Evet bende şimdi baktım. Demek hatsan değilmiş :)

• AYRINTISINI BİLMİYORUM GÖZÜME TAKILDI 950 USD HERHALDE HATSAN ÜRETMİŞTİR .

egeteam.png

• Official Post

Arkadaşlar Hatsan,Raider 10 un henüz deneme üretimlerini yapıyor ve pyramid dekiler Hatsan üretimi değil.

• PYRAMİD AİR DEKİ FALCONLARDA MOD 125 E BENZİYOR ÜSTADIM

egeteam.png

• Official Post

PYRAMİD AİR DEKİ FALCONLARDA MOD 125 E BENZİYOR ÜSTADIM

Sanırım Mod125, ama sanırım sizde büyük punto yazıyorsunuz ve forum kültüründe büyük harfle yazmak pek hoş karşılanmaz. :thumbdown:

• Büyük harfler için özür dilerim üstadım,hatsan üretiyorsa başarılar sonuçta yurdumuzun malı sizin dediğiniz gibi hatsanı yererizde överizde

egeteam.png

• Official Post

bu tüfekleri hatsan üretiyor tahminim

Güzel tahmin ;d; ;tese;kkur