Sansar Bela Oldu. ACİL

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba tüm hobidaşlarım.
    Ben bi kaç günlüğüne köye gittim. Mod 95imide alayım atış yapayım diye. Şu an dayımlarda kalıyorum ve evleride merkze biraz uzak. Çokta süper atış yapıcak yerler var :)
    Uzun lafın kısası dayımların kümesine sansar mı tilkimi öyle bişey dadandı. Her gece gelip 2-3tane tavugu telef ediyo.böyle giderse 1 hafada bütün tavukları öldürücek dayımın emeğine yazık. Yemiyoda bogazını sıkıp öyle öldürüp bırakıyo. Dayımda hayatta tüfekle falan işi olmaz. Bizde düşündük mod 95 ile vuralım.(havalı silah ile av yapılması yasak) baska caremiz yok. Bunun için sansar veya tilkiyi halledebilicek bi pellet arıyorum. Bende gamo pro magnum ve gamo po hunter var. Bunlarında etki ediceğini sanmıyorum. Bze tahribat gücü yüksek pellet yazım. Yarın şehre gidip pelleti alıcam. Lütfen arkadaslar bi yardımcı olun.

Saygılar...

Gecenin Öfkesi

• tilki boğazını sıkıp bırakmaz o büyük ihtimalle sansar ve bence elinizde pelletlerle sansarı rahatlıkla öldürebilirsiniz...

bir yerde kücük insanların büyük gölgeleri varsa o yerde güneş batıyordur...

HATSAN AT44-10PA

bushnell 6x24x50

hatsan bt65 rb

• olmadı 4.5 mm ise ts10 5.5 mm ise ts-18 ya da ts-22 almanı tavsiye ederim neden diye sorarsan mod 125 le 120 metre tenekeye atış yapmıştım promagnum prohunter fln bi de ts 18 vardı prohunter magnum fln delmezken ts 18 delmişti bilgi... saygılar =)

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• katılıyorum gelinciktir

• Daystet Airwolf
    • Hawke 8-32*56
    • :wel:co:m
  • Ya artık ne oldugunuda bilmeıyoruz. 4 ayaklı bi hayvandı gece bunu görebildik :) köpeklei yok ama kedileri var. Onu tutup baglasak gece baskasınn köpegi gelir bu sefer kedi telef olur :( Nasıl kurtulcaz bundan.

Saygılar...

Gecenin Öfkesi

• Vurup öldürmek istiyorsan ataşli silah kullan bence havalıyla ugraşma havalıyla başından vurmadıgın sürece yaralarsın açı çekdirirsin yazıkdır hayvan sonuçda yapdıgının farkında değil sadece hayatını sürdürmeye çalışıyor kırsal kesimlerde en kesin yöntem kümesi sağlamlaşdırmak bende çok cekdim sansardan öyle uyanık hayvanki senin kokunu varlıgını 100 mt den anlıyor antarnatif kümesin önüne köpek bağla veya bir lamba tak ışıgı hiç sevmez birde kapan kurabilirsin kapan linki aşagıda bir bak istersen kesin çözüm olur .

http://www.yataganelaletleri.com/product.php?id_product=703

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

• kümes evin yan tarafında. Görünüyor kafes ay ışıgıda yeterince yüksek. gece evin üstüne cıkıcaz orda bklesek. Boynuna veya gövdesine değse öldürebilcek 4.5mm tahribatı yüksekpellet lazım.

Abi şimdi o kafes siparişten gelene kadar tavuk kalmaz :D

Saygılar...

Gecenin Öfkesi

• köpek edin hem iyi bir arkadaştır.

• fare zehiri alıp ezin,kıyma ile karıştırıp yoğurun mekana bırakın.. yedirebilrseniz sorun biter.

özel kapanlarda var,,

http://www.biyomarket.com/eticaret/index.php?sayfa=33&act=ul&subcat=0&catname=Canlı Yakalama Kafesleri

http://www.biyomarket.com/eticaret/index.php?sayfa=detay&act=view&code=212&catname=Biyotrap Sansar Yakalama Kafesi

A Takımı Üyesi

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen Teknosman ().

• köpek veya köyden bi atesli silah rica edin havalı ile bosu bosuna hayvanı yaralı bırakıp acı cektirmeyin sonucta oda bi canlı yasam bicimi öyle kümesi sağlamlamlastırabilirsiniz.

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• kümes evin yan tarafında. Görünüyor kafes ay ışıgıda yeterince yüksek. gece evin üstüne cıkıcaz orda bklesek. Boynuna veya gövdesine değse öldürebilcek 4.5mm tahribatı yüksekpellet lazım.

Abi şimdi o kafes siparişten gelene kadar tavuk kalmaz :D

Saygılar...

Kolay gelsin ozaman bekle bakalım ama dediğim gibi havalıla o hayvanı zor öldürürsün kırsal kesimde tavuk yetişdirmek istiyorsan önce güzel bir kümes yapmalı sansarın giremeyecegi şekilde kışın aç kaldıgında telin altını kazıp tünel açabilir onun için telin dibine 30 cm kazıp taş dizmelisin kümesi sağlamlamadıgın sürece kurtulman zor 5 gün beklersin gelmez 6 cı gün gelmiyo artık dersin ogün gelir kümesde ne var ne yok alır giser 8o böyle psikopat bir hayvandır o bende çok çekdim şimdi güzelbir kümes yapdım kafam rahat .

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

• abi o derece ps.kopat bi hayvanmış be :) ben bile kortum :) abi kümes zaten bize göre yeterince saglam heryeri kapalı dediğiniz gibi tel diblerinede taşlar koyduk ama nasıl lluyosa adam girip 2-3 tane telef ediyo. Ama buna dur demek lazım :) bazı abilerim kafes önermiş. Abi o kafesi sipariş ederiz en az 2-3 günnde gelir vd o zaan tavuk biter :)

Saygılar...

Gecenin Öfkesi

• işin pri burda boşuna tekno değil yani =)

+1 saygılar

vazgeçilmezlerim;

• aynı durumla bizde karşılaştık. 9 tavuğumuzu sahipsiz köpekler boğdu parçaladı. bende vurmak zorunda kaldım mod 125 imle.mgece yarısı av tüfeğiyle ses yapıp köyü ayağa kaldırmak istemedim.
    kullandığım mermı pro hunterdi 4.5 mm
    önemli olan kulak altından vurmak. bunu yapabilirsen at, diğer türlü işkence olur. 3 5 atış daha gerekebilir.
    hayvana acı çetiren biri olmadığım için tek mermide işimi hallettim.atış anını hayvanın duruşuna dikkat etmelisin.
    gece 03.30 atış yaparken;
    özellikle sunu belırteyım zevkıne hayvan ölduren biri değilim. sadece size zararlı hayvanların katli vaciptir bunu da belirteyim..
    [Resim Engellendi: http://s1308.hizliresim.com/1d/t/rwhgj.jpg]

hatsan mod 125 CAMO .177 (kalıbına göre dürbün arıyorduk en sonunda biz yaptık )

İNANIYORSANIZ SATEN İŞ BİTMİŞTİR...

• Kıymayı kesinlikle cıplak elle dokunulmamalı kokusundan süphelenip yemiyor psikopat oldugu kadarda inanılmaz zeki bir hayvan :)

• +1

vazgeçilmezlerim;

• baska yapabilcegimiz bişey yok. Hayvan cok fazla telef ediyo. Dayımın emeklerinedyazık tavuklarada.
    Şimdi bide 15-20 metreden mod 95 etkili olabilir mi sansara ?

çok tesekkürle.r Ts-10 ve pro hunter den baska pellet öneren var mı ?

Saygılar...

Gecenin Öfkesi

• baska yapabilcegimiz bişey yok. Hayvan cok fazla telef ediyo. Dayımın emeklerinedyazık tavuklarada.

Saygılar...

bence yeterli olur . ts 10 öneririm daha sağlam gider ve hemen ezilmez pro ya göre

hatsan mod 125 CAMO .177 (kalıbına göre dürbün arıyorduk en sonunda biz yaptık )

İNANIYORSANIZ SATEN İŞ BİTMİŞTİR...

Saygılar...

Gamo expanderin deliciliği onlardan daha iyi fakat isabeti kötü.