sitede mod 125 camo kullanan var mı_?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • sitede benden başka mod 125 camo kullanan yada çevrenizde kullanan biri var mı?
    benden başka kimsede denk gelmedim su ana kadar.
    tüfeğim de fransa üretimi .
    güngör avdan almıştım.
    merak ettım başka kullanan var mı acaba :)

hatsan mod 125 CAMO .177 (kalıbına göre dürbün arıyorduk en sonunda biz yaptık )

İNANIYORSANIZ SATEN İŞ BİTMİŞTİR...

• biliyordum kimsede olmadığını :)

hatsan mod 125 CAMO .177 (kalıbına göre dürbün arıyorduk en sonunda biz yaptık )

• Fransa üretimi derken?

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• haha :) sein tüfek nasıl fransa üretimi oluyo ya :)
    bizim ordaki av bayinde "mod950" diye bi model var. Yan tarafındada "hatsanusa.com" yazıyo. Bu modelde neymiş acaba

Saygılar...

Gecenin Öfkesi

• Hatsan Fransa'da fabrika mı açmış???

Diana Mod 52 - Yatagun Dampa - Diana 4-16 AO

• made in turkey yazmıyor. Elimizde iki tane var biri th modeli onda made in turkey yazıyor ve üstündeki hatsan işareti bendeki camo modeliyle ayni degil.

• dikkatinizi ölçmek istedim. :) tüfeğim fransaya ihracat edilecekti . Ben aldım:)

• tek sende var olum o tüfekten :D

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• doğrudur. Bende bi hatsan görmüştüm. Hqtsan işaretinimi değiştirmiş acaba deeim. Ama nerede üretildiğine bakmadım. Olabilir.

Saygılar...

Gecenin Öfkesi

• tek sende var olum o tüfekten :D

öğrenmek istiyorum işte ama yok sanırım :)

• Valla tam anlamadım problemi ama birçok insanda varolan bildiğimiz mod 125 işte :)

Hatsan bütün dünyaya satıyor bu malları brezilyaya, amerikaya, ingiltereye avrupaya.

İngiltere'de edgar brothers markası altında satılıyordu mesela. Amerika'da ise rossi markası adı altında satılıyordu. Tüfekler ise bildiğimiz hatsanın standart tüfekleri. Ha bazı modeller sipariş üzerine farklılaştırılarak satılıyor yabancı markaların isteklerine göre.

Örnek olarak browning'in şu silahı: [Resim Engellendi: http://www.leicestershire-airguns.co.uk/airgun-images/browning-phoenix-hunter-elite.jpg]

aslında mod99'un ta kendisi.

Ama sipariş üzerine farklılaştırılmış mod 125 modeli duymadım hiç. Uzun lafın kısası üzerinde herhangi birşey yazmasada bildiğimiz katır gibi tepen mod 125 kendisi.

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• ben acıklık getiriyim camonun dizaynından dolayı mossy oak break up diye geciyor ondan dolayı fransız malı gibi görünebilir sadece dıs tasaramı yani kundağı fransız tasarımı

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• Mossy oak zaten hatsanın patentli olarak ürün yelpazesinde olan bir kundak deseni. Fransız tasarımı neresinde bunun?

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• birde şöyle bir durum var. internetten mod 125 alacaksınız ve camo modelini seçiyorsunuz size düz normal herkesin bildiği mod 125 geliyor. sonra arıyorsunuz size söyle bir cevap veriliyor:
    camo modeli elimizde kalmadı..
    anlamıyorum bazı siteleri neden kandırmaca içindeler.
    güngör ava burdan teşekkürlerimi sunuyorum. müşteri memnuniyeti üzerine iş yapıyorlar. allah razı olsun hepsinden.

• Moltakın gösterdiği yüfek hayellerimdki tüfek :) niye hatsan mod 95 e moderatör takıp piyasaya sürse elimdekini satarım moderatörlüsünü alırım:)

Saygılar...

Gecenin Öfkesi