Windy City 108 metre

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • ellerine sağlık abim daha iyisini bekliyoruz senden =)

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• Official Post

18grain jsb pellet daha iyi sonuc verir ama abi bence gayet guzel gurup olmus yinede guzel paylasim

• elinize sağlık erhan bey 180 metre bizlerin genellikle denemek istemedikleri ve pek az ustamızın heves ettiği bir mesafedir. Her şeyden önce sıradan kalıplardan kurtulmanızı tebrik ederim(kendi namıma ben kurtulamadım).

Daha ağır pelet kullansaydınız acaba rüzgara karşı daha iyi grupman çıkartabilirmiydiniz. Mesela ince mehmet solist peletler gibi.

Ben, sumatra 6.35 in rüzgardan etkilenmemesini düşünerek, rüzgarın isabeti etkilememesinin nedeni; Ya pelet ağırlığından yada gücünden dolayıdır diye düşünüyorum.

• ar6 olsa olurduda wind city yi bilmiyorum ama tahminimce cok güçlü olduğundan bunu attığında pellet sapıtır ve dağılır ağır pellet daha sağlıklı sonuc verebilir eğer 40 fpe güçünden fazla ise..

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• 18grain jsb pellet daha iyi sonuc verir ama abi bence gayet guzel gurup olmus yinede guzel paylasim

Büyük ihtimalle 18 ile daha küçük gupman yapılabilir haklısın. Teşekkür ederim

• Gayet güzel bir grupman bence :thumbup: eline sağlık

• elinize sağlık erhan bey 180 metre bizlerin genellikle denemek istemedikleri ve pek az ustamızın heves ettiği bir mesafedir. Her şeyden önce sıradan kalıplardan kurtulmanızı tebrik ederim(kendi namıma ben kurtulamadım).

Bende sizden farklı değilim çünkü mesafe 180 değil 108 mt idi :) Bu grupmanda rüzgarda tamamen kesilmişti. :)

• Gayet güzel bir grupman bence :thumbup: eline sağlık

Bu tüfeğin grupmanı pek paylaşılmadığı ve diğer tüfeğim S510 la yarışabileceğini görünce paylaşayım istedim. Teşekkürler

• çok iyi olmuş elinize sağlık. ama 2 sorum var:
    1. niye 108m? (keşke 100m olsaydı)
    2. niye 8 atış? (keşke 5 yada 10 atış olsaydı)

sadece aklıma geldi, sordum.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

tahminen cevap veriyim..
    1.atabileceği düzgün alan yada güvenli alan olabilir
    2.windy citynin sarjoru 8 li olduğundan olabilir mi ? emin değilim ama... tahminlerim

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

Disiplinli ve titiz arkadaşım olunca tabi ki açıklarım :)

1. Balkondan attığım ve başka yöne atış şansım olmayınca hedefi tel örgü çevrili alanın arka tellerine koydum. 110 mt olsun dersek hemen arkasında da anız ağaçlarından ileri gidilmiyor. Rangefinder ile öndeki teller 60 arka teller 108 metre geliyor. 100 olsun dersek arsaya giremiyorsun :)

2. Öğleden sonra hafif rüzgarda 10 lu çok grupman çalıştım hepsi kötüydü. Akşam üzeri rüzgarsız ilk grupman da onlu ve üç atış bozuldu. Son grupman için kutuda 8 pellet kalmış. Söylediğin gibi bu stresi yaşamamak için bundan sonra 5 atışı geçmeyeceğim. Saygılar

• Abi ellerine saglık evanix icin cok süper bir grupman olmus bence forumda pek goremiyoruz evanix grupmanlarını..Biraz daha agır pellet daha verimli olabilir sanırım Tebrikler ... :thumbup:

• elinize sağlık erhan abi :)

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Abi ellerine saglık evanix icin cok süper bir grupman olmus bence forumda pek goremiyoruz evanix grupmanlarını..Biraz daha agır pellet daha verimli olabilir sanırım Tebrikler ... :thumbup:

Haklısın Arif ağır pellet olmalı. Asıl önemlisi biliyorsun bende grupman ciddiyeti bir türlü oluşmadı :)

• Başarılı bir grupman olmuş. Elinize emeğinize sağlık

FX İmpact 5.5mm-4.5 mm

Kalibrgun-Cricket Standart PLB 5.5 mm+ Hawke Sidewinder 30 Tactical 6.5-20x42 [s]

[s]FX Gladiator.22

Sarsılmaz Kılıç 2000 Mega 9x19 mm.