Hatsan Galatian hakkında yorumlarınız

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar kardeşler abiler aklımda Hatsan BT65 rb vardı ancak yorumlara göre bt65 tam bir rezalet gibi gözüküyor aklımda galatian ve at44 var ancak ben pek anlamam dürbünümü takarım atışımı yaparım ve silahım ömürlüktür yani satmam bozulana kadar kullanırım 8o :)
    Bu yüzden hatsan at44 veya galatian düşünüyorum ama kafam galatian da sizin yorumlarınız önemli çünkü dikkate alıyorum

At44 galatiana göre güçsüz bu yüzden galatian tercihim

Arkadaşlar galatian nasıl bir tüfek kullanan varsa lütfen yorumlayın

Saygılar 8o:rolleyes::thumbup:^^

• İsabeti işçiliği kalitesi güzel fakat çok ağır bir silah.

Kalibrgun Cricket .25 + .22 lw
    Kral Arms Breaker .22

• Ağır silahlara alışığım fazla problem değil peki galatian hangi modelini tercih ediyorsunuz

• Arkadaşımda var ben kullanmıyorum. Sanırım galatian 4 olucak. Plastik S kundaklı modeli.

Kalibrgun Cricket .25 + .22 lw
    Kral Arms Breaker .22

• S kundaklı hangisi resmi sitede göremedimde

• arkadaşlar bt65 i kim neden yerden yere vuruyor anlamış değilim. ben 1.5 senedir kullanıyorum ve hiç bir sorun yaşamadım ve gayette memnunum....

bir yerde kücük insanların büyük gölgeleri varsa o yerde güneş batıyordur...

HATSAN AT44-10PA

bushnell 6x24x50

hatsan bt65 rb

• arkadaşlar bt65 i kim neden yerden yere vuruyor anlamış değilim. ben 1.5 senedir kullanıyorum ve hiç bir sorun yaşamadım ve gayette memnunum....

Şöyle söyleyim hayalimdeki silahdı ancak forumdaki yorumlar çok gaz harcadığını isabetsiz olduğunu söylüyor

Acaba bt65i kaç grainlik pelletlerle kullanıyorsunuz

• ben en düşük 25 grainle kullanıyorum. daha düşük kullanmadım ve oldukçada memnunum bence at44den uzak mesafelerde daha isabetli her ikisinide kullanmış biri olarak söylüyorum. zaten 70 metre mesafeye kadar ikiside aynı isabette ama mesafe artıkça bence bt65 daha isabetli. mesela 50 metrede kibrit kutusunu 10 atışda rahatlıkla 8 vururum her ikisiylede. ama 120 metredeki soda şisesini at44 le 10/4 vuruyorsam bt65le 10/6 vuruyorum. bu benim şahsi düşüncem. deneyerek yaşayarak vardım bu kanıya diğer bt65 kullanıcıları nasıldır bilmiyorum....

bir yerde kücük insanların büyük gölgeleri varsa o yerde güneş batıyordur...

HATSAN AT44-10PA

bushnell 6x24x50

hatsan bt65 rb

• Öyle çok birşey beklemiyorsan al bi at44 keyfine bak ucuz hemde bt veya glatian fiyatına set dizersin kardeşim hava tüketimi konusundada bir iki önlem var valf iğnesine pul koyarız daha cabuk kapanır oldu bitti ben orjinal tüpüyle 70 atış yaptığımı bilirim 850 fps ile 90 bara kadar.

Ve açıkcası glatiana vereceğin parayla ikinci el air arms alınırki ve benim birincitercihim olurud kaldıki sen silahı aldıgında yanına malzemede alacaksın dürbün tüp sivasta tüp doldurmak zahmetli iş pompa kullanırısn büyük ihtimal ama bunlara da 500 lira bütce ayırdın diyelım 2000 lirayı bulur zaten 2000 lira sorun değil diyebiliyorsan al bir airarms keyfine bak.

• hatsan galatian ahşap kundak sahibiyim tüfek gerçekten çok ağır destek olmadan arka arkaya atış çok zor.ama tüfeğin işçiliği kalitesi ve güç süper diyebilirim ama moderatör kesinlikle kullan derim evde boş atış yaptım tetik düşürmemle evdeki ayna çatladı gerçek tüfekle birebir aynı sesi yasadım belki daha fazlası ama tüfeği gerçekten tavsiye ederim ama ahşap olanını al derim siyah olanı önermem en azından benim zevkime uymadı.

• bende galatian 4 sahibiyim. Süper güçlü bir tüfek. ama satmak zorunda kaldım. tüfek sıfır. İsteyen olursa sitenin ilk satılık galatianının sahibi olacak. Linki yolluyorum göz atmak isteyen olursa diye.
    Sorusu olan arkadaşlara her türlü yardımcı olurum..

Hatsan Sitenin ilk SATILIK Galatian IV tüfeği

• 1400tüfek +300 pompa + 50 tl pelletler = bana maaliyeti 1750. arkadaşlar 1300 e son veriyorum. Bayiden alıp boşuna para vermeyin. tüfek sıfırdır.

• Kararımı verdim galatian düşünüyorum

Tabi fikrim değişmesse :P:P8)

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen soap_58 ().

• Arkadaşlar lütfen çok öldü fiyatı istemeyin..

• bende galatian 4 sahibiyim. Süper güçlü bir tüfek. ama satmak zorunda kaldım. tüfek sıfır. İsteyen olursa sitenin ilk satılık galatianının sahibi olacak. Linki yolluyorum göz atmak isteyen olursa diye.
    Sorusu olan arkadaşlara her türlü yardımcı olurum..

Hatsan Sitenin ilk SATILIK Galatian IV tüfeği

Neden satmak zorunda kaldınız tüfektenmmî memnun kalmadınız yoksa başka bir sebepten dolayımı

• eşim özel bir üni.de master yapacak. 5000 gibi bir fiyat çıkıyor. Mecbur bir durum maalesef. ona kaynak yaratmak amacı ile satıyorum. gerisini kredi çekeceğim. Hiç bir memnuniyetsizliğim yok. güçlü ve isabetli.

• Tüfeği bir arkadaşımız istiyor. Sanırım bir iki gün içinde gidecek. almak isteyen kaçırmasın..bayiiye boşuna para vermeyin.