Ft Hazırlık :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • İlk ft yarısman olucağından dolayı biraz atıs kosullarına alıştırma yapıyım dedim sonuçlar bütün atıslar 24x büyütmede yapıldı
    [Resim Engellendi: http://m1309.hizliresim.com/1f/d/smdd4.jpg] tuğlaya 3 atıs 50 metre yerde oturarak pozisyonda yapıldı ft pozisyonu
    [Resim Engellendi: http://m1309.hizliresim.com/1f/d/smdmd.jpg]atıs kağıdına ayakta ft pozisyonunda attım son atısım kolum yorulduğundan birazcık kaydı
    [Resim Engellendi: http://p1309.hizliresim.com/1f/d/smdqm.jpg] buda çömelmiş bi sekilde kalın saca atıldı sacın kalınlığı 8mm di
    tüfeğim at 44 güç ayarı setskur ile ortalama 16 grain jsb pelleti 890 fps ile atıyor

burdan yasin abiye(wrangler) tüfeğin güç ayarını yapmamda yardımcı olduğu için cok teşekkürler

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• 50m için güzel atmışsınız. diğer mesafeleri de tüpteki havanın durumuna göe (regülator yoksa) ve hangi dotta vurduğunu (yada clik ayarını) bilerek giderseniz iyi olur :)

• 50m için güzel atmışsınız. diğer mesafeleri de tüpteki havanın durumuna göe (regülator yoksa) ve hangi dotta vurduğunu (yada clik ayarını) bilerek giderseniz iyi olur :)

teşekkür ederim alıstım dot ayarına regülator suan almıcam kıs geliyor onun montajını kendi yapamıcamdan dolayi biraz vakit geçsin bahar gibi yine bi yasin abiye uğrıcak gibiyim :D

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:

• Hocam kendinize 5 tane çıta bulun. Yazdırılabilir hedeflerden mesafeye göre küçüklü büyüklü çıktı alın. Çıtaları toprağa sokup hedef kağıtlarını kenarlarından raptiyeleyin. 5 tane hedefi 50-10 metre arası dizin. En azından bu şekilde daha iyi antreman olur.

Remington AM77RM
    Crosman 1077
    Stoeger X10 + Hawke Sports HD 3-9x40 AO
    Hatsan AT44 WX-10 LW + BSA 8-32x44
    Hatsan Mod 70 + Optima 4x20 :)

• Hocam kendinize 5 tane çıta bulun. Yazdırılabilir hedeflerden mesafeye göre küçüklü büyüklü çıktı alın. Çıtaları toprağa sokup hedef kağıtlarını kenarlarından raptiyeleyin. 5 tane hedefi 50-10 metre arası dizin. En azından bu şekilde daha iyi antreman olur.

güzel fikir ama kapalı garajda atıyorum bunları betona saplama sansım yok :D

• Saplayamıyorsan ayak yap. :)

+1 :D

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• 50 mt atışına bakınca başarılı bir yarışma çıkarabilirsiniz. Saç kalınlığını sanırım yanlış ölçmüşsünüz :)

• + 8 mm Saca atınca, iz yapması bile zor ihtimal.. Atışlar başarılı sayılabilir ... yarışmadada umduğun gibi atarsın inşallah.

A Takımı Üyesi

• Atışlar iyi yanlız benim merak ettiğim yarışma da yaş sınırlaması var diye biliyorum. 18 yaş altı yarışamıyor yarışmalar da diye. Kurallardan bakmak lazım. Saygılar

• 50 mt atışına bakınca başarılı bir yarışma çıkarabilirsiniz. Saç kalınlığını sanırım yanlış ölçmüşsünüz :)

evet yanlıs ölçmem mümkün gibi göz kararı yapmıstık

Atışlar iyi yanlız benim merak ettiğim yarışma da yaş sınırlaması var diye biliyorum. 18 yaş altı yarışamıyor yarışmalar da diye. Kurallardan bakmak lazım. Saygılar

yasin abiye sordum mehmet abi yaş sınırı konmamış sizin yarısmanızda

• Bizim yarışma için değil de genel bir kural olarak olduğunu sanıyorum. Saygılar