Bu pelleti deneyen tecrübe eden var mı ?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Geçen gün bayileri gezdim Jsb veya torpedo alayım diye Denizlide bulmak zormuş anladım. g;$i Hatta ilginç bi diyalog oluştu bayinin biri ile bu pelletleri sorduğumda bilader uçak mı düşüren al sana Avsan dedi koydu önüme :) Bakış açışı sadece av olduğu açık ;grin; Neyse gezerken bu Pellete rast geldim adını duymadığım bi pellet deneyen tecrübe eden var mı ?

[Resim Engellendi: http://www.hizliresimyukle.com/images/2013/09/16/vqr2z.jpg]

[Hatsan Mod 99 LE (.22)] + Optima 3*9x-32

Jsb Exact Jumbo RS 13.43 gr :thumbup:

• ah hemşerim aaah =) benim Denizli'de girmediğim av bayisi kalmadı hatta pcp ya da yaylı hakkında bilgileri o kadar çok değildir pellet olarak dediğin gibi Avsan veriyolar ama avsanlar fena değil ha ;) internetten sipariş vererek istediğin pelleti alsan daha iyi olur =).. ha bide Denizli'de bildiğim biry er var pm atayım istersen

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• avsan mı yoksa crossman filan mı ? 8o duymadımda :D

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• Bi Gamo bulabiliyorum sadece oda benim hoşuma gitmedi :) Öyle yapacagz artık toplu sipariş verecegiz netten. Sorma Acıpayam'dan aldım benim mod 99 u ilçede ki adam daha bilgili yeminle ;lol; ;,;- Hatta vitrininde At44 vardı LW namlu. Neresi dedigin yer ?

• avsan mı yoksa crossman filan mı ? 8o duymadımda :D

Yok bu Başlı başına bi Marka Pointer diye fiyatı 5 tl sanırım yerli dandik bişi ama bilen var mı merak ettim :)

• bende var 2-3 kutu yakın mesafelerde atmak için =) fena sayılmaz dağa taşa atmak için kullanırsın =) diğer konuyu da pm olarak attım

vazgeçilmezlerim;

• Bi kutu aldım denemek için ama hafta sonu artık nasipse :) biner motora giderim barajın oraya denerim Cumartesi :)

• pellet bulamama sıkıntısını bende ankara-demetevlerde yaşadım. 5.5 pellet diyince norica, jet vs lkoyuyor önüme. gamoya bile razıydım, onu da bulamadım.. mecbur neten sipariş geçcez.

• çok güzel seçim barajın orası :thumbup:

vazgeçilmezlerim;

• çok güzel seçim barajın orası :thumbup:

Gölge bulamk zor oluyor sadece :)

pellet bulamama sıkıntısını bende ankara-demetevlerde yaşadım. 5.5 pellet diyince norica, jet vs lkoyuyor önüme. gamoya bile razıydım, onu da bulamadım.. mecbur neten sipariş geçcez.

Kargo şirketlerinden nefret ediyorum ;hirr; ama mecbur artık toplu alıp 3-5 ay idare etmek gerek zaten Hafta sonları gidiyorum atışa.

• geçen gün at44 te denedim yokluktan 30mt ye attım gayet iyi vuruyordu :D

Acaba Benim Mod 99 da nasıl olur :) Neyse cumartesi dener yazarım buraya.

• netten almanında sıkıntısı o işte. 1-2 kutu alacaksın en az 6 tl kargo parası... 5-10 kutu almak lazım en az netten alınacaksa.

• Bu arada hazır konu açılmışken ben de sormak istiyorum.

Crosman premier hollow point 5.5 deneyen eden var mı? at-p2 de kullanışlı olur mu acaba?

• netten almanında sıkıntısı o işte. 1-2 kutu alacaksın en az 6 tl kargo parası... 5-10 kutu almak lazım en az netten alınacaksa.

Tuzlu kaçıyo birden 5-10 kutu parası vermek ama :) Neyse Çaresine bakacagız artık.

• Bu arada hazır konu açılmışken ben de sormak istiyorum.

Crosman premier hollow point 5.5 deneyen eden var mı? at-p2 de kullanışlı olur mu acaba?

at 44 te bile hollow pointle çok iyi sonuç alan acemi nickli abimiz var bence almaya değer usta ;)

vazgeçilmezlerim;

• Tuzlu kaçıyo birden 5-10 kutu parası vermek ama :) Neyse Çaresine bakacagız artık.

işgören diye bi av bayi var izmirde gamo lar 5 tl kargo parasıda uygun kapıda ödeme gibi bir imkan daha sunuyorlar dene bence sansını cok iyi bi satıcı

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• pointer'i mod 125de denedim rezalet. :) nereye gittiğini bilmiyorum. gez göz ile 15 metrede 5te 2, 3 te 2 gibi atıyor. peletin saçmaladığını görebiliyordum. Van gibi bir yerde gamo peletlere razıyım ama yok. ha bu arada bundan daha kötü peletleri gördüm yine bizim burada 250 tanesi 3.5tl :) :)

8o Hatsan mod 125 sniper

Hatsan bt65 5.5 sb lw bullpup

hw97k g;$i

• Official Post

pointer'i mod 125de denedim rezalet. :) nereye gittiğini bilmiyorum. gez göz ile 15 metrede 5te 2, 3 te 2 gibi atıyor. peletin saçmaladığını görebiliyordum. Van gibi bir yerde gamo peletlere razıyım ama yok. ha bu arada bundan daha kötü peletleri gördüm yine bizim burada 250 tanesi 3.5tl :) :)

ağabey artık bir kutu pellete 37 tl verecek bütçemiz kalmadı.

dolar a göre pellet ve silah fiyatları fırladı artık incememed jet ne bulursak atacaz :)

• ağabey artık bir kutu pellete 37 tl verecek bütçemiz kalmadı.

dolar a göre pellet ve silah fiyatları fırladı artık incememed jet ne bulursak atacaz :)

Aslen Onlarla atmak lazım iyi pelletle herkez 1'' Grupman yapar ^^ :)