Gamo Black Fusion mu Yoksa Hunter Dx mi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar bu iki silahtan birini alacağım ama çook kararsız kaldım..Değerli görüş ve önerilerinizi bekliyorum.Şimdiden teşekkürler...

Hatsan MOD-125 5.5 mm- Optima 3-12x44 AEO (Ne Çektim Beeee)

Diana MOD-52 5.5 mm-Hawke 4-16x50 AO IR

Gamo Black Fusion 4.5 mm(Diana Hıgh Power 10.46 grn) ;tacli# :thumbup: :love: :thumbup: Gamo 4-16x50 AO :thumbup: :love:

• Black fusion, ve black night serisi 29 joule enerji üretirler hunter dx den güçlüdürler 5.5mm gönül rahatlıgı ile alabilirsin, ayrıca blackfusion moderatörü ve ceketli namlusu çok şı ve sessiz

• Black fusion, ve black night serisi 29 joule enerji üretirler hunter dx den güçlüdürler 5.5mm gönül rahatlıgı ile alabilirsin, ayrıca blackfusion moderatörü ve ceketli namlusu çok şı ve sessiz

Black fusion, ve black night serisi 29 joule enerji üretirler hunter dx den güçlüdürler 5.5mm gönül rahatlıgı ile alabilirsin, ayrıca blackfusion moderatörü ve ceketli namlusu çok şı ve sessiz

29 joule yaklasik 22 ft yani mod 125 kadar guclu bi silah oluyor kullandiniz ise isabet konusu nasil ? ilgimi cekti magnum yayli olmasi

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• Sagolun arkadaslar tercihimi black fusion dan yana kullancam sanirim...ama bi sorum daha olacak 4.5 mi 5.5 mu bu konuda da kararsizim evet fusion güçlü bi silah ama 5.5 mm yerine 4.5 almayi düşünüyorum sizin tercihiniz ne olurdu...

Gamo Black Fusion 4.5 mm(Diana Hıgh Power 10.46 grn) ;tacli# :thumbup: :love: :thumbup: Gamo 4-16x50 AO :thumbup: :love:

• ikisinide elime aldım ikisinide kullandım tercihim hunter dx oldu..incelememde mevcut, detay fotolarıda..ama black fusion kadar gösterişliyse hunter dx o kadar zarif ve estetik tercihi size kalmış ikisinide aynı anda görebileceğiniz bir adreste biliyorum istanbul anadolu yakasında özelden verebilirim,black fusion namlusunu görünce öküz deviren demişti bizim müdür..sonra o da hunter dx e dalıp gitti..siz zaten eleye eleye güzel seçenekler bırakmışsınız sona..bundan sonrasi zevk meselesi..black fusionda sat tetik var ayrıca..hunter dx kullanıcısı olarak söyleyebilirimki sesi tabiki fusiona göre yüksek..naparsanız yapın igt'iydi whisper dı karştırmayında..

Gamo hunter Dx combo 4.5mm :thumbup:
    Gamo 3x9x40 wr

• Antonov arkadaşım size katılıyorum iki modelde cokk güzel...Ama ben tercihimi black fusıondan yana kullandım ve siparişi dün verdim yarın nasip olursa elime gececek...Yorumlar ve öneriler için tekrar teşekkürler...

• Hayırlı ugurlu olsun kazasız belasız kullanmanız dılegıyle bol bol detay foto paylaşırsınız inşallah :)

Gamo hunter Dx combo 4.5mm :thumbup:
    Gamo 3x9x40 wr

• Yönetici Not'u : İyi günler AirgunTürk forumuna hoşgeldiniz. Lütfen kendinizi "Tanışalım" başlığı altında tanıtınız ve profil bilgilerinizi tamamlayınız, Lütfen Forum ilan kurallarını okuyunuz.

Aksi halde üyeliğiniz sonlandırılacaktır.