Hw97k Vmach Kit

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arasinda fazla fark yok Omer sen kara simsekte diyebilirsin 8o

az da olsa güçten taviz verebilirim ne de olsa 1700 metreden adam vurmayacağım ama daha fazla isabeti mümkün kılan böyle bie kit 460 için var mı

ve kaç paradır

alpaslan amca sonucta diana 460 güç tüfeği isabet olarak hw97 ile yarısması zor ama yay değiştirip daha kısa ve yumusak bi yay ile bide piston değişirse gücü düşebilri

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• Yaycı Emre Ustaa eline sağlık. Tüfek tereyaylı gibi atıyor desene.
    Yoksa PCP'nin pabucu damamı atılıyor.

Buyur kardeş interaktif uygulamalı anlatayım ½bay£bay`;

Harici İçerik youtu.be
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Buda 35m grupmanı.5 atış 1 tanesi rüzgarın gazabı :thumbup:

[Resim Engellendi: http://s1310.hizliresim.com/1g/c/tgry1.jpg]

• Yay yay tutucuya nasıl geçti ? Maccari yayları anca cekicleyerek giriyor. Ama sıkı oturması daha iyi çünkü yay basılırken genişler.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Yay yay tutucuya nasıl geçti ? Maccari yayları anca cekicleyerek giriyor. Ama sıkı oturması daha iyi çünkü yay basılırken genişler.

Bunda hicbir asamada zorlanma olmadi :thumbup: Gayet rahat sokup takilabiliyor g;$i

• V mach yay daha kısa ve tel kalınlığı daha fazla diye biliyorum. Bu ömür açısından avantajlı olabilir.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• alpaslan amca sonucta diana 460 güç tüfeği isabet olarak hw97 ile yarısması zor ama yay değiştirip daha kısa ve yumusak bi yay ile bide piston değişirse gücü düşebilri

Ben yarışmaya hazırım g;$i

Halil ÖZAK
    20.01.1967

• Ben yarışmaya hazırım g;$i

belkide cok iyi olabilir ama ben genele nazaran söyledim atıs yeteneği burda cok önemli bana verin hw97 yi yi grupman cıkartamam desteksiz :D

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• Emre bey size birşey soracaktım. bende de weihrauch hw90 tüfek var ama 2-3 gün önce kurulmamaya başladı. Namlu kırılıyor ama çıt diye ses gelmiyor ve kurulmuyor.tetikde kurulmuyor. sizce sorun nerededir.bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.şimdiden çok teşekkür ederim.