Gamo Dynamax pcp

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • MAK'taki BSA'lar 12fpe 'dir, yani gücü düşük silahlardır. Hedef atışı için istiyorsanız problem yok, ama tahribat merakı var ise size yaramaz.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• MAK'taki BSA'lar 12fpe 'dir, yani gücü düşük silahlardır. Hedef atışı için istiyorsanız problem yok, ama tahribat merakı var ise size yaramaz.

Tahribat aramıyorum,benim niyetim neredeyse bsa nın multi shot modelinin aynısı olan gamoyu almak.

Gamo PT 85 Blowback
    Gamo Shadow İGT 4.5
    Air Arms s200 Fac 5.5

• bsa pcp lerin fiyatları nedir

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• bsa pcp lerin fiyatları nedir

Ultra multishot 900 euro,scorpion 1000 euro dediler,nakit.

Gamo PT 85 Blowback
    Gamo Shadow İGT 4.5
    Air Arms s200 Fac 5.5

• BSA multishot baz alınarak yapılmış olarak düşündüğüm dynamax arasında 300 gr fark var(dynamax ağır)eğer namlu ve görünen mekanizmanın aynı olduğunu kabul edersek bu farkı ne oluşturuyor olabilir? (kundakta görüntüde aynı)

Gamo PT 85 Blowback
    Gamo Shadow İGT 4.5
    Air Arms s200 Fac 5.5

• Alacağım tüfeği kesinleştirdim sayılır,gerçi onu alacağım diye çıkıp diğerini de alabilirim ama neyse,farklı konu açmamak için burdan soruyorum,bu tüfek için hangi dürbünü önerirsiniz?mümkünse Hawke olsun çünkü mevcut dürbünden memnun kaldım(ayırabileceğim bütçe 500 tl civarı)teşekkürler.

Gamo PT 85 Blowback
    Gamo Shadow İGT 4.5
    Air Arms s200 Fac 5.5

• Hangi tufegi almaya karar verdiniz

Merhaba,%60 Dynamax,%40 BSA ultra multishot. sonuç olarak aynı tüfeğin iki farklı markadaki ürünü.Gördüğüm kadarıyla Gamo BSA nın kopyası aralarında 300 gr ağırlık farkı ve ciddi bir fiyat farkı var. :rolleyes:

Gamo PT 85 Blowback
    Gamo Shadow İGT 4.5
    Air Arms s200 Fac 5.5

• pcp tüfek satın alma maceram,tecrübeli arkadaşların bu aşamada ikinci el tercih etmemin daha doğru olacağı tavsiyesine uyarak dynamax 5.5 almamla son buldu.

Gamo PT 85 Blowback
    Gamo Shadow İGT 4.5
    Air Arms s200 Fac 5.5

• Hayırlı uğurlu olsun, resimleri bekliyoruz en kısa zamanda.

Sağolasın,dürbün ve pompa almam bu ay içinde zor olduğu için biraz sabretmem gerekecek :rolleyes: kısa süre zarfında havalı gurubu ve aksesuarlarına çok para harcadım bu ay için durmam lazım artık. :rolleyes:

Gamo PT 85 Blowback
    Gamo Shadow İGT 4.5
    Air Arms s200 Fac 5.5

• hayırlı olsun detaylı bi inceleme yaparsanız çok iyi olur :thumbup:

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• atış sahasında biri bana diyordu ki
    "abimcim ben pcp de düşünüyorum. (o arada at44 bütçe varsa aa demiştim) yok abicim herkesin kullandığının dışında birşey alacağım benimki farklı olsun. gama dynamax düşünüyorum" demişti
    bu sözü size hatırlatmak istedim abi :) tüfeğin hayırlı olsun güle güle atış yap abi :)

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• hayırlı olsun detaylı bi inceleme yaparsanız çok iyi olur :thumbup:

Teşekkürler,bunun için bir ay kadar beklemem lazım,eksikleri tamamlamam bu kadar süre alır.

Gamo PT 85 Blowback
    Gamo Shadow İGT 4.5
    Air Arms s200 Fac 5.5

• atış sahasında biri bana diyordu ki
    "abimcim ben pcp de düşünüyorum. (o arada at44 bütçe varsa aa demiştim) yok abicim herkesin kullandığının dışında birşey alacağım benimki farklı olsun. gama dynamax düşünüyorum" demişti
    bu sözü size hatırlatmak istedim abi :) tüfeğin hayırlı olsun güle güle atış yap abi :)

Teşekkürler Alperen,Doğrudur çok kullanılmayan ürünü denemeyi severim.Bak ama tavsiyelere uydum ve benim için çok zor bir karar olmasına rağmen ikinci el aldım :rolleyes: beraber atışlar yaparız Alperen.

Gamo PT 85 Blowback
    Gamo Shadow İGT 4.5
    Air Arms s200 Fac 5.5

• Teşekkürler Alperen,Doğrudur çok kullanılmayan ürünü denemeyi severim.Bak ama tavsiyelere uydum ve benim için çok zor bir karar olmasına rağmen ikinci el aldım :rolleyes: beraber atışlar yaparız Alperen.

inş güzel bir günde buluşur kapışırız =)

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• Gamo dynaMax Multishot .22 cal satın aldım. Tüfek ile ilgili henüz detaylı bilgiye sahip değilim. Bundan önce Hatsan Galatian 4 almıştım. Yaşadığım sorunlara yönelik uzun uzadıya bir şeyler yazmıyorum ancak iki tüfeği de kıyaslama imkanına sahip oldum. Bu tüfeği ya da Galatian 4 ü düşünen arkadaşlara özelden ulaşırlarsa elimden gelen desteği verebilirim.

• Hayırlı olsun. tüp basıncı 300 barmı?

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.