Gamo Dynamax pcp

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • İkinci el bir pcp almaktansa bu tüfeği almayı düşünüyorum.bildiğim kadarıyla forumda azda olsa kullanan arkadaşlar var,tecrübelerini paylaşırlarsa sevinirim.Konuştuğum satıcı pellet mekanizmasında sorun olduğunu söyledi kullananlar böyle bir sorun yaşadılar mı?çok iddialı bir tüfeğe ihtiyacım yok en fazla 100 metre civarı iyi bir isabet performansı benim için yeterli.Pcp almayı düşünüp ilk aşamada yüksek bütçe ayıramayacak/ayırmayacaklar için farklı alternatiflerin bilinmesinin faydalı olduğunu düşünüyorum.Teşekkür ederim.

Gamo PT 85 Blowback
    Gamo Shadow İGT 4.5
    Air Arms s200 Fac 5.5

• İkinci el bir pcp almaktansa bu tüfeği almayı düşünüyorum.bildiğim kadarıyla forumda azda olsa kullanan arkadaşlar var,tecrübelerini paylaşırlarsa sevinirim.Konuştuğum satıcı pellet mekanizmasında sorun olduğunu söyledi kullananlar böyle bir sorun yaşadılar mı?çok iddialı bir tüfeğe ihtiyacım yok en fazla 100 metre civarı iyi bir isabet performansı benim için yeterli.Pcp almayı düşünüp ilk aşamada yüksek bütçe ayıramayacak/ayırmayacaklar için farklı alternatiflerin bilinmesinin faydalı olduğunu düşünüyorum.Teşekkür ederim.

zehir fena sardı 8o daha yeni shadow igt almadiniz mi 8o butun başlangıç pcp leri gibi at 44 tavsiyemdor gamoyu fazla duymadık eminim bi sebebi vardır yoksa at 44 gibi niye popüler olmasın tabi tüfek tr deki azlığı veya fiyatlatdan dolayida olabilir

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• zehir fena sardı 8o daha yeni shadow igt almadiniz mi 8o butun başlangıç pcp leri gibi at 44 tavsiyemdor gamoyu fazla duymadık eminim bi sebebi vardır yoksa at 44 gibi niye popüler olmasın tabi tüfek tr deki azlığı veya fiyatlatdan dolayida olabilir

Evet yeni aldım,birde pcp alayım aile tamam olsun :rolleyes: Hatsan almayacağım.

Gamo PT 85 Blowback
    Gamo Shadow İGT 4.5
    Air Arms s200 Fac 5.5

• dediğiniz tüfeğin galiba kurması faklı tam hatırlayamadım nasıl kurulduğunu o zaman hiç hoşlanmamıştım tavsiye etmem

Merhaba Tarık,teşekkürler.kurmasının tuhaf olduğunu bende fark ettim ama sık arıza veya benzeri bir soruna yol açmıyorsa ve tüfeğin belirgin bir hatası yoksa göz ardı edebilirim.

Gamo PT 85 Blowback
    Gamo Shadow İGT 4.5
    Air Arms s200 Fac 5.5

• Merhaba Tarık,teşekkürler.kurmasının tuhaf olduğunu bende fark ettim ama sık arıza veya benzeri bir soruna yol açmıyorsa ve tüfeğin belirgin bir hatası yoksa göz ardı edebilirim.

hatsan almicaksaniz en azından temiz 2. el aa lara bakin derim pcp konusunda risk almak cep yakabilir az bilinen bi tüfekle örnek bazıları güç icin sumatra aldi daha sonra aşırı hava tüketiminden muzdarip olup sattı aslında alırken bilinmesi lazim bence bol bol youtube araştırma sonucunda karar verebilirsiniz

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• hatsan almicaksaniz en azından temiz 2. el aa lara bakin derim pcp konusunda risk almak cep yakabilir az bilinen bi tüfekle örnek bazıları güç icin sumatra aldi daha sonra aşırı hava tüketiminden muzdarip olup sattı aslında alırken bilinmesi lazim bence bol bol youtube araştırma sonucunda karar verebilirsiniz

Aslında bsa kendi adına çıkardığı bir modelin gamo için neredeyse kopyasını yapmış.yani teorik olarak sağlam bir altyapısı var.yalnız bsa kendi modelindekinden farklı bir kurma sistemi kullanmış,Türkiye de satılalı birkaç yıl olmuş varsa eğer mutlaka problemler ortaya çıkmıştır.ben kullananlardan bu tecrübeyi öğrenmek istiyorum.

Gamo PT 85 Blowback
    Gamo Shadow İGT 4.5
    Air Arms s200 Fac 5.5

• PM ATTIM.

RAW HM1000 .25
    RAW HM1000X .25
    MADMASTER PREDATOR .22

• dynamax ın youtube de dahi pek videosu yok profesyonelce yapılmış ön inceleme videosu hiç yok gönül AA kullanmak ister tabide 2.el lerinin dahi fiyatları oldukça yüksek tavsiyem dynamax almayın bi videoda tetiğinin hiçte iyi olmadığını gördüm tetik boşluğu çok gamo nun yaylı tüfekleri gibi basınç göstergesi yok yoklukların tüfeği dynamax ;lol; paranız az ise 2. el hatsan at44 ile pcp ye başlayın başka seçenek yok maalesef webley raider in fiyatı uygun onuda hatsan üretiyor.

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• İlgilenen herkese teşekkür ederim. Öğrenmek istediğim herşeyi ayrıntıları ile anlatarak yardımcı olan Master nickli arkadaşımıza bir kere de buradan teşekkür ediyorum.

Gamo PT 85 Blowback
    Gamo Shadow İGT 4.5
    Air Arms s200 Fac 5.5

• Ben kullanıyorum. Kurma sistemi av amaçlı düşünüldüğü için alışılmışın dışında ama fiyatına göre kabul edilebilir. Performans açısından bakılırsa aa s510 Carbine'im ile aynı grupmanı yaptığını söyleyebilirim. Güçlü çekiç yayıyla krono yaptığımda 16gn. saçma ile 1100fps'leri görmüştü.
    Kendinden indeksli şarjör, 230bar çalışma basınçlı tüpü, kalın BSA namlusu, güzel sentetik kundağı ve toplam boyunun kısa oluşu avantajları. Tetiğinin çok güzel çalıştığınıda eklemeden geçemeyeceğim.

• dynamax merak uyandırdı bendede işin ustaları iyi diyorsa keşke şöyle yerli yapım detaylı incelme videosu olsada izlesek :thumbup:

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• Derken aklıma bunun fikir babası tüfek(bsa)Ankara da satılıyormuş onu hatırladım.ilk firsatta ellerinde hala varsa gidip birde onu göreyim.

Gamo PT 85 Blowback
    Gamo Shadow İGT 4.5
    Air Arms s200 Fac 5.5

• bu tüfeği BSA gamo için üretiyor hatsan ın yabancı markalara tüfek tabanca üretmesi gibi ayrıca bsa nın çok güzel modelleri var dünyaca ünlü çok köklü firma ülkemize neden gelmez anlamam
    http://www.bsaguns.co.uk/

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen asil ().

• bu tüfeği BSA gamo için üretiyor hatsan ın yabancı markalara tüfek tabanca üretmesi gibi ayrıca bsa nın çok güzel modelleri var dünyaca ünlü çok köklü firma ülkemize neden gelmez anlamam
    http://www.bsaguns.co.uk/

Aklımda yanlış kalmamışsa Ankara da bu markayı satan bir firma var ama emin olmadan birşey yazmak istemiyorum.

Gamo PT 85 Blowback
    Gamo Shadow İGT 4.5
    Air Arms s200 Fac 5.5

• Ankarada Mak Savunma, BSA gibi bir firmadan bir parti getirmeyi başardı ama bunların içinde pcp yok malesef.

Bugün uğramaya çalışacağım bakalım ellerinde neler var.

Gamo PT 85 Blowback
    Gamo Shadow İGT 4.5
    Air Arms s200 Fac 5.5

• Bugün öğlen arasında Mak firmasının Ankaradaki mağazasına gittim.Ellerinde BSA Ultra Multishot ve Scorpion modeli Pcp Havalı tüfekler var.

Gamo PT 85 Blowback
    Gamo Shadow İGT 4.5
    Air Arms s200 Fac 5.5

• Multishot modeli şarjörlü ve çoklu atış yapabiliyor,scorpionda ise tekli atış özelliği var.

Gamo PT 85 Blowback
    Gamo Shadow İGT 4.5
    Air Arms s200 Fac 5.5

• Durup durup aklıma geliyor kusura bakmayın :rolleyes: Gamo dynamax (nette gördüğüm kadarıyla) incelediğim BSA Ultra multishot modeline çok benziyor.Sanırım çalışma prensibi ve pellet yükleme aynı.Ben BSA yı hafif ve compact olması sebebiyle çok sevdim.Zaten kalitesine birşey söylenemez.

Gamo PT 85 Blowback
    Gamo Shadow İGT 4.5
    Air Arms s200 Fac 5.5