DEĞİŞKEN KALİBRELİ HAVALI SİLAHLAR

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • [Resim Engellendi: http://img73.imageshack.us/img73/6416/xsb5122wt4.jpg]
    BAM B-51 Air Rifle Air rifle [0 reviews] Be the first to review! | About this product
    1-year limited warranty
    Send Page To a Friend
    Get Product Alerts
    $389.00

* Loudness: 5-High
    * Weight: 8.00 lbs
    * Barrel Length:18.50"
    * Overall Length: 43.10"
    * Capacity: 1 round(s)
    * Barrel: Rifled
    * Front Sight: None
    * Rear Sight: None
    * Scopeable: 11mm dovetail
    * Trigger adj.: Two-stage non-adjustable
    * Buttplate: Rubber
    * Suggested for: Hunting
    * Action: Bolt-action
    * Powerplant: Pre-charged pneumatic
    * Safety: Manual
    * Repeater: No/Single-shot

• abooooovvvvvvv hatsan yapsın bunun ayarında 400 değil 500$ veririm...ama namlu iyi olmalı....

• beyler hatsanın bunun ikizi bi tüfeyi var zaten wabley marka ;dance;

• Yaklaşık 12-13 senedir kullandığım ispanyol malı Norıca twın marka havalı tüfeğim ,değişken namlu özelliği sayesinde (4.5-5.5 ) iki farklı kalibreyi bir arada kullanmama olanak sağlıyor.Namlu içindeki yiv ve setler göz alıcı.Tüfek kaliteli bir işçilikle üretilmiş.İki farklı kalibredeki namlu kullanımı oldukça keyifli atışlar yapmama olanak sağlıyor.Hız ve sürat istediğimde 4,5 tok bir ses ve akabinde tahribat elde etmek istediğimdede 5,5 harika sonuçlar veriyor.Yanlız bu markaya ait yedek parça sıkıntısı yaşıyorum şu anda herhangi br problemle karşılaşmadım aslında fakat ilerde ne olur bilmiyorum.Bu kaliteli tüfek av marketlerinde neden satılmıyor acaba? ?(

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• beyler hatsanın bunun ikizi bi tüfeyi var zaten wabley marka

sen şekil acısından diyosun ama bam la webley raider arasında fiyat farkı var.ayrıca ikisini de alıp kullandıgında bence bam raider dan kat kat üstün cıkacaktır(ikisini de kullanmadım ama hatsanın üretim gecmişine göre düşününüce lw namlu koyacagını sanmıyorum, bamlara bayagı kaliteli diyorlar)

Webley Patriot I.Nesil 22 cal m;s,S
    Webley Stingray II.Nesil 177cal + Optima 3-9x44E ;tufey#

www.enfarklisi.com

0 RH (+)

• Yaklaşık 12-13 senedir kullandığım ispanyol malı Norıca twın marka havalı tüfeğim ,değişken namlu özelliği sayesinde (4.5-5.5 ) iki farklı kalibreyi bir arada kullanmama olanak sağlıyor.Namlu içindeki yiv ve setler göz alıcı.Tüfek kaliteli bir işçilikle üretilmiş.İki farklı kalibredeki namlu kullanımı oldukça keyifli atışlar yapmama olanak sağlıyor.Hız ve sürat istediğimde 4,5 tok bir ses ve akabinde tahribat elde etmek istediğimdede 5,5 harika sonuçlar veriyor.Yanlız bu markaya ait yedek parça sıkıntısı yaşıyorum şu anda herhangi br problemle karşılaşmadım aslında fakat ilerde ne olur bilmiyorum.Bu kaliteli tüfek av marketlerinde neden satılmıyor acaba? ?(

of ulam of bendede vardı aynısından ama hallettim onu ;#^+. . resimlerini koyabilirmisin. hasret gidereyim.

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• Tuka kardeş, geçenlerde tüfeği A dan Z ye söktüm.Üstat avcı hocanın önerileri doğrultusunda yeşil gresle yağladım söküm aşamalarını kare kare fotoğrafladım. Fakat foto yükleme işini beceremediğimden (Şimdilik)foruma aktaramıyorum.En kısa zamanda yüklerim inşallah.Not:Yeşil gres olayı gerçekten müthiş bir performans sağladı ses seda kesildi. :)

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• Official Post

Arkadaşlar Hatsan Torpedo geçen yıl deneme üretimi yapılırken Fabrikada inceleme fırsatı bulmuştum ve değişken namlu olarak planlanmıştı,yani 4,5 - 5,5 - 6,35 namluları kendiniz vidalayarak takabiliyorsunuz,şu anda satışa sunulanda değişiklik yapılmamışsa,bu silahı 5,5 cal. olarak almışsanız,talep ederek yada mağazalardan diğer 4,5 cal. ve 6,35 cal. yi ayrıca satın alabileceksiniz - di.

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• Sn.hardturk teşekkür ederim .Temiz kullanıyorum ,bakımını periyodik olarak yapıyorum (Askerlikten kalan bir alışkanlık olsa gerek 8o ) Bide adamlar, kaliteli malzemeyi kaliteli işcilikle buluşturmuşlar e,birde temiz kullanınca gıcır gıcır kalıyor :thumbup: Saygılar.

Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam