Subaru İmpreza Kullanan Var Mı?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar herkese merhabalar. Aracım satılınca Subarı İmpreza almak istiyorum. Kullanan arkadaşlar var mı artıları eksileri neler. Arıza verir mi. Çözümleri çok mu maliyetli. Binen kullanan sahip olan arkadaşlar varsa tecrübelerinden faydalanmak isterim. Almak istediğim arac 1.5 AWD. İlginize teşekkür ediyorum Saygılar.

Stoeger x20 Suppresor Combo .22 Cal & Tasko 6x24-40
    GSG 92 Blowback
    Tanfoglio Witness 1911 Blowback
    ASG Dan Wesson 6 inc Silver
    Stoeger Atac Suppresor .22 Cal
    Blow F92 Kurusıkı
    Zoraki Mod 917 Kurusıkı

• Merhabalar kardeş. Bende polo gti almadan önce cok araştırdım. Ancak sivasta servisi yok o benim için büyük eksiklik oldu. İkinci el piyasasıda yok denecek kadar az. Donanım olarak cok üstün olmamasına ragmen full donanım araçlara yakın para istiyorlar. Yakıt konusunda söylenenlerin aksine çok iyi diyebilir bizzat bi kaç kez deneme fırsatımda oldu yakın arkadaşım kullanıyor. Motor gücü benim için önemliydi yanlış hatırlamıyorsam 105 beygir olması lazım. İç dizaynı çok basit ama dış kasası saglamlıgı gerçekten cok güzel. İlla subaru dersen artı yönlerinide söyleyebilirim :)

" Weihrauch HW 97 KT "
    " Hatsan Mod 85 Sniper "
    " SMK Beeman P17 "

• Benim için en önemli yanları eksileri :) Artılarını zaten kullandıkça görürüm :) Benim şuan ki aracım polo 1.4 ama artık kesmiyor beni ve lpg gerçekten aracı öldürüyor. Ben bunu anladım ya da en azından Poloda böyle küçük motor kaldırmıyor lpg yi. Yine de düz yolda 170 i gördü ama işte ah o rampalar.. O yüzden aklımdaki en iyi performans arabası subaru. Hem motor gücü düşük hem de verimi fazla ama işte. Ne kadar masraf çıkarır en büyük korkum bu.

GSG 92 Blowback
    Blow F92 Kurusıkı
    Zoraki Mod 917 Kurusıkı

• Mitsubishi lancer al emre

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Hiç düşünmemiştim aslında Metehan kardeşim. Nedir ne değildir ufak bi bilgi verir misin sana zahmet. :)

GSG 92 Blowback
    Blow F92 Kurusıkı
    Zoraki Mod 917 Kurusıkı

• Alacagın araç modelli değil, birazda sorunları varsa işin yaş kardeş. Bi yağ değişimine 350 lira verirsin serviste. Parçalarınıda istedigin an bulamayabilirsin. Lpg aklındaysa zaten AWD tipi aracı aklından çıkar benim şahsi fikrim tabii. Polo gti dene gerçekten performans arıyorsan kardeşim. Benim bütce aralıgımda en iyisiydi 1.4tsı 180 ps ;)

" Weihrauch HW 97 KT "
    " Hatsan Mod 85 Sniper "
    " SMK Beeman P17 "

• Birsürü araba alıp satmış biri si olarak sana tavsiye 1: İşine ve yaşadığın yere göre araç al. 2: Toplumda kabul görmüş, kolay alınıp satılan bir araç al. 3: Güvenilir birinden al ve serviste kontrol ettir.( kazası olmasın) 4: Bence Ardahan da subaru ya binme. Saygılar.

• Benim aracım da 2004 polo. Gerçekten insan VW tadını alınca başka araçlara yaklaşmak istemiyorum ama bütçem gti alıcak kadar fazla değil. en fazla 25.000 o yüzden seçenekler düşüyor. Artık LPG kullanmak istemiyorum yakıtsa yakıt koyar giderim. LPG nin çıkardığı masrafı benzine veririm daha iyi.

GSG 92 Blowback
    Blow F92 Kurusıkı
    Zoraki Mod 917 Kurusıkı

• Birsürü araba alıp satmış biri si olarak sana tavsiye 1: İşine ve yaşadığın yere göre araç al. 2: Toplumda kabul görmüş, kolay alınıp satılan bir araç al. 3: Güvenilir birinden al ve serviste kontrol ettir.( kazası olmasın) 4: Bence Ardahan da subaru ya binme. Saygılar.

Ardahan konusunda kesinlikle haklısınız. Yollar aracı mahvetmekten başka hiçbir işe yaramıyor. Ama işte dışarı sabah -25 derece olunca insanın yürümeye de pek isteği kalmıyor. Ama dediklerinizde kesinlikle haklısınız.

GSG 92 Blowback
    Blow F92 Kurusıkı
    Zoraki Mod 917 Kurusıkı

• LPG li polodan sonra subaru ya lpg li dahi binsen yakıt cok ama cok fazlana gelecektir benden söylemesi ;) Ben kıyaslamayı gti ye göre yaptım. Ortalama 100 km 10 litre benim gözümde çok değil .

" Weihrauch HW 97 KT "
    " Hatsan Mod 85 Sniper "
    " SMK Beeman P17 "

• 25 bin lira civarı bütçeyle temiz bi focus alabilirsin. Hem servis sorunu yaşamazsın. Hem istedigin yerde kullanırsın dağ bayır :)

" Weihrauch HW 97 KT "
    " Hatsan Mod 85 Sniper "
    " SMK Beeman P17 "

• LPG li polodan sonra subaru ya lpg li dahi binsen yakıt cok ama cok fazlana gelecektir benden söylemesi ;) Ben kıyaslamayı gti ye göre yaptım. Ortalama 100 km 10 litre benim gözümde çok değil .

Yok hocam bende pek benzin konusunda korkum yok. siz 50 lirayla 100 km gidiyorsunuz ben 200 kilometre. Benim aracım sadece insanın ayağını yerden kesicek kadar gidiyor. Ama işte çok kararsızım ne yapsam ne etsem. Eski atanmadan önce kullandığım araç da 1.8 Kia ydı o yüzden yüksek motorun yakıtını hemen hemen tatmış biriyim :)

GSG 92 Blowback
    Blow F92 Kurusıkı
    Zoraki Mod 917 Kurusıkı

• Yüksek motorun gücüde yakıtıda başka tabii :) Sedan düşünüyorsun sanırım o yüzden focus lara bakabilirsin dedim. Servis sıkıntın olmaz istedigin zaman elinden cıkarabilirsin. 1.4 lpg li polodan sonra focus seni gayet tatmin edecektir o konuda. Keşke imkanın olsa polocu arkadaşları kaybetmezdik gti alırdın :) biraz yağ derdi var ama olsun napalım

" Weihrauch HW 97 KT "
    " Hatsan Mod 85 Sniper "
    " SMK Beeman P17 "

• Şükür şu an benim aracımda bi sıkıntı yok yağ yakma gibi bi problemi ama işte yetmiyor 1.4 motor. Focuslar da hoş araba. Seçenekler git gide artıyor bakalım hayırlısı.

GSG 92 Blowback
    Blow F92 Kurusıkı
    Zoraki Mod 917 Kurusıkı

• Yağ normal kullanımda bi sıkıntı yok. Ama performanslı kullandıgın zaman ciddi anlamda eksiltiyor yagı Kİ benim için hiç sorun değil :)

" Weihrauch HW 97 KT "
    " Hatsan Mod 85 Sniper "
    " SMK Beeman P17 "

• Mitsubishi lancer al emre

Lancer seri bir araç değil abim. Çok sağlam sorunsuz bir araç fakat hem seri değil hem ülkemizdeki benzin fiyatlarını baz alırsak çok yakıt tüketiyor. Lancerin ünü Evosundan kaynaklanıyor ve Evolarda pahalı.

İmpreza lancerle kardeş bir araç sayılır ve 4 çeker olduğundan malesef oda seri değil ama awd sistem virajlarda yola çok iyi tutunuyor.

Hem fiyatı uygun olsun hemde seri olsun denilirse eğer eski kasa Mitsubishi Colt CZT çok seri ve sorunsuz bir araç fakat onunda 2. eli sıkıntılı. Daha pahalı seçenekler Golf gti ve Seat ibiza cupra.

• Lancer seri bir araç değil abim. Çok sağlam sorunsuz bir araç fakat hem seri değil hem ülkemizdeki benzin fiyatlarını baz alırsak çok yakıt tüketiyor. Lancerin ünü Evosundan kaynaklanıyor ve Evolarda pahalı.

İmpreza lancerle kardeş bir araç sayılır ve 4 çeker olduğundan malesef oda seri değil ama awd sistem virajlarda yola çok iyi tutunuyor.

Hem fiyatı uygun olsun hemde seri olsun denilirse eğer eski kasa Mitsubishi Colt CZT çok seri ve sorunsuz bir araç fakat onunda 2. eli sıkıntılı. Daha pahalı seçenekler Golf gti ve Seat ibiza cupra.

Çok teşekkür ederim abi verdiğin bilgiler için. Yeni seçenekler geliyor.

GSG 92 Blowback
    Blow F92 Kurusıkı
    Zoraki Mod 917 Kurusıkı

• Kolay gelsin kardeşim. Dizel düşünüyor musun peki ?

Crosman 2100 .177

Crosman 1077 .177

Webley&Scott Special Edition .22

Torun m210 .22

• Arkadaşım seçenekler içinde alabileceğin ve sana sorun çıkarmayacak ford focus veya Toyota Corolla.Bende Erzurumda 7 sene görev yaptım, başını ağrıtmayacak ,satılığa çıkardığında hemen satabileceğin sorunsuz araçlardır. Arkadaşların söylediği araçlar çok iyi araçlar ama en ufak bir sorunda yaptıramazsın ,araçlardan anlayanda biraz zor bulursun.Oraların şartlarını iyi bildiğim için sana naçizane tavsiyelerim bunlardır. Fatih Beyin düşüncesi iyi ama geceleri -30--40 ları gören bir yerde dizel (Her ne kadarda katkılı olsa) bayağı sorun yaşatacaktır.

Niksan tacto sb ----- ------------5.5--4,5mm

Huğlu Effecto pro---------------------------5.5mm

Diana mod 46 c -----------------------------4,5mm
    Sheridan 342 Multipump(1978-1979 )- 5.0 mm
    Zoraki ultra hp 02 mod aşamasında---- 4.5mm
    Cybergun colt 1911 CO2------------------- 4.5 mm
    Umarex H&K Usp CO2 -------------------- 4.5 mm

ASG cz75 CO2----------------------------4.5mm

• Buralarda olanlar ne demek istediğimi kesinlikle anlıyor. Dediğim gibi en korktuğum şey arıza çünkü paranız olsa da yaptıramıyorsunuz buralarda. Hocam dizel de olur fark etmez lakin burda kesinlikle bazı günlerde donacaktır..

GSG 92 Blowback
    Blow F92 Kurusıkı
    Zoraki Mod 917 Kurusıkı