Aliexpress'den optik satın almak ?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • a%20href=[Resim Engellendi: http://i.hizliresim.com/e2AYJj.jpg]" wcf_src="a href="http://hizliresim.com/e2AYJj">

bu arada teşekkürler metehan kardeşim.

ZORAKİ ultra hp-01 (5.5 mm)
    HATSAN- at44 wx-10 long LW + UTG Leapers 6-24X50+ EVRENSEL bipod + medaratör + 6lt 300bar scuba
    HATSAN-mod 125 sniper + optima 3-9x44E + sports match dm60 dampa
    HATSAN-mod70 + optima 3-9x32
    HUSAN - Yarıotomatik Şarjörlü av Tüfeği ( 12 cal )
    SAFİR T14 Yarıotomatik Şarjörlü Av Tüfeği ( 36 cal ) + 1x30 Reddot

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen HuseyinACR ().

• 6 nokta güzel :) gruplar videolar bekliyorum artık abi :D

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• inşallah kardeşim . şu tüfeğin gücünüde biraz kısayım bnde birz grupman denemesi yaparım g;$i

HATSAN- at44 wx-10 long LW + UTG Leapers 6-24X50+ EVRENSEL bipod + medaratör + 6lt 300bar scuba

• Herkes bu alışverişleri sanal kartlamı yapıyor yoksa normal kredi kartıyla mı ? limiti yüksek kredi kartıyla alış veriş yapmaya çekiniyorum açıkçası ben..

hatsan at44
    hatsan bt65
    hatsan galatian
    hatsan barrage
    Hatsan nova
    Hatsan herkül

Kral Pro
    Kral puncher bulpup
    Kral puncher maxi
    kral puncher jumbo

AA s510
    etc..

• Herkes bu alışverişleri sanal kartlamı yapıyor yoksa normal kredi kartıyla mı ? limiti yüksek kredi kartıyla alış veriş yapmaya çekiniyorum açıkçası ben..

Kredi kartı kullanmaktan çekiniyorsanız Enpara hesabı oluşturup onunla yurtdışından alışveriş yapabilirsiniz..Ebay,Amazon,Alixpress ve diğerleri..Üstelik Enpara, Paypal ile anlaşmalı..

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• Kredi kartı kullanmaktan çekiniyorsanız Enpara hesabı oluşturup onunla yurtdışından alışveriş yapabilirsiniz..Ebay,Amazon,Alixpress ve diğerleri..Üstelik Enpara, Paypal ile anlaşmalı..

İlaç gibi yetiştiniz hızlı cevap teşekkür ederim. aslında bende Encard vardı onunla denedim olmadı, enpara farklı bir şey sanırım araştırayım.

cevap geşmediğine göre çoğunluk kredi kartı kullanıyor sanırım..

hatsan at44
    hatsan bt65
    hatsan galatian
    hatsan barrage
    Hatsan nova
    Hatsan herkül

Kral Pro
    Kral puncher bulpup
    Kral puncher maxi
    kral puncher jumbo

AA s510
    etc..

• Farklı değiller Enpara'nın kartı Encard zira yurtdışı alışverişlerde sorunsuz kullanıyorum zaten kartın yapısı visa electron üstelik Paypal'a tanımlanabilen tek banka hesap kartıydıki diğer bankalarda sanal bankacılığın nimetlerini farkettiler şimdilerde pek çok bankanın kartı paypala tanımlanabiliyor eskiden kredi kartı harici paypala banka hesap kartı tanımlanamıyordu..Encard alma sebebim ve Enpara hesabı oluşturmamın en büyük sebebi adaletsizce kesilen hesap işletim ücretleriydi genelde vadesiz hesabı fazla kullanmam fakat hesabınıza ayda yılda bir para yatırıldığında banka hemen hesap işletim ücreti adında tıraşlıyordu..Encard bir nevi kredi kartı işlevi görüyor hesabınıza yüklediğiniz bakiye dahilinde kredi kartıyla aynı özgürlüğe sahip diğer standart banka hesap kartlarından çok daha esnek ve işlevsel en büyük artısı zahmetsizce yurtdışı alışveriş yapılabilmesi..Bkm Express ve Paypal ile anlaşmalı çalışmasıda ayrı bir artısı..

Buradan Encard merak edilenleri okuyabilirsiniz..

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• Ben 200 dolarlık kulaklık aldım.Adamlar 79 dolar fatura yazmış Allah Allah:D

Escape .25 + Hawke sidewinder 30 ( 20x mildot)

Husan + Vector optics Reaper 4-14x50

Talon P .22 + Vector optics condor 2x42 reddot

• Haklısınız hesaba para yatınca hesap işletim ücreti 100 TL kesti iş bankası. encard ta ücret ödenmiyor, zaten sırf bu yüzden bile encard almak için sebepti benim için. dediğiniz gibi yurt dışı alış verişte epey işe yarayacak encard.

Dürbün siparişi verdim ücreti ödedim, My Orders Sayfasında, satıcı ürünü kargolama süresi 4 gün 20 saat olarak yazıyor ! 3 gün içinde kargoya vermesi gerekmiyor mu ?

Gönderi Bekleniyor: Detay İşlem Süresi uzatın Kalan Günler: [4 gün 20 saat 16 dakika]

hatsan at44
    hatsan bt65
    hatsan galatian
    hatsan barrage
    Hatsan nova
    Hatsan herkül

Kral Pro
    Kral puncher bulpup
    Kral puncher maxi
    kral puncher jumbo

AA s510
    etc..

• Bende arastirdim cok guzel gamo durbunler var, alsak problem cikarmi acaba? Saglamligi nasildir?

Benelli M4, Fabarm Sat8, Benelli Supernova

• Bende arastirdim cok guzel gamo durbunler var, alsak problem cikarmi acaba? Saglamligi nasildir?

Alın sıkıntı olmaz. PCP de kullanacaksanız işinizi hertürlü görür.