Raw Rapid Air HM 1000 İncelemesi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Alper senin nezninde emeği geçen herkeze sonsuz teşekkürler. Yine harika bir anlatım ve sunuş. Özendim valla 1 tane alsammı ne :)

VAlla Akif abi çok kaliteli bir tüfek.Bana göre 18 grain peletle harikalar yarattı.Ayrıca tüpünün büyük olması da ayrı bir avantaj.At at bitmiyor.Şarjörü çok güzel.Tetik kuş gibi.Air Arms'ın tetik ağırlığından daha yumuşak.Ayrıca tetik emniyeti de var.Kullanılan moderatör sayesinde namlu şahlanma da yok denecek kadar az.Sesi az.En önemlisi isabetli.50 metrede tek delik çok rahat grupman yapıyor alet.Ben beğendim.Bu Amerikalılar işi biliyor.

[Resim Engellendi: http://abload.de/img/dsc04788a3dij.jpg]

• eline sağlık Alper :thumbup:

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Alper senin nezninde emeği geçen herkeze sonsuz teşekkürler. Yine harika bir anlatım ve sunuş. Özendim valla 1 tane alsammı ne :)

RAW HM1000 .25
    RAW HM1000X .25
    MADMASTER PREDATOR .22

• güzel bir tanıtım olmuş emeği geçenlere teşekkürler

Hatsan at44 tactical 5,5
    Hatsan Dominatör 200s 5,5 (van'a gitti)
    Walter cp88 competition 4,5 (özlemedim desem yalan olur)
    Zoraki hp1 ultra 4,5

• Emeği geçenlerin eline sağlık,güzel inceleme olmuş.Uzak mesafe grupmanı ve krono ölcümleride eklense tam olacak.Bir ara ingilizce başlayacak video diye korktum :thumbup:

• Emegi gecenlerin eline sağlık... giderek takılmadan anlatıyorsun alper abi :)

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Merhaba arkadaşlar.Kendi çapımızda RAW tüfeklerinin tanıtımını yaptık.Bir hatamız olduysa şimdiden affola.İyi seyirler...

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.