Star Huğlu

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar,fabrikasının imalat ruhsatıyle ilgili problemden dolayı savcılıkca toplatılma kararı alınan ve emniyetce toplatılan star huğlu marka av tüfekleriyle ilgili yeni bir gelişme varmıdır.Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar buradan paylaşırsa memnun olurum,selamlar...

Hatsan Eskort Aimguard pompalı :thumbup:
    Diana Panther mod 31 ;tacli#
    Star Huğlu G505 y.ot. :thumbup:
    Crosman C TT :thumbup: :thumbup:

• Evet malesef toplatiliyor. gelişen bir durum yok, ayni halen..mahkemenin sonuclanmasi uzun surecek gibi..

• 2007 yılından beri kullanıyorum otamatik g301 versiyonunu. şu ana kadar hiç bir sıkıntı çıkartmadı bana her türlü mermi attım ama hiç teklediğini görmedim. böyle bir tüfek neden toplatılır. :him:s:him:s

• Bildiğim kadarıyla üç markanın üreticileri yurt dışına ihraç edecekleri kaydıyla üretim ruhsatı alıp,sadece yurt içi satışı yaptıkları gerekçesiyle böyle bir karar alınmış.Kullandığım star huğlu G 505 y.otomatik tüfek orta kalite bir silah olmasına karşın,2004 den beri hiç sorun çıkarmadı,böyle bir silahı tutupta emniyete teslim etmek hiçte mantıklı değil ve vermeyede niyetim yok.

Hatsan Eskort Aimguard pompalı :thumbup:
    Diana Panther mod 31 ;tacli#
    Star Huğlu G505 y.ot. :thumbup:
    Crosman C TT :thumbup: :thumbup:

• Emniyet bu tüfekleri teslim alırken ücretini geri verecek mi. Eğer ödeme yapmayacaksa,kim niye para ile aldığı tüfeğini geri versin.Orta kalitede olsa mal benim malım. :thumbup:

• yanlış anlaşılmasın işte o tüfekler alınıp zor alım ile cok ucuza emniyet memurlaına satılıyor bende bunu anlamıs değilim

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2