hatsan optima 550

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • vallah kardeş bu tüfek piyasaya çıkması ile kaybolması bir oldu online satış yer de bulamadım ben.2 ci el düşünürsen bu sitede bir üye arkadaşımızda var ancak bu arkadaşımız öyle bizim gibi günü birlik girmiyor siteye :) bende msn adresi var o bana denişdi optimayı satacam haberin olsun dedi bana.birde bu verdiğim linkdeki tüfeğe bak derim bu tüfeğin gezi ile optimanın gezi arasında ufakda olsa bir fark var ve bu tüfeği inceleme fırsatımda oldu,gücü baya varmış satıcının sitesinde gördüm,bu optima550 için bir alternatif kardeş senin için,
    benim tavsiyem weblet patriot 1ci nesil al biraz daha kaliteli birşey almış olursun.ben çok memnunum tüfeğimden.bu arada avcı hoca mız webley patriotunu satışa çıkarmış böyle bir ustanın elinden bu tüfek alınır :)

• bende zaten tüfek çok gerek yok patriota falan raider duruyor diana mod 54 ve 350 magnum duruyor hatsan optima ve mod 75 var yeter bunu gücü çok diye ve tipi çok hoşuma gitti ondan koleksiyon gibi alayım dedim fabrikaya sorsak yokmudur acaba

• güngör av a sor kardeş belki orda bulabilirsin.hatsanı ararsan oraya yönlendiriyorlar

• 550 hakkında görüşlerinizi almak isterim....

acaba aranızda kullanan varmı ...

Ben kullanıyorum ve güçlü bi silah ...

Ayrıca gamo rocket mermi ile performans süper...Ben kullanıyorum ve çok memnunum ..sizlerede tavsiye edebilirim...

saygılarımla

• arkadaşlar merhaba, ben bu siteye yeni giriş yaptım. havalı tüfekler konusunda çok detay var.sizlerden çok bilgi alacağıma eminim. ilk önce öğrenmek istediğim; namlu çıkış hızı 375 m/sn 'den yüksek olan yerli hav.tüf. varmı. Yabancı var ise nasıl alabilirim. Cevap verebilirmisiniz.Teşekkürler

• arkadaşlar merhaba, ben bu siteye yeni giriş yaptım. havalı tüfekler konusunda çok detay var.sizlerden çok bilgi alacağıma eminim. ilk önce öğrenmek istediğim; namlu çıkış hızı 375 m/sn 'den yüksek olan yerli hav.tüf. varmı. Yabancı var ise nasıl alabilirim. Cevap verebilirmisiniz.Teşekkürler

Sitemize hoşgeldin, Hatsan Mod-125 fabrika verisine göre 380 metre hızda atıyor ama çok teper ve dampa dürbün ayağı ile kullanabilirsin. Dampa kullanmazsan dürbün parçalarsın.
    İthal tüfeklerde ise modifiye yapılarak ses üstü hızlara çıkılıyor.

• cahit kardeşim namlu çıkış hızı ile ilgili bilgilerin için teşekkürler. bugün av bayiine uğradım. hatsanın son modeli optima 550 gelmiş.300 ytl.peşin fiyat. mod.125 den farkı zannedersem kabzesi..ancak namlu çıkış hızı bilinmiyor, henüz katalog'a girmemiş.bu konuda bilginiz varmı.saygılar

• O namlu çıkış hızı kesinlikle doğru değil, çok daha aşağısında. Zaten o hızı veremediği gibi, mevcut hızıda bir süre sonra düşecektir, piston keçesi sert plastik olduğu için olması gereken poliüretan malzemeli keçeye göre daha çabuk aşınacaktır ve hava kaçıracaktır sanırım.

• cahit kardeşim namlu çıkış hızı ile ilgili bilgilerin için teşekkürler. bugün av bayiine uğradım. hatsanın son modeli optima 550 gelmiş.300 ytl.peşin fiyat. mod.125 den farkı zannedersem kabzesi..ancak namlu çıkış hızı bilinmiyor, henüz katalog'a girmemiş.bu konuda bilginiz varmı.saygılar

abi optima550 300 ytl çok.olması gereken fiyat 230 ytl üstünde optima 3.9x32 dürbün ile,

• optma gerçekten güçlü bir tüfek ama desteksiz atışı bana göre zordu katır gibi tepiyor güç konusunda 350 magnumdan kuvvetli ama ağır bir tüfek arazide adamın iflahını kesiyor

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• benim silahcı arkadaşım var.biraz bahsettiydi özelliklerinden .yanlış hatırlamıyorsam 2000 metre atış mesafesi net 700 metre civarı 5.5 lik mermi 250 ytl demişti

• benim silahcı arkadaşım var.biraz bahsettiydi özelliklerinden .yanlış hatırlamıyorsam 2000 metre atış mesafesi net 700 metre civarı 5.5 lik mermi 250 ytl demişti

:!::him:s arkadaşım ya senin arkadaşın silahlardan hiç anlamıyor yada sen yanlış hatırlıyorsun arkadaşının bahsettiği yivli tüfekti heralde havalı hatsan değil yoksa hatsan böyle bir silah yaptıda bizimmi haberimiz yok ;lol;#hims

Acaba buna inanıp silahı alan sonra da bir km de deneyen var mıdır? ;rofl.;;lol;#hims;d;