Bunlarda benden..

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Resimlerde gördüğünüz Kont. Şuana kadar gördüğüm beslediğim en cesur ve en akıllı köpek yavrusuydu. Kendileri bir Almançoban köpeğidir. Sizinlede paylaşmak istedim :)

[Resim Engellendi: http://u1312.hizliresim.com/1j/j/vlxfx.jpg]

[Resim Engellendi: http://u1312.hizliresim.com/1j/j/vlxl5.jpg]

[Resim Engellendi: http://u1312.hizliresim.com/1j/j/vlxlx.jpg]

[Resim Engellendi: http://u1312.hizliresim.com/1j/j/vlxmd.jpg]

[Resim Engellendi: http://u1312.hizliresim.com/1j/j/vlxvr.jpg]
    [Resim Engellendi: http://u1312.hizliresim.com/1j/j/vlxnf.jpg]

Bu hanım kızımızda Kontes. ( Gelmiş geçmiş en tatlı cadıdır kendileri :D Tam bir başbelası tatlı bela ) :)

[Resim Engellendi: http://u1312.hizliresim.com/1j/j/vlxnw.jpg]

Crosman 2100 .177

Crosman 1077 .177

Webley&Scott Special Edition .22

Torun m210 .22

• bunu bana hediye et kardeşim :D

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• Sen iste yeterki demeyi isterdim kardeşim :D Fakat ecel kapıyı erken çaldı ;( ( Uzun bi süre üzülmeme sebep olan bi olayla kucağımda can verdi. Çok ağır bi hastalık sürecinden kurtukduktan sonra ertesi gün sarıca arıların saldırısına uğramış bahçede elimizden gelen herşeyi yaptık ama kurtaramadık. Bahçede ilk yalnız kalışıydı. Hala affedemiyorum kendimi.. )

Crosman 2100 .177

Crosman 1077 .177

Torun m210 .22

• Oldu deme ya deme :( cok tatli ama bu.
    Neden oldu

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Düzenleme yaptım ama geç olmuş. Corona diye bi hastalığa yakalandı 15-20 gün zor iyileşti kilo kaybetti bitkin düştü tam iyileşti diyorduk arı sokmuş 5 6 yerinden ağzın içi dahil. Buna dayanamadı vücudu zaten direncini tam toplamamıştı..

Crosman 2100 .177

Crosman 1077 .177

Torun m210 .22

• Alperencim Kontesi alabilirsin :D hiç lafı bile olmaz gerçekten :)

Crosman 2100 .177

Crosman 1077 .177

Torun m210 .22

• benimde bitane kuçum vardı daha çok küçüktü acvuma süt döküp öyle besliyordum şırıngayla biberonla olmuyordu. anasını satim bi hastalığa yakalındı elimde öldü gitti ya ;(
    aslında suçu veterinerde buluyorum bi hap yutturdu iğne yaptı, ağır geldi galiba kaldıramadı :(

vazgeçilmezlerim;

• Türkiye de bu sorun çok maalesef kardeşim. Bu hastalığın tedavisi 1haftalıkmış mesela yanlış tedaviden ilerlemiş. Erhan abi saolsun onun veterinerine gidince iyileşmişti kont. Yani mesele şu veterinerlerimizin geneli tam olarak köpek yada kedi hastalıklarına hakim değil. Genel bilgiye sahipler. Bunları da bir veterinerden öğrendim. Önüne gelen klinik açıp para kazanmaya çalışınca vaziyet bu üzüldüm köpeğin için :( Pet veterinerliği daha farklı iki buzağı doğurtup aşı yapmaktan daha öte.

Crosman 2100 .177

Crosman 1077 .177

Torun m210 .22

• kontes hayvanınız çok şirinmiş, bari buna iyi bakın o ölmesin, bu hayvanlar hem iyi bir arkadaş hem de iyi bir bekçidir,

evim müsait olsa ben de hep bir beyaz renkli arjantin hayvanı varmış ondan istiyorum, ama apartman dairesinde olmuyor.

• Türkiye de bu sorun çok maalesef kardeşim. Bu hastalığın tedavisi 1haftalıkmış mesela yanlış tedaviden ilerlemiş. Erhan abi saolsun onun veterinerine gidince iyileşmişti kont. Yani mesele şu veterinerlerimizin geneli tam olarak köpek yada kedi hastalıklarına hakim değil. Genel bilgiye sahipler. Bunları da bir veterinerden öğrendim. Önüne gelen klinik açıp para kazanmaya çalışınca vaziyet bu üzüldüm köpeğin için :( Pet veterinerliği daha farklı iki buzağı doğurtup aşı yapmaktan daha öte.

benim köpüşte ona kurban gitti yazık oldu hayvana ya çocuğum gibi bakıyordum :D şehirler arası seyehatlerde kucağıma alıyordum kutu da yanımda oluyodu ötmeye başlayınca sütünden veriyordum. sonra biraz uyuyorduk çişi gelince beni uyandırıyordu onu yaptırıyorduk sonra bidaa uyuyorduk =)

vazgeçilmezlerim;

• Güzel bi uğraş gerçekten hayvan sahibi olmak :) İsteyipte yeri olmayan herkese nasip olur inşallah :)

Crosman 2100 .177

Crosman 1077 .177

Torun m210 .22

• Amin amin cümlemize :)

vazgeçilmezlerim;

• Teşekkürler Alparslan abi umarım sanada nasip olur. Kontes başı kurtardı artık kolay kolay hasta olmaz. İlk bikaç ay bebek sakınır gibi sakınmak lazım aşılar bitane kadar çok narin oluyorlar maalesef. :(

Crosman 2100 .177

Crosman 1077 .177

Torun m210 .22

• kontes hayvanınız çok şirinmiş, bari buna iyi bakın o ölmesin, bu hayvanlar hem iyi bir arkadaş hem de iyi bir bekçidir,

evim müsait olsa ben de hep bir beyaz renkli arjantin hayvanı varmış ondan istiyorum, ama apartman dairesinde olmuyor.

Alparslan ağabey sanırım dogo argentinodan bahsediyorsun,ağbi o hayvan domuz avında kullanılıyor.pek ev köpeği olmaya uygun değil bence

kontes hayvanınız çok şirinmiş, bari buna iyi bakın o ölmesin, bu hayvanlar hem iyi bir arkadaş hem de iyi bir bekçidir,

Gamo PT 85 Blowback
    Gamo Shadow İGT 4.5
    Air Arms s200 Fac 5.5

• işte ben de ondan bahsediyordum ben apartman katında oturuyorum burada böyle şeyler mümkün değil ama sahip olana da hayran oluyorum, belki bir gün olur kim bilir

• [Resim Engellendi: http://u1312.hizliresim.com/1j/k/vmhc6.jpg]
    dogo'lar dost düşman anında algılayan, karşısına çıkan hiçbirşeyden korkmayan, fakat doğasında avcılık olduğu için çok fazla efor ve hareket ihtiyacı duyan bir cins. evde kalması çok doğru değil. fotoğraftaki luna'yı 1-2 günlüğüne eve getirmiştik, ben hayvanla ilk karşılaştıktan 10 dk sonra bu foto çekildi.. dost olduğunuzu algıladığı anda kendini zorla sevdirir, ama biraz eliniz kolunuz çizilebilir))

• Köpeğin egzersiz ihtiyacı karşılandıktan sonra evdede bakılabilir aslında. Dogo alman çoban köpeği vs. büyük irklar olmasada beagle gibi orta ve küçük ırklar evde olabilir. Minyatür pincher gibi dobermanı sevip besleyemeyenlere çok iyi bi seçenek :)

Crosman 2100 .177

Crosman 1077 .177

Torun m210 .22

• Dogo benim de hayalim :)
    Bebekken cok tatli buyuyuncede kasli bi kopek tam benim kalibim

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• bu resimdeki yavru galiba, çünki büyüyünce kocaman , dev gibi oluyorlar değil mi.

Görünce bir garip oldum içim gidiyor bu hayvanı görünce. Peki apartman katında ve ev içi hayatında uyumsuzluk söz konusu değil mi. Mesela evde havlayıp bütün apartmanı ayağa kaldırdığı yada tuvalet disiplini edininceye kadar bütün evi batırdığı olmuyor mu, ben bunlardan çekiniyorum. yada başka türlü sorunlar olabilir mi, insanların bağışık olmadığı hastalıklarla birlikte yaşamaları, tüylerinden bakteri vb kapmak.. Sizler bunları nasıl çözdünüz, Bir de bunbların bir tür deri hastalığı oluıyormuş, bu doğru mu

yıllar önce doğuda görev yapan bir memur arkadaş tayin olduğu için orada bakacak kimse bulamadığından arjantain köpeğini ve yavrularını isteyenlere veriyordu, bana da arabayla gel al dedi ben oraya hususi arabamla gitmeye çekindim, yolcu otobüsünde geleyim , götüreyim dedim ama orada rahat durmaz sakinleştiremeyebilirsin , bagajda uyutarak getirmen durumunda uyuşuk ilaç bilincini kaybettirir ve uyurken dili gırtlağını tıkar ölebilir dedi ve benim arjantin köpeği maceram orada bitti.