Hatsan At44 w - wx - w long - wx long - lw

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar hayırlı akşamlar hatsanın ürettiği at44 ler arasında başlıkta yazdığım gibi "w - wx - w long - wx long - lw" sürümlerinin birbir lerinden ne gibi farkının olduğunu tam olarak anlamış değilim kendi sitesinde dahi özellikleri aynı.

rica etsem bu konu hakkında yeteri kadar bilgisi olan bir dostum arkadaşım beni aydınlatabilir mi ? herkes bir şeyler söylüyor lakin araştırmalarım sonucu kimsenin tam olarak doğru bildiğine emin olamadım..

Retay 135 x
    Mod 99 -- Optima 3-9x32 -- SportsMatch DM60 Dampa
    At 44 W-10 Bushnell Banner Dusk & Dawn 6-24x50 Hatsan Pompa Ghost Moderatör

• arkadaşlar hayırlı akşamlar hatsanın ürettiği at44 ler arasında başlıkta yazdığım gibi "w - wx - w long - wx long - lw" sürümlerinin birbir lerinden ne gibi farkının olduğunu tam olarak anlamış değilim kendi sitesinde dahi özellikleri aynı.

rica etsem bu konu hakkında yeteri kadar bilgisi olan bir dostum arkadaşım beni aydınlatabilir mi ? herkes bir şeyler söylüyor lakin araştırmalarım sonucu kimsenin tam olarak doğru bildiğine emin olamadım..

hemen acıklıyım w walnut yani ceviz agacı oldunu belirtir wx gez göz olmayan + moderator ile gelen versiyondur w long ceviz agacından olup long tüpü vardır 205 cc di sanırsam wx long lw ise ceviz agacı gez göz arpacık yok moderator geliyor + lothar walter namlu ile geliyor tavsiyem wx long lw

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• w ahşap kundak olduğunu lw ise lother walter namlu olduğunu anlatıyor wx ve w arasındaki farkı bende bilmiyorum ama biri nişangahlı diğeri nişangahsız model olabilir diye düşünüyorum...

bir yerde kücük insanların büyük gölgeleri varsa o yerde güneş batıyordur...

HATSAN AT44-10PA

bushnell 6x24x50

hatsan bt65 rb

• moltak kardeşimin dediği gibi durum

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen alperen692 ().

• Aynı dertten bende muzdaribim bir kaç av bayini aradım onlar bile ne olduğunu bilmiyor ellerindeki w olanları tavsiye ediyorlar..wx modellerin bazılarında gez-arpacık göremedim bazı av bayilerinin sitesinde ise görsellerinde gez-arpacık mevcut wx'lerin..At44'ü 3 kişi olarak alıcaz 3 tüfek yani tavsiye edebileceğiniz fiyat konusunda pazarlık opsiyonu tanıyan alışveriş yapabileceğimiz yer tavsiye edebilirmisiniz..

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• long ve lw(lother wather) namlulu olanını tercih edin lothar wather kusursuz alman namlusu diye geçiyor hatsan namlularına göre ciddi isabet farkları var

HATSAN MOD 99 5.5 Sportsmatch dm60 optima 3-9*32

• konuyu acıkladım 2. yorumda okursanız tam net olarak anlasılabilir hatsanın katalogundan bakıp yazdım av bayilerinde bulunanlardan almıstım fazladan duruyordu 8o

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• long ve lw(lother wather) namlulu olanını tercih edin lothar wather kusursuz alman namlusu diye geçiyor hatsan namlularına göre ciddi isabet farkları var

Ne kadar test ettiniz bilmiyorum ama,
    Benim At44s10 um normal namlulu ve kisa tup model 100 metre 3-4 cm grup yapti 5 atis...
    Forumda fotolari olucakti...
    Demek istedigim 3-4 cm e razi olan varsa lw diye tutturmanin geregi yok gibi gozukuyor...

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Ne kadar test ettiniz bilmiyorum ama,
    Benim At44s10 um normal namlulu ve kisa tup model 100 metre 3-4 cm grup yapti 5 atis...
    Forumda fotolari olucakti...
    Demek istedigim 3-4 cm e razi olan varsa lw diye tutturmanin geregi yok gibi gozukuyor...

bizzat kendim test etmedim lakin forumda takip ettiğim kadarı ile lw long tavsiye ediliyor saygılar ...

HATSAN MOD 99 5.5 Sportsmatch dm60 optima 3-9*32

• konu başka yerlere gidecek ama hatsanın kullandığı lw namlular kusursuz falan değil lw nin bi kaç farkılı kalite sınıfı var fiyatına göre hatsanında gidipde lother walter in ürettiği 1. kalite namluları alacak hali yok forumda daha öncede tartışıldı hatsanın kullandığı lw namlular ile kendi namluları arasında pek bi fark yok ancak alacak olsam bende nişangahsız ahşap kundak lw long modelini alırdım.

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• nişangahsız modellere moderatör falan takılabiliyormu?

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• bildiğim kadarı ile at44 ün tüm modellerinin ucunda 1/2 unf diş var moderatör takılır

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• Doğruluğunu bilemm ama duyduğuma göre hatsan lothar walterden edindiği tezgahlarda kendisi üretiyormuş lw namluyu..

Crosman 2100 .177

Crosman 1077 .177

Webley&Scott Special Edition .22

Torun m210 .22

• Hatsan zaman zaman değişiklik yapıyor olsa da, modeller hakkında yeni arkadaşlar için bildiklerimi yazayım:

s: standart sentetik s kundak
    th: thumbhole: başparmak deliği bulunan (t) kundak
    w: wooden stock: ahşap kundak
    pa: pump action: pompalı tipte kurulan kundak
    tact: dipçik kısmı sökülebilen, aksesuar rayları bulunan taktik kundak
    LW: Lothar Walter namlu
    shb: gez-arpacıksız ceketli namlulu model
    wx: gez-arpacıksız model. Namlu ucunda bir moderatörü andıran bir parça mevcut. Eski üretimlerde namlu ucundaki diş farklıydı, standart 1/2 unf diş moderatör takmak için adaptör gerektiriyordu, son üretimler nasıldır bilmiyorum.

Yukarıdaki özellikler, aşağıdaki iki temel tip üzerine seçilebiliyor:
    Standart boy at44lerde 49,5cm namlu ve 180cc hava tüpü var, 35-40fpe arası maksimum güç üretiyor.
    Long modellerde 58cm namlu ve 230cc hava tüpü var, 40-46fpe arası maksimum güçte.

Not: LW modellerin, Lw olmayanlara göre isabet açısından üstünlüğü yok gibi.

• Yasin abi long lw modelinin ceketli namlu versiyonu var mı arattım att44s10 shb çıktı sadece. Yada hatsanla çok yakın olan hatrı geçen bi av bayii var tanıdık ona söylesem öyle birşey yapılabilir mi dersiniz ?

Crosman 2100 .177

Crosman 1077 .177

Webley&Scott Special Edition .22

Torun m210 .22

• bu kadar net... yorum için çok teşekkür ederim. alınabilcek en uygunu wx-10 long oluyo o zaman hem gücü hem fiyatı lw ye göre hemde namlu ceketli olması güzel..

Retay 135 x
    Mod 99 -- Optima 3-9x32 -- SportsMatch DM60 Dampa
    At 44 W-10 Bushnell Banner Dusk & Dawn 6-24x50 Hatsan Pompa Ghost Moderatör

• Wx modelinde 1/2" unf diş olmayabilir, moderatör takmak sıkıntı olabilir. Bayilerden soran olursa(Hatsan pazarlamacısından son durum hakkında net bilgi alarak) buradan paylaşırsa güzel olur. Diğer konu da shb-ceketli model. Yine üretimi varmı yokmu sormak lazım.

• Güzel bilgiler için teşekkürler...

AT44W-10 Long almak fiyat ve tüfeğe ekipman monte edebilmek açısından sanırım Wx'ten daha mantıklı görünüyor yanılıyormuyum acaba?Hem fiyat olarak Wx pahalı hemde bazı aksesuarları takmak uygun görünmüyor gibi...
    3 adet At44 almayı düşünüyoruz lokdai38(Murat),ben ve bir arkadaşımız daha tüfekle birlikte 2 adet pompa almak istiyoruz tavsiye edebileceğiniz fiyatta pazarlık yapma şansına sahip olabileceğimiz av bayii varmı..

• Wx modellerindede namlu ucunda 1/2 dis var moderator takilabilir. Ben en ucuzunu tavsiye ederim sonucta at44 lerin hepsi iyi silahlar hem guclu hem isabetli

• Wx modellerindede namlu ucunda 1/2 dis var moderator takilabilir. Ben en ucuzunu tavsiye ederim sonucta at44 lerin hepsi iyi silahlar hem guclu hem isabetli

Teşekkürler..

Peki long ve normal namlu arasında F/P olarak uzun namlu almaya değermi çünkü ben 20 stabil atış yapsam yine pompanın başına geçerim normal namlu ile uzun namlunun performans farkı gözle görülecek kadar büyükmü acaba?