hatsan mod 25 supertact

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • hatsan mod 25 supertact türkiyede satılacak mı satılmayacak mı? bu konu çok araştırma yaptım ama bir sonuca ulaşamadım bilgisi olan var mı acaba

avsan süperpoze

• Hatsan mod25 supertact iç piyasaya sunulmaya başladı.
    iç piyasaya satılmadan önce bazı bayiler supercharge yi fabrikaya yollayıp tact kundakla değiştirip tact diye satıyorladı ni tekim artık iç piyasada satılmaya başladı ve türkiyede şanslı olarak ilk bana geldi bu yöden kendimi şanslı hissediyorum :)

• Ben de supertact ıma kavuşmuş bulunuyorum, ilgisinden ve kaliteli hizmetinden dolayı Aksu av - Polat Beye teşekkür ederim.

[marketplace]1241[/marketplace]

• S.a arkadaşlar bende mod25 supercharger ile supertact arasında kaldım bu 2 sinden birini alcam ama hangisini alsam kararsızım 2 sinin arasındaki farklar nedir güçleri aynı yazıyor sitelerde ama farklarını ben pek çözemedim tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim bunları tercih etmemin sebebi çok kuvvetli olmaları tabancaya göre neredeyse bi tüfek kadar güçlüler diye biliyorum yardımcı olursanız sevinirim iyi günler

Hatsan Mod 125 Sniper VORTEX 5.5 :)

• Bende Supercharger var tabanca olarak kullanmak oldukca zor bu anlamda ağır ve hantal
    ancak dipcik olunca iş değişiyor, resmen orta güçte bir tüfek oluyor ,
    Ben kendi yaptığım dipcikle kullanıyorum, çokta memnunum, supertact size orijinal dipcikli
    geliyor bunu almak daha mantıklı.

Yalnız şöyle birşey farkettim super charger de tepme azaltıcı sistem var bu sistem bir
    yayla çalışıyor, bende bu yayın tutunduğu ayak kırıldı bende yayı iptal edip kızağı
    sabitledim yani tepme azaltan sistemi devre dışı bıraktım, fakat gurupmanda biraz fazla
    dağılma farkettim kendimce yaya çözüm buldum ve sistemi tekrar devreye aldım.

sonuç: supercharger gurupmanda daha iyi fakat dipcik uyarlıyabilrseniz
    Supertact ta gurupmandan biraz feragat edersiniz ama orijinal dipcikli
    sevimli bir tüfeğiniz olur.

! tepme azaltıcı sistem supertact ta yok .

'.

]

• Tecrübeli yorumlarını esirgemediğiniz için teşekkürler. Bir kaç sorum olcak
    1. Supercharger daha eski üretim Supertact daha yeni tepme azaltıcı sistemi yeni ürüne koymamaları çok saçma bence .
    2 .Şimdi ben Supertactı istersem tüfek şeklindede kullanabilirim arkasındaki dipçiği çıkarttıgımdada biraz büyük bi tabanca olsada tabanca şeklindede kullanabiliyorum öyle değilmi ?
    3 . Supercharger sadece tabanca supertactı hem tabanca hemde küçük bir tüfek niyetine kullanabilirim arkasınıda çıkardığımda dipçiği al sana tabanca öyle değilmi ?

• S.a arkadaşlar bende mod25 supercharger ile supertact arasında kaldım bu 2 sinden birini alcam ama hangisini alsam kararsızım 2 sinin arasındaki farklar nedir güçleri aynı yazıyor sitelerde ama farklarını ben pek çözemedim tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim bunları tercih etmemin sebebi çok kuvvetli olmaları tabancaya göre neredeyse bi tüfek kadar güçlüler diye biliyorum yardımcı olursanız sevinirim iyi günler

İkisi arasındaki tek fark dipçik olması, supertactı tavsiye ederim. Dipçikle çok kullanışlı olmuş Hatsanı tebrik etmek lazım. İstersen dipçiksiz tabanca olarak kullanabilirsin, öyle ciddi bir tepmesi yok tepme azaltıcı sisteme hiç gerek yok.

[marketplace]1241[/marketplace]

• recoil sistem supertact da yok

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

870 exp. mag.12 ga. Slug+71cm
    Cesa süperpoze 12 ga 71 cm

Quantum A1168 20 ga 61 cm

Webley raider .177 cal.
    Diana mod54 Airking.177 16 j
    dominator 200w carbine ft vortex .177 16 j
    torpedo mod155 .25 46j-90j
    optima 635 .25 carbine 36j
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j
    mod 55s carbine .177 16 j
    striker edge carbine .22 26j
    strker edge .22 28j
    alfamax carbine .22 16j
    junior xl .22 16j
    mod45 .177 8j

mod25 supertact .22
    mod25 supercharger .177

Zoraki hp-01 FT .177

Retay troy 100x .177 16 j
    Retay troy 100x carbine .177 16 j
    Kral Alttan kurma carbine .177
    Kral Alttan kurma .177-.22

Kral AI-145 ahşap carbine .177 cal

• yeni ürüne eski üründeki recoil sistem tepmeyi engelleme sistemini nasıl koymazlar ilginç eski slahda var yenisinde yok supertact alcam aklımda soru işaretleri kalıyor

• Bende aslında ilk başta heveslendim ancak bu sistemi iptal etmeleri onu hatsanın mod 40 ından çok da farklı kılmıyor. hatta mod 40 bana daha çekici geliyor.
    heleki ahşap kundaklı olanı

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

870 exp. mag.12 ga. Slug+71cm
    Cesa süperpoze 12 ga 71 cm

Quantum A1168 20 ga 61 cm

Webley raider .177 cal.
    Diana mod54 Airking.177 16 j
    dominator 200w carbine ft vortex .177 16 j
    torpedo mod155 .25 46j-90j
    optima 635 .25 carbine 36j
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j
    mod 55s carbine .177 16 j
    striker edge carbine .22 26j
    strker edge .22 28j
    alfamax carbine .22 16j
    junior xl .22 16j
    mod45 .177 8j

mod25 supertact .22
    mod25 supercharger .177

Zoraki hp-01 FT .177

Retay troy 100x .177 16 j
    Retay troy 100x carbine .177 16 j
    Kral Alttan kurma carbine .177
    Kral Alttan kurma .177-.22

Kral AI-145 ahşap carbine .177 cal

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen ZETAX ().

• Bazı uyanık av bayileri mod 25 supercharger modelini fabrikaya yollayıp el kundak kısmını 50 tl ücretle fabrikada değiştirip supertact diye satıyorlar 2014 yılının son zamanlarında iç piyasaya sürülmeye başladı ve hatsanın fabrikasından güngör av vasıtası ile iç piyasya çıkmadan 07.11.2014 yılında ben aldım gayet güzel bir havalı diye bilirim ben 5.5 almıştım ama 4.5 ini tavsiye ederim.