Daisy Max View Electronic Point Sight Tüfek & Tabanca Nişangahı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • sanal pazardan bu ürünü aldım 47.50 tl ye bundan kullanan varmı acaba mod 125 gibi bir aygırda kullansam bir sorun teşkil edermi ayaklarına japon yapıştırıcısı ve içi ipli kauçuk yerleştirecem sonrada sıcak silikon sıkacam inşallah ayar tutar.

• :) olursa bende alayım hocamda kaynatsak durmaz m.125 bu yaaa:(

HATSAN MOD 125 SNİPER + YATAGUN DAMPA :love: + NİKULA 6*24-50 :thumbup: GAMO TS 22 - ROCKET - RAPTOR - MAGNUM - HUNTER - PLATINUM + TRİPOT AYAK ;)m;s,Sagt

• sanal pazardan bu ürünü aldım 47.50 tl ye bundan kullanan varmı acaba mod 125 gibi bir aygırda kullansam bir sorun teşkil edermi ayaklarına japon yapıştırıcısı ve içi ipli kauçuk yerleştirecem sonrada sıcak silikon sıkacam inşallah ayar tutar.

Epoksi kullanın diğer tüm yapıştırıcıları unutun o aygırın üstünde :)

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• :) olursa bende alayım hocamda kaynatsak durmaz m.125 bu yaaa:(

abicim şunu bir dizginleyeyim zaten foruma paylaşacam magnum sınıfı silahlar nasıl sıfırlanır nasıl kayması engellenir diye o konuda sıkıntınız olmasın :)

Alıntı sahibi "snipermuyi"

sanal pazardan bu ürünü aldım 47.50 tl ye bundan kullanan varmı acaba mod 125 gibi bir aygırda kullansam bir sorun teşkil edermi ayaklarına japon yapıştırıcısı ve içi ipli kauçuk yerleştirecem sonrada sıcak silikon sıkacam inşallah ayar tutar.

Epoksi kullanın diğer tüm yapıştırıcıları unutun o aygırın üstünde :)

hmm epoksiyi deniyem kaan abi sağolasın :)

• Tüp şeklinde 12 gr'lık çift kompenantlı epoksiler mevcut nalburiye-hırdavat malzemeleri satan yerlerde bulunuyor, paketin içeriğinde şırınga veya kartuşları oluyor bir kaç gramını kullanıp geri kalanını muhafaza edebilirsin..Bu arada epoksi sıkı sıkıya bağlanmasını sağlayacaktır aygıra :)..Aslında başka bir kimyasal yapıştırıcı daha var fakat onu tavsiye edemiycem namluya tam anlamıyla kaynak olmuş gibi yapışıyor ama sonra sökmeye kalkarsan namluyuda sökmen icap edebilir..

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• aldığım günden beri hep gaddarıma (mod 125 snp) lazer takmak istedim ama kısmet olupta işe yararsa mutlaka paylaşalım abilerim kardeşlerim

HATSAN MOD 125 SNİPER + YATAGUN DAMPA :love: + NİKULA 6*24-50 :thumbup: GAMO TS 22 - ROCKET - RAPTOR - MAGNUM - HUNTER - PLATINUM + TRİPOT AYAK ;)m;s,Sagt

• Basit ve ucuz 4x20 bir dürbün aldım taktım ağırlıkta yapmıyor, stoperle de sabitledim kısa mesafelerde cok güzel. Ne kayma var ne bozulma var. Mod 125 de kısa mesafeler için tavsiye ederim. Sıfırlaması da gayet güzel oldu. 13 metreden yumurta kutularına saplandığım kurdanlari vurabiliyorum.

• ya düşünsenize m.125 snp yi pompalı gibi tutup lazeri hedefe tutup vurdugunuzu karizma be

• Tüp şeklinde 12 gr'lık çift kompenantlı epoksiler mevcut nalburiye-hırdavat malzemeleri satan yerlerde bulunuyor, paketin içeriğinde şırınga veya kartuşları oluyor bir kaç gramını kullanıp geri kalanını muhafaza edebilirsin..Bu arada epoksi sıkı sıkıya bağlanmasını sağlayacaktır aygıra :)..Aslında başka bir kimyasal yapıştırıcı daha var fakat onu tavsiye edemiycem namluya tam anlamıyla kaynak olmuş gibi yapışıyor ama sonra sökmeye kalkarsan namluyuda sökmen icap edebilir..

şimdi kaan abi bu epoksiye karbonat ilavesi yapsak nasıl olur babam yaparken görmüştüm.demirgibi yapıştırıyordu, japon yapıştırıcısını sürüp sonra kurumadan karbonat döküyordu acayip sert oluyordu. acaba aynı şeyi buna uygulasam bi faydasını görürmüyüm.

aldığım günden beri hep gaddarıma (mod 125 snp) lazer takmak istedim ama kısmet olupta işe yararsa mutlaka paylaşalım abilerim kardeşlerim

eğer olurda bu koca bebeği kontrol edebilirsem mutlaka paylaşacam :thumbup:

Basit ve ucuz 4x20 bir dürbün aldım taktım ağırlıkta yapmıyor, stoperle de sabitledim kısa mesafelerde cok güzel. Ne kayma var ne bozulma var. Mod 125 de kısa mesafeler için tavsiye ederim. Sıfırlaması da gayet güzel oldu. 13 metreden yumurta kutularına saplandığım kurdanlari vurabiliyorum.

ayynısı bende var optimanın ama biraz karanlık çıkıyor. aslında ben birazda taktik çalışmak istiyorum.

ya düşünsenize m.125 snp yi pompalı gibi tutup lazeri hedefe tutup vurdugunuzu karizma be

düşünmesi bile keyif veriyor gerçekten ^^

• Akfix E340 al fiyatıda hesaplı hemde yerli üretim içeriğine hiç bir şey katmana gerek yok..2000-3000 psi basınca dayanır kolay kolay sökemezsin yerinden..Japon yapıştırıcı,karbonat falan bunları unut metalin üstünde randıman vermez büyük ihtimal dürbün rayı kısmında eloksal kaplama vardır japon iyi kavramaz..Ben bu epoksiyi işim gereği kullanıyorum ayrıca bu epoksinin pahalı ve macun şeklinde olan Alman üretimi versiyonu var eski pik,bakır,alüminyum borularda tamirat yapılıyor bununla su,nem,ısı gibi faktörlerden etkilenmiyor genel anlamda epoksi yapıştırıcılar..

• kardeşim deneme fırsatın olursa bana haber verirmisin bende benim mod 125e almayı düşünüyorum

Samyang Sumatra Carbin .22 + 3-9x32 optima

Kral arms bigmax .25 (güç modifiyeli) 3-9x32

Kral arms puncher breaker
    Hatsan at-44 10 .22 cal + 6-24x50 bsa
    Perfect line 60 libre makaralı yay + Lazer nişangah
    Hatsan mod 85 sniper .22 + 3-9x32 optima
    Beretta Stoeger x20 suppressor + Yatagun dampa + 3-12x44 AEO
    Hatsan mod 125 .22cal SportsMatch DM60 dampa breaker 3-9x32

Cobra 80lb pistol crossbow
    Ekol 55 .177
    Crosman 357 .177
    Zoraki 925 full auto
    Zoraki 918
    Zoraki r1
    Blow magnum
    Blow c06
    Blow mini
    Blow class

• kardeşim deneme fırsatın olursa bana haber verirmisin bende benim mod 125e almayı düşünüyorum

ahmet kardeşim sanada haber veriririm meraklanma sen :) ama sana şunu diyim ben red dot u 47.50 tl ye aldım adam fiyatı güncelleyip 55 tl yapmış haberin olsun. en kısa zamanda hepinize sonuçları paylaşacam.

• saol eğer başarılı sonuç alınırsa bütün mod 125ciler bu ürünü alır

Ekol 55 .177
    Crosman 357 .177
    Zoraki 925 full auto
    Zoraki 918
    Zoraki r1
    Blow magnum
    Blow c06
    Blow mini
    Blow class

• saol eğer başarılı sonuç alınırsa bütün mod 125ciler bu ürünü alır

ben torpedo 155 gibi bir tüfeği dizginleyip 35 mt de tek delik grupman yapmıışım bunumu dizginleyemeyip ayar edemiyecem. 8o

bakalım artık kaan abi bana akfix E340 yapıştırıcı önerdi. onunla birlikte bir kaç işlem daha yapacam yüzde 90 olumlu olacakta teorik olarak ,bide bunun pratiği var işte :thumbup:

• nişangahı sabitlemek işin yarısı bide ayar bozulcakmı yada daha kötüsü nişangah bozulcakmı

Ekol 55 .177
    Crosman 357 .177
    Zoraki 925 full auto
    Zoraki 918
    Zoraki r1
    Blow magnum
    Blow c06
    Blow mini
    Blow class

• Denedin mi ?

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• kusura bakmayın metehan abi kafam yarıldıda hastahanede falan uğraştık. ama yılmadım hasta halimle gittim taktım reddotu ilk defa mod 125 ile 10 mt de 3 atış tek delik grupman yaptım. yani sonuç mükemmel ama mod 125 ve mod 125 sniperçi olanlara söylüyorum. daisy nin hiçbir ürününü almayın çok dandik çünkü ilk taktım ve altına 3 kat içi iplikli kaucuk koydum vidası yalama oldu o yüzden . bende hurdalığımdan aldığım uygun vidayla tekrar denedim.buu sefer işi bitirdim...reddot bence magnum sınıfı silahlar için mükemmel bir şey hem hafif hemde çok iyi sonuçlar alınabiliyor. detayları elime fotoğraf makinesi geçtiği zaman ayrı bir konu açıp sıfırlamanın püf noktalarını resimlerle açıklayacam. haa birde reddot alacaklar en düşük nikula veya optima reddot alsınlar onlar benim aldığım daisy ye göre daha kaliteliler :thumbup:

• Gecmis olsun abicim
    Tesekkurler yorum icin

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177