at44 güç ayarı yapma videolu

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post

Çoğu arkadaştan özel mesaj aldım bu konu için kısaca anlatmaya çalıştım. umarım yardımcı olur.
    birde 27 grain pelleti at44 te denedim görmenizi istedim.

GÜÇ AYARI YAPMA

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

videolar HD dir

• Eyvallah cemal eline saglik :)

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Eline,emeğine ve gönlüne sağlık kardeşim..

Videolu anlatım gayet net ve anlaşır düzeyde bir çok kişinin işine yarayacaktır..

27 grain ince memedi denediğin uzaklıklar varmı en merak ettiğim 50-60 metrede 27 grain'in yapacağı tahribat..Nasip olursa bende alacam bir kaç kutu aynından..

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• ellerine sağlık cemal abi güzel video

hatsan mod 85 sniper 4,5 cal (3-9*32 optima) &&& Crosman .357 4,5

• eline sağlık karrdeşim bende 2 gün önce at44 aldım bu video işime yarar gücünü düşürürüz biraz.

at 44w 10 at44wx 10 lw / hawke 3 x 9 40 ao webley raıder 10 22 webley raıder tekli 22 hatsan strker 22 torun magnum 201 22

• Official Post

Eline,emeğine ve gönlüne sağlık kardeşim..

Videolu anlatım gayet net ve anlaşır düzeyde bir çok kişinin işine yarayacaktır..

27 grain ince memedi denediğin uzaklıklar varmı en merak ettiğim 50-60 metrede 27 grain'in yapacağı tahribat..Nasip olursa bende alacam bir kaç kutu aynından..

teşekkürler ağabey. 100 metre denedim. yağ tenekesine attım. güç ayarı 1 tur açıkken delip arka tarafı şişiriyor kalıyor. 18 grain iz yapıyor sadece.
    2.5 tur açıkken 18 grain tek yüzünü deliyor. 27 grainlerin çoğu delip geçiyor

• teşekkürler ağabey. 100 metre denedim. yağ tenekesine attım. güç ayarı 1 tur açıkken delip arka tarafı şişiriyor kalıyor. 18 grain iz yapıyor sadece.
    2.5 tur açıkken 18 grain tek yüzünü deliyor. 27 grainlerin çoğu delip geçiyor

Aradığım cevap buydu teşekkür ederim..

İllaki 27 grain envartere ekle diyorsun bende hemen dahil ediyorum 27 graini..

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• Official Post

Aradığım cevap buydu teşekkür ederim..

İllaki 27 grain envartere ekle diyorsun bende hemen dahil ediyorum 27 graini..

aslında hiç aklımda yoktu ağabey almak herkes oring yırtıyor vs dedi. bende bişey olmadı dün aksu av. yusuf abiyle muhabbet ederken aklıma geldi 1 kaç kutu pellet ve 27 istedim saolsun hemen yolladı denedim bugun hepsini. sorunsuz kullandım ama isabetini sevmedim pek

• Peletleri havada carpistirirmisin cemal :)

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• eline sağlık cemal abi bir çok kişinin işine yarayacaktır. ;d; peki senin kullandığın ayar nedir kaç tur tavsiye edersin?Fabrika ayarı nedir ve düşük güçte hız stabilitesi sağlanır mı?

Hatsan AT44 W-10 Long LW Satıldı
    Hatsan BULL BOSS Satıldı
    FxT12+Ekiz regülatör Satılık
    Cometa Lynx V10 +
    Hawke 4-16x44 Varmint SF :thumbup:
    Sabre 6 litre 300 bar scuba

[Resim Engellendi: http://i40.tinypic.com/25f6hi9.jpg]