burda olmayı kim istemez ki?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bişey dicektimde banlarlar diye bişey demiyorum:)

Escape .25 + Hawke sidewinder 30 ( 20x mildot)

Husan + Vector optics Reaper 4-14x50

Talon P .22 + Vector optics condor 2x42 reddot

• orası özgür ülke bizim gibi herşeyi kısıtlı bir ülke değil

Smith Wesson 4 inc

KJW Baretta M9 SİLVER

A.C.M Desert Eagle BLACK

TOKYO MARİU Desert Eagle SİLVER

Tokyo Marui Sig Sauer P226 Rail GBB

ARES WALTHER WA2000 Sniper

• aynen ole abicim biz hala baska konularla uğrasalım hep geriden gelelim 2 adım ıleri 1 adım geri :evil:

• bizde kurusıkıyı bile hemen alamazken adamlar gidiyor marketten kola alır gibi makineli alıyor böyle birşey yok ya her zaman diyorum orda olmak var

Smith Wesson 4 inc

KJW Baretta M9 SİLVER

A.C.M Desert Eagle BLACK

TOKYO MARİU Desert Eagle SİLVER

Tokyo Marui Sig Sauer P226 Rail GBB

ARES WALTHER WA2000 Sniper

• louisiana işte ya adamlar full ekipmanlı aksesuarlı m4 ar15 familyası silahları 1200$ alıp 1000 küsür mühimmata 152 dolar veriyorsa bu işte bi terslik vardır 1000 mermi nedir ya silahın namlu ömrü zaten 20000 atış olur genelde kacta kacını adamlar tamamlıyor hemen

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• Adamlar için ne mermi sıkıntı ne de silah.Biz alırız vergisi tüfeğin fiyatını geçer üzerine yıllık 200 mermi hakkı.İnşallah bir gün bizimde başımıza gelir.

• Nahsıl olcak:D

• onlar; Milli bir iktisaat ve karakter ile yaşıyorlar. Mesela biri çıkıp abraham linkoln yada george washingtonun , aslında hayatını kadınlar arasında geçirdiğino konu alan yada yalnızca aşk hayatını anlatan bir dizi çekmeye yeltense, halk; çekim yapılan stüdyoyu başlarına yıkar
    Milli karakter demek milli iktisat ve milli tekamül ve inkişaf demektir.

Onlar; .Biz dahil nerdeyse bütün dünyayı sömürüyor, onlarda böyle zenginlik tabii ki olur, bizim kaynaklarımız dış ülkelere gidiyor (örneğin gezi olayları ve 28 şubatta milyonlarlarca dolarımız gitti) Amerika nasıl elinde son kalan kuşu olan Türkiye yi haraca kesmiş bunaltıyor. Türkiye de elindeki en değerli varlık olan kendi vatandaşını aynı şekilde vergiye boğarak bunaltıyor, neticede ülkemizde her fırsat bir vergi vesilesidir. Şu ana kadar ekonomik nedenlerle esnafın ve halkın ayaklandığını bir kez şahit oldum.

Hülasa: devletimiz hiç bir şeyi kaçırmıyor; inönü geleneği olarak millet aleyhine kullanıyor ve biz buna müstahakız. Kanaatim odur ki; Biz böyle yerler kuramayız, Ta ki onlardan biri gelip bize kuruncaya kadar.

• bizeki av bayilerine gidince karşımıza gelen tiplerle ordaki hatuna bak :) zaten kızı görünce av bayisini yadırgamadım nedense bizde olsa sözüm meclisten dışarı o bayi yıkarlar :)

Çağatay

Derya Meriva 12 Cal.m;s,S

Beretta 92 FS 9x19 mm Parebellum £tabanxalı$

Hatsan Mod 85 cal .220 - Optima 3-12x44 ;tufey#

• bizde kurusıkıyı bile hemen alamazken adamlar gidiyor marketten kola alır gibi makineli alıyor böyle birşey yok ya her zaman diyorum orda olmak var

Doğrudur tek kurusıkı değil tüm silahlar için öyle bu kanun ancak amerikanın kurulduğu dönemden beri var ve hala o kural geçerli sebebi ise amerikanın kurucuları horsız soysuz katil vb. O yüzden ki gerek duyulmuş ve açılmış birçok kez bu kanunu kapatmaya çalıştılar ama nafilee
    Şöyle düşünüldüğü zaman çok haklısınız orda olmak var ancak herkesin silah alabildiği ülkeyi düşünün her türlü cinayetler türlü pislik çok kolay olur ki öyle bu ülkenin 20 sene sonraki halini tahmin etmek zor olmaz ben beş sene hollandada kaldım ve şuanda hala orda yaşamayı isterim ama oradaki katı vergileri düşününce türklereyapılanları düşününce vazgeciyorum şunuda söyleyim hollanda dünyanın vergi rekortmeni ülkelerinden biri
    Ama gerçekten öyle bir yer olsa güzel olur kurallarının etkili olduğu bir yerde yani ülkemizde

Hatsan Mod 99 (.22)

• onlar; Milli bir iktisaat ve karakter ile yaşıyorlar. Mesela biri çıkıp abraham linkoln yada george washingtonun , aslında hayatını kadınlar arasında geçirdiğino konu alan yada yalnızca aşk hayatını anlatan bir dizi çekmeye yeltense, halk; çekim yapılan stüdyoyu başlarına yıkar
    Milli karakter demek milli iktisat ve milli tekamül ve inkişaf demektir.

Onlar; .Biz dahil nerdeyse bütün dünyayı sömürüyor, onlarda böyle zenginlik tabii ki olur, bizim kaynaklarımız dış ülkelere gidiyor (örneğin gezi olayları ve 28 şubatta milyonlarlarca dolarımız gitti) Amerika nasıl elinde son kalan kuşu olan Türkiye yi haraca kesmiş bunaltıyor. Türkiye de elindeki en değerli varlık olan kendi vatandaşını aynı şekilde vergiye boğarak bunaltıyor, neticede ülkemizde her fırsat bir vergi vesilesidir. Şu ana kadar ekonomik nedenlerle esnafın ve halkın ayaklandığını bir kez şahit oldum.

Hülasa: devletimiz hiç bir şeyi kaçırmıyor; inönü geleneği olarak millet aleyhine kullanıyor ve biz buna müstahakız. Kanaatim odur ki; Biz böyle yerler kuramayız, Ta ki onlardan biri gelip bize kuruncaya kadar.

+111111111111111

Hatsan Mod 99 (.22)

• Türkiyede ateşli silahla işlenen suçların %17 ruhsatlı silahla.(onunda %70 i yivsiz av tüfeğidir diye tahmin ediyorum).