AT44 long Lw regülatör uygulaması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • 10. ayda sıfır olarak İzmir'den aldığım AT44 long lw tüfeğime bu hafta regulatör uygulaması yaptım. Uygulamayı yapan arkadaşın bilgisi olmadığı için izinsiz olarak ismini vermek istemiyorum ama ben böyle titiz bir çalışma daha önce görmedim tüfeğin üzerine açılan deliği bulmak için tüpü iki üç tur çevirmeniz lazım. Buradan kendisine ilgi ve yardımları için tekrarda çok teşekkür ederim.

Buradan ilk izlenimleri paylaşmak istiyorum yazılı ve görsel bilgileri bu hafta içinde fırsat buldukça yüklyeceğim.

Tüfek 15,83 grain jsb pellet ile 860 fps 30 stabil atış yapıyor 210 bardan 120 bara. Atışlar arasında 4-5 fps den fazla oynama olmadı.

Regulatörü uygulayan arkadaş çekiç ayarı ile oynayarak en az 40 atış ve 900 fps üzerine çıkacağını söyledi ama benim teknik bilgim fazla olmadığı için kurcalama taraftarı değilim. Şu anda scuba ile dolum yaptığım için beni çok zorlamıyor.

Regulatör markası Audrius: Ali Tekin beyden temin ettim kendisine de satışta gösterdiği kolaylık için çok teşekkür ederim

Bir İbrahim kavgası...rocketlauncher.gif

• Onur bence çok güzel oldu.Güle güle kullan. Regülatör candır,zamanla anlıyor insan :)

Daystate Air Wolf 5.5 MCT Tactical
    Hawke SideWinder 30 8-32X56

• ne kadara mal oldu peki.işçiliğede hesaba katarsak

at 44 tactical optima 4x30 bushell dürbün hatsan pompa.......kral slug pompalı (red dot).........kral safari magum 5.5

• güle güle kullanın :) artık çok stabil bir tüfeğiniz var. çok eğleniceksiniz eminim

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• 900fps ile 40 atış görmez AT44 en max. 850 - 860 arası 40 yada 45 atış yapacak şekilde ayarlanabilir. Long tüp için durum değişebilir ama çok olsun 10 atış farkeder.

Kalibrgun Cricket .25 + .22 lw
    Kral Arms Breaker .22

• 900fps ile 40 atış görmez AT44 en max. 850 - 860 arası 40 yada 45 atış yapacak şekilde ayarlanabilir. Long tüp için durum değişebilir ama çok olsun 10 atış farkeder.

Selamlar Ali Kardeşim Bendeki Long LW tüfeği 130 Bar Regülatör ile 16 Grain JSB pelleti 850 Fps ile 50 atış yapacak şekilde ayarlamıştın. Hala aynı stabillikte devam ediyor...

AT 44 Long LW Bullpup + Reg
    Gamo Extreme 4.5
    Walther CP 99 & CP 99 Compact

• Alıntı sahibi "alitekin"

900fps ile 40 atış görmez AT44 en max. 850 - 860 arası 40 yada 45 atış yapacak şekilde ayarlanabilir. Long tüp için durum değişebilir ama çok olsun 10 atış farkeder.
    Selamlar Ali Kardeşim Bendeki Long LW tüfeği 130 Bar Regülatör ile 16 Grain JSB pelleti 850 Fps ile 50 atış yapacak şekilde ayarlamıştın. Hala aynı stabillikte devam ediyor...

Abi iyi günlerde kullan 2 sene dolmadan gönderirsen bakımlarını yaparız yedek o-ringleri var elimde.

Kalibrgun Cricket .25 + .22 lw
    Kral Arms Breaker .22

• Tamamdır Ali kardeşim, Çok da atış yapma fırsatım olmuyor. Diğer işi halletmişsindir umarım.

AT 44 Long LW Bullpup + Reg
    Gamo Extreme 4.5
    Walther CP 99 & CP 99 Compact

• Hem long hemde regülatör. Çok iyi yaptınız. Chorononuz varsa ileride fpsleride bizimle paylaşırsanız seviniriz.

8o Hatsan mod 125 sniper

Hatsan bt65 5.5 sb lw bullpup

hw97k g;$i

• iyi günlerde kullanın long tüpüyle 860 fps hızla 40 ve üzerinde atış yapması gerekir benim at 44s ilk regülatörü taktığımda 30 atış yapmıştı eski at 44 lerin çekicini taktım biraz daha hafif atış sayını artırdı şu an 860 fps ile 200bardan 120 bara kadar 40 yakın atıyor yazın havalar sıcakken dahada artıyor ali tekin kardeşimede teşekkür ederim ilgisinden dolayı

Ben yanlis anlamis olabilirim. Ama regulatorden once zaten 15.83 graini 1000 fps uzeri atiyordu olcmustuk. Herhalukarda tekrar tesekkurler regulator icin

• iyi günlerde kullanın long tüpüyle 860 fps hızla 40 ve üzerinde atış yapması gerekir benim at 44s ilk regülatörü taktığımda 30 atış yapmıştı eski at 44 lerin çekicini taktım biraz daha hafif atış sayını artırdı şu an 860 fps ile 200bardan 120 bara kadar 40 yakın atıyor yazın havalar sıcakken dahada artıyor ali tekin kardeşimede teşekkür ederim ilgisinden dolayı

Tesekurler bakalim bizde kullana kullana ogrenecegiz

• arkadaşım bizde yaptırabilirmiyiz peki

at 44 tactical optima 4x30 bushell dürbün hatsan pompa.......kral slug pompalı (red dot).........kral safari magum 5.5