dürbünün artı kılı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • selam airgunturk kullanıcılar.bende hakko 6x40 dürbün var bu dürbünü sıfırlattıktan 1 ay kadar sonra artı kılı çaprazlaştı.namluyu açip kapayınca bi düzeliyor bi çaprazlaşıyor.sizce artı kılı kopmuşmudur veya biyerden vidalarımı gevşemiştir.bu dürbün torun-magnum havalı tüfegimde namludan kırmalı oldugu için mi sarsıyor sizce.

• merhaba artı kıl hakkında bilgim yok,yalnız namlunun kırma yada sabit olması dürbünü etkilemez.Dürbünü bozan şey yayın tepme aynı zamndada itme gücünün fazla olmasıdır.Demek istediğim yaylı vede magnum sınıfı bir tüfek üzerine dampasız dürbün taktığımız sürece bu gibi olaylar hep başımıza gelecektir.saygılarımla emrah

EVLİ MUTLU ÇOCUKLUYUM ^^

MARAŞLIM BİR HAMASET DESTANI NAKŞEDİLDİ BAĞRINA
    YURDUMUN ARSLANLARI ÖLDÜ İMAN UĞRUNA

emrahkazici@hotmail.com

• Acaba bahsi geçen dürbün Deben-Hakko mu? Eğer öyleyse bildiğim kadarı ile çok kaliteli bir dürbün olması lazım. Heavy recoil dürbün ise dampaya pek gerek olmaz. Artikılda çaprazlaşma oluyorsa dürbün dönüyordur tahminim. Dürbün boğazını tutan yerlere çift taraflı bant tavsiye ederim. Ayrıca Torun çok fazla tepen bir tüfek değil güç bakımından.

Webley&Scott Patriot .22 cal (1. nesil)
    Optima 3-9x44+( Sportsmatch Dampa Mount 1" )
    Webley&Scott Tomahawk .177 cal
    3-9x32E Tasko+Tek Parça Ayak

Hatsan At-44 10 .22 cal 6-24x50 Tasko

• Acaba bahsi geçen dürbün Deben-Hakko mu? Eğer öyleyse bildiğim kadarı ile çok kaliteli bir dürbün olması lazım. Heavy recoil dürbün ise dampaya pek gerek olmaz. Artikılda çaprazlaşma oluyorsa dürbün dönüyordur tahminim. Dürbün boğazını tutan yerlere çift taraflı bant tavsiye ederim. Ayrıca Torun çok fazla tepen bir tüfek değil güç bakımından.

ewt dürbün hakko.silah tamircisine götürdüm geçen adam artı kılı baglantı yerlerinden kopmuş dedi orayı civa yapıştırıcısıyla apıştırdı.ama şimdi ben ayar yapcam ama o yapıştıgı için artı kılı yukarı aşşaga hareket adermi aceba?

Lütfen mesajlarımızı yazarken Türkçe'yi doğru kullanalım, imla kurallarına dikkat edelim

• artı kıl normalde sabit olduğu için yapıştırdıktan dürbün ayarlanmasında sorun olmaz
    ayar esnasında artı kıl sabit duruyor bizim görüş alanımız değişiyor
    3*9*32 optima dürbüne sac telinden artı kıl yaptım sorunsuz bir şekilde kullanıyorum
    titreşimden veya tepmeden etkilenmedi webley patriot a tek parça ayak ile bağlı
    denemek için yaptığımdan pek dikkat etmedim yenide güzel oldu
    daha temiz işçilikle daha da gözel olur
    90 metre denemesinde orjinal artı kıldan aşağı kalmadı x;.z

korfezteam.png

• ür

Hakko Dürbün ve saç kılından artıkıl...Saç kılına bir kaç düğüm atarak yaparsan al sana mildot lı artıkıl ;)