nihayet patriotumu alabildim

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Şubatın 28 inde satıcıya ayırttığım patriotu kredi kartları yüzündn anca bugün alabildim vay bea 2 ay olmuş birde eski fiyattan verdi yani bugün geldi patriotum 20 metreye sıfırladım sonra 60 metre felen şişeye atış yaptım gayet güzel gurupmanlar yaptım ancak desteksiz atışlarda sıfırım 20 metreden soda şişesini zor zahmet vuruyorum tüfek beklediğimden ihtişamlı çıktı.

HATSAN mod 99
    Torun magnum K-101 4.5 tasko 4 * 20
    Walter Target standart ahşap Yarı Otomatik 4+1
    Üzümlü Efsane 7+1 cal.12
    Üzümlü Çifte cal.12 ( dede yadigarı )

marmarateam.png

Mücahid Enes YILMAZ BALIKESİR / Merkez

• hayırlı olsun, isabetli atışlar.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Sağolun Allah razı olsun. sideprensi sen ayak almışsın galiba dürbünle hiç denedinmi nasıl? birde sende benim gibimisin desteksiz isabet olmuyor ya bu kadar ağır olabileceğini tahmin etmiyordum artık bitanede bamlar gelsede alttan kurmalıyı alsam yeter şimdilik :)

HATSAN mod 99
    Üzümlü Efsane 7+1 cal.12

marmarateam.png

• evde tadilat işleri daha bu gün bitti bir aksilik olmaz ise yarın atışa gidecem gelişmeleri yazarım,ben natural atış yapmayı tercih ediyorum çoğunlukda desteksiz.zamanla alışırsın çok pratik yapman gerek tüfeğe iyice alışmalısın.ben bir günde 2 bucuk paket saçma attığım günüm oldu optima550 ile patriot kadar ağır bir tüfek idi,

• Hayırlı olsun kardeş bol isabetli atışlar.....

AT44-W 5.5mm(Tekli)+Optima 3*12*44 AOE :D :D :D

• sağolun. tüfeğin güçlü ama umduğum kadar güçlü değil yeşil gres uygulamasını yapmak istiyorum bugün 50 yada daha fazla atış yaptım desteksiz atışada alıştım sayılır ata ata alışca gibi duruyor.bilmiyorum yapabilirmiyim ama sökmek için neler gerekli yay sökücü felen yok nasıl yapsam daha önce sökenler akıl verirlerse sevinirim.gerçi detaylı sökümü var modifiyede ama sökebilirmiyim bilmiyorum.

HATSAN mod 99
    Üzümlü Efsane 7+1 cal.12

marmarateam.png

• gezle sıfırlarken gezin üstündeki vida tam en üste geliyor en üstte sıfırlanıyo vida tuttu tutmadı oluyo 1 veya 2 diş tutuyo atışlarda fırlatıyo vidayı daha uzun bi vidamı bulmam lazım ne yapsam? kurma koluda sürtmeye başladı :( 1. nesil patriot.

HATSAN mod 99
    Üzümlü Efsane 7+1 cal.12

marmarateam.png

• uzun vida olmaz :wacko: mevcut olan vidanın girdiği kanal kısa uzun vidayı nereye sıkacan :) sıksan bile gezin önünü kapatırsın,kurma kolu sürtmeye başladı derken nereye sürtmeye başladı bende şuana kadar öyle bir sorun yok sadece kurma kolunun pistonu iten tırnaklı kısım yokmu o rası biraz aşınmış ama daha idare eder yani

• YAhu bu patriot un gas-ram lisi çıkmıs.
    http://www.pyramydair.com/p/webley-patriot-with-gasram.shtml

hemde made ın turkey yazıyor tüfeğin üzerinde :)

• gezle sıfırlarken gezin üstündeki vida tam en üste geliyor en üstte sıfırlanıyo vida tuttu tutmadı oluyo 1 veya 2 diş tutuyo atışlarda fırlatıyo vidayı daha uzun bi vidamı bulmam lazım ne yapsam? kurma koluda sürtmeye başladı :( 1. nesil patriot.

enes kardeş bendede gez vidası fırlıyor . dediğin gibi tüfeği ayara getirmek için vidayı açmak gerekiyor ve atışta yerinden fırlıyor. yerine sanırım daha uzun bir vida bulmak lazım bu şekilde sorun çözülür, ben dürbüne geçtiğim için üstüne düşmedim. eger dürbünsüz kullanacaksan o vidadan bulman gerekecek yoksa ayarsız bir tüfeğin oluyor ve isabetsizlik zamanla canını sıkabilir. gerçi tüfeğin attığı yeri öğreniyorsun ona göre nişan alıyorsun ama direk üzerine nişan almak varken kendini niye zorlayasın...

webley patriot 5.5

• O sorun bende de vardı, ben çözümü gez göz aparatı ile silahın arasına iki somun takmak suretiyle bu gez göz aparatını yükseltmek ile buldum. Bu sayede vidayı birkaç diş daha sıkma şansım oldu. Çok estetik olmadı ama kötü de değil ve gayet iyi iş görüyor... İsterseniz foto koyarım.

Saygılar, sevgiler...

Safir T14 Uzun Kundak Ayarlı Dipçik + Tasco 2x8x32

War doesn't determine who is right but who is left...

• vidayı tutan o pul gibi kalın bişey var plastik onu çıkardım oldu.vidaha çok diş tutuyo heralde bi zararı olmaz onun tüfeğin performansı çok güzel ayakta 50 60 metrede şişe kırabiliyorum drezin kardeş dürbünle atışlar nasıl namludan kırmalı tüfeklerde dürbün bana mantıksız geliyor.

HATSAN mod 99
    Üzümlü Efsane 7+1 cal.12

marmarateam.png

• son gittiğim atışta o kadar memnun kaldımki dürbünden ,tüfeği bikez daha sevdim. gamo meç pelletler ile 50-60 metrede direk üzerine atışlar yaptım. ben şişe biriktirip gidiyorum atışlara. 1-1,5 saat idare ediyordu beni bir torba soda şisesi o gün 20 dk da tüm şişeler ve şişelerin kırıklarını temizleyip geldim.alırsan gamo marka ve 32 mercek çaplı dürbün tavsiye ederim.

webley patriot 5.5

• ya gezi ne kadar yukarı kaldırsamda aşağıya atmaya başladı gezi biraz daha yukarı kaldırmak gerekiyo galiba ne yapmam gerekiyo yardımcı olursanız sevinirim.

HATSAN mod 99
    Üzümlü Efsane 7+1 cal.12

marmarateam.png

• Olmuştuk yardımcı okursan :)

Safir T14 Uzun Kundak Ayarlı Dipçik + Tasco 2x8x32

War doesn't determine who is right but who is left...

• yatay limit abicim ben anlayamadım gezi çıkarıp mı araya vida koyuyosun foto koyabilirim demişsin.foto koyarsan çok sevinecem.

HATSAN mod 99
    Üzümlü Efsane 7+1 cal.12

marmarateam.png