Gamo Kullanicilari Ve Av Bayii Sahipleri Abilerim Lütfen Yardim

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Ayrıca beni namludan kırma tüfeklerin namlu oynaması hiç bir zaman şaşırtmaz hangi marka olrsa olsun.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• :D Hadi yalan soyluyorsun destekli at bari de arkadas gamonun ceo'sunun Adana'da ne isi var :D

Konuşmalarınıza dikkat edin.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Konuşmalarınıza dikkat edin.

Yanlis anlasilma oldu sanirim onu ben konuyu acan arkadasi oyalayan servise soyledim.Yanlis anlasilma icin ozur dilerim.

Hatsan Mod 99 SAS - Quattro .22 Cal.

Üstte mavi gök basmadıkça, altta yağız yer çökmedikçe, Türk milleti, ilini, töreni, kim bozabilir?

• Ayrıca beni namludan kırma tüfeklerin namlu oynaması hiç bir zaman şaşırtmaz hangi marka olrsa olsun.

tamam milimetric oynama olabilir ama atışta pelleti 4 parmak yukarı atması bence hiç normal değil, ve sağa sola oynamada var

at44 tactical 5.5 - sniper 6-24x50 ao scope

gamo shadow dx 4.5 - gamo 4x32 ırwr scope

agt:!:;tufey#

• Bursa,daysan yaptığımız buluşmaların birine katıl tüfeğe bakalım.yapılacak bir şeyse yardımcı oluruz.

bursateam.png

• Bursa,daysan yaptığımız buluşmaların birine katıl tüfeğe bakalım.yapılacak bir şeyse yardımcı oluruz.

buluşmalarınızın herhangi tarihleri varmı acaba?

• Form üzerinden haberleşip toplanıyoruz.belli tarih yok genelde hafta sonları buluşuyoruz.formdan takip edebilirsin.

bursateam.png

• Form üzerinden haberleşip toplanıyoruz.belli tarih yok genelde hafta sonları buluşuyoruz.formdan takip edebilirsin.

servisle ilgili sorunu bi çözebilsem bende gelicem inş.

• bence sorun hallolmuştur inşallah ama peşini asla bırakmamak lazım hatta bir video çekimi yapıp ispanyaya gamoya gönderin sorununnuz hallolmuş bile olsa gönderin gönderinki adamlar bilsinler türkiyedeki yetkili satıcıları nasıl iş savsaklıyor belki onlardan alıp işidoğrudürüst yapan birilerine verirler

kral bull pup .22
    stoeger atac suppressor .22
    hatsan mod 99 .22
    tacvectör optic 10-40x60 satılık

• bahsedilen yerden 2 tane havali tufek aldim gectigimiz sene. Ayrintilarla sıkmayayım sizi. Böylesine bir servis, satis anlayisi olmaz olsun. Sanirim bidaha onunden bile gecmem. Umarim sizin sorun da hallolmustur.gamo iyidir deyip sorun cikmadan bi kac aylik tatilimde tufek kullanayim dedim , sonuc olarak hobiden soguyacaktim nerdeyse.

• benim büyük bi sorunum varda yardım edebilirsiniz belki. 2. el olarak gamo shadow 4.5 mm tüfek aldım sahibide adana idealav da calışan bi cocuktu. ilk aldığımda yeni olduğum için bişey farketmedim ama 10 gün sonra falan namlunun pellet koyma yerinden (bağlantı yernden) hafifce yukarı aşağı ve sağa sola oynadığını farkettim. neyse hemen cocuğu aradım dedim bu tüfeğin namlusu hafif oynuyor, cocuk bana öyle bişi olamaz gamo da dedi , forumdan arkadaşlar gönder garantiye dedi neyse gönderdim kargo ile ideal av a . aradan 16 gün gecti yani bugün tekrar sormak için aradım . tüfeği aldığım cocuk cıktı telefona dedim noldu tüfek. bana dediği şu ; abi tüfekte bişey yok ustalarda baktı bu sallanma normalmiş dedi bende ustasını istedm telefona adam aldı telefonu. anlatmaya basladı bu normal gamoda bunların sacma koyduğun yerleri plastik hafif sallanma yapar işte gecen gün gamonun ceo su da burdaydı onada gösterdim normal bu dedi , anlamıyorum soruyorum herkese hiçbir havalı tüfekte namlunun sağa sola ve aşağı yukarı oynadığını görmemişler. mesela farkı anlamak için tüfeğin namlusunu biryere dayayıp atış yaptığımda pellet 4 parmak yukarı gidiyordu işte oynamanın boyutu bu kadar . ideal av daki adam bu normal yapılc bişi yok bu tüfeğe diyor , ne yapmam gerektiğini şaşırdım lütfen yardım edin

Selamlar ideal av bayii inde çalışan çok yakın Arkadaşım var eğer halledemediyseniz durumu ona ilettim yardimci olacak

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen BuROcK ().

• Selamlar ideal av bayii inde çalışan çok yakın Arkadaşım var eğer halledemediyseniz durumu ona ilettim yardimci olacak

Bende gamo pt80 kullanıyorum oringleri patladı hiçbir yerde bulunmuyor, bayiyi ararım açan olmaz mail atarım cevap vermezler bana da yardımcı olursanız memnun olurum.

"Ali Bumaye"!!!

• Arkadaşın tanıdığın araya girmesi ile rica minnet ile olacak iş değil belliki serviş işini yapmıyor tüketi hakları hakem heyetine başvurun dahası ingilizcesi iyi olan biri türkiye servisinin durumunu direk Gamo ya iletirse iyi olur
    konuyu açan arkadaşın tüfeği ne oldu merak etmiştim ama heralde foruma gimiyor artık konu açılmış sonuç yazılmadan yarım bırakılmış

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• Arkadaşın tanıdığın araya girmesi ile rica minnet ile olacak iş değil belliki serviş işini yapmıyor tüketi hakları hakem heyetine başvurun dahası ingilizcesi iyi olan biri türkiye servisinin durumunu direk Gamo ya iletirse iyi olur
    konuyu açan arkadaşın tüfeği ne oldu merak etmiştim ama heralde foruma gimiyor artık konu açılmış sonuç yazılmadan yarım bırakılmış

Aklımdan çok geçti ama hakem heyeti kararı icrai nitelikte değil bu adamlar ciddiye almazlar onu, illâ tüketici mahkemesi halledecek bu işi ona yatırılan mahkeme giderleri de oringden kat kat pahalı maalesef ama gamoya mail atmak daha kolay yaptırım gücü daha yüksek.

"Ali Bumaye"!!!