Air stripper in grupman etkisi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar hatsan at44 long tüfeğim için air stripper almayı düşünüyorum. kullanan arkadaşlar varsa gurupmana çok fazla etkisi oluyormu acaba. Özellikle 70+ metre atışlarında.

Hatsan AT44-WX10 Long--Hawke 6-24x44 varmint sf
    Huğlu 901 GA excellance 4+1

• Ben de sizin gibi düşünüpaldım faydası da gözle görülür şekilde oluyor.

Ama be ndaha 70 metre üstü denemedim

Bir İbrahim kavgası...rocketlauncher.gif

• W-X modellerinde namlu ucunda kalan boşluga bişeyler uydurmak gerekiyor. Kendi susturucusu dışında aparat takıldığında görüntü ho olmuyor.

ZORAKİ ultra hp-01 (5.5 mm)
    HATSAN- at44 wx-10 long LW + UTG Leapers 6-24X50+ EVRENSEL bipod + medaratör + 6lt 300bar scuba
    HATSAN-mod 125 sniper + optima 3-9x44E + sports match dm60 dampa
    HATSAN-mod70 + optima 3-9x32
    HUSAN - Yarıotomatik Şarjörlü av Tüfeği ( 12 cal )
    SAFİR T14 Yarıotomatik Şarjörlü Av Tüfeği ( 36 cal ) + 1x30 Reddot

• Güzel insan, benim Bt ile beraber gelen airstripper vardı, 50 metrede tüp bağlı olarak ve aynı peleti kullanarak önce çıplak namlu beş atış, sonra airstripper ile beş atış ve son olarak da moderatör ile beş atış yaptım. Çıplak namlu ile 7-8 cm dağıttı, airstripper ile 9 cm dağıttı, moderatör ile 2,5 cm. Fotoları sana göndermek için aradım, arşivde bulamadım. Ama rakamlar bana o kadar ilginç gelmişti ki unutmuyorum.

BT 65 LW - Barska 10-40 X 50 AO Varmint Mil-Dot
    Lazer 12 Gauge içten şoklu
    Kral 12 Gauge Slug namlu
    YERLİYE DEVAM g;$i
    Listeye yeni bir Torun 12 Gauge eklendi

• Güzel insan, benim Bt ile beraber gelen airstripper vardı, 50 metrede tüp bağlı olarak ve aynı peleti kullanarak önce çıplak namlu beş atış, sonra airstripper ile beş atış ve son olarak da moderatör ile beş atış yaptım. Çıplak namlu ile 7-8 cm dağıttı, airstripper ile 9 cm dağıttı, moderatör ile 2,5 cm. Fotoları sana göndermek için aradım, arşivde bulamadım. Ama rakamlar bana o kadar ilginç gelmişti ki unutmuyorum.

Airstriperdeki boşluğun iyi ayarlanması gerekiyor. Bu ince ayar tutmazsa grup dağılıyor. Genelde buradaki boşluğun pelletin boyu kadar ya da pellet boyunun 1,5 katı kadar olması gerekir.