Airarms s200 14 metre test

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • En uzak mesafem bu olduğundan mecburiyetten bu mesafede denedim. Atışlar JSB 8.44 le yapıldı ve tüfekte regulatör mevcut. Videodaki atışlar ilk denememdi, atış yapmaya devam ettim fakat aynı gruplar çıkınca video boşuna uzun olmasın diye kestim. Gücü kısık vaziyette ve şu an 8.44 ü 800-805 fps civarında atıyor. Biraz daha arttırmam lazım sanırım zira daha önce ki denememde pelletler deliği bile büyütmüyorlardı.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

[Resim Engellendi: http://i.hizliresim.com/eolAEQ.jpg]

• bu ingiliz olan mı yoksa CZ n in yaptığı mı

• envanteri bir açıklasana abi :)

Abim çok bir envantere sahip değilim al sat yapıp değiştirdim :) at44 atp2 zoraki dürbünler ıvırzıvır var bunun haricinde. Kullanmaya zamanım olmuyor yakında ne varsa satıcam. Boncuk tabancası alıcam bir tane yeter bana :)

bu ingiliz olan mı yoksa CZ n in yaptığı mı

s200 lerin hepsini CZ yapıyor. Airarms onlara ürettirmiş bu tüfeği.

• duyduğum kadarıyla kuvveti ve atış adedi az olmasına rağmen çok istikrarlı, isabet için ürertilmiş bir tüfekmiş

hayırlı uğurlu olsun

• Hep arastirma hep gelistirme Tolga abi :) eline saglik

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Atis adedi 80 civarj sanrim. isabet olarak da iyi tufekler. 800 fps yi gecmediginiz surece 12 fp kategorisinde atabilirsiniz yarismada
    .

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• duyduğum kadarıyla kuvveti ve atış adedi az olmasına rağmen çok istikrarlı, isabet için ürertilmiş bir tüfekmiş

hayırlı uğurlu olsun

Atis adedi 80 civarj sanrim. isabet olarak da iyi tufekler. 800 fps yi gecmediginiz surece 12 fp kategorisinde atabilirsiniz yarismada
    .

800 fps 8.44 ile mi ?

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• 800 fps 8.44 ile mi ?

800 fps 8.44 le tam 12 fp yapıyor. Arkasında güç ayarından 21fpye kadar yükseltilebiliyor. Yarın gücünü arttırıp 14.3 JSB monsteri deneyip yayınlarım. Tam güçte 800 le atıyor 14.3 JSB monsteri.

• 800 fps 8.44 le tam 12 fp yapıyor. Arkasında güç ayarından 21fpye kadar yükseltilebiliyor. Yarın gücünü arttırıp 14.3 JSB monsteri deneyip yayınlarım. Tam güçte 800 le atıyor 14.3 JSB monsteri.

anladım mpr bugun elime gecti daha chronodan gecirmedim umarım 13-14 fpe arası atmaz yarısma için önemli

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• Yarışmaya gidip hakkını vermeye zaman var mı? Sen ondan haber ver he mi? :)

• Yarışmaya gidip hakkını vermeye zaman var mı? Sen ondan haber ver he mi? :)

Haha sen benim yerime katılırsın Erhan abi :) İstanbul da yapılacak olana beraber katılırız :)