FX boss 100 mt.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Sevgili Arkadaşlarım ve hobidaşlarım, benim her cümlemi ya ters anlıyorsunuz yada anlamamak için de elinizden geleni yapıyorsunuz. Ben kimse ile yarış halinde değilim. Kimseyi de kıskanacak yapım yok. Uzak mesafelerde yapılmış olanlar yada yapılanlar ve yapılacak olanlar bellidir. Bu iş yetenek işi değildir. Bu iş mühimmat işidir. Haa!!! yetenek ne zaman ortaya çıkar!! Alırsın silahını eline ayakta atarsın, çökerek atarsın!! o zaman işte o adam yeteneklidir!! saygı duymak lazım.. bir kişi fotoğraf atar. offf püfff vayyyy süpersin... video atar ve berbat bile olsa öyle bir övgü sıralanır ki, sanırsın Avrupa şampiyonu mübarek... Benim demek istediğim şudur arkadaşlar; buraya paylaşım yapanı emeğinden dolayı teşekkür edip, eğer kendimize göre eksiklik görüyorsak bunları belirtelim ki, bu hobide daha güzel şeyler çıkarıp yayınlayalım, ilerleyelim. Yakın ve canlı olay olduğu için bu örneği veriyorum; birimiz delik deşik kağıdın üstüne atar ve yayınlar, bunu gören diğer vatandaş yarın tuvalet kağıdına atar yayınlar :) şimdi sorarım size!!! ne var yani bu kağıtta çok delik var dediysem!!! o deliklerin küçük olduğunu ters olduğunu tek siz mi gördünüz bildiniz!!! bunu fark etmeyi marifet sayıp görmüyormusunuz!!, farketmiyormusunuz!!! diyenler var... Çünkü bunu yazanlar usta ya, gösterecek ustalığını!! senin gördüğün kadar başkaları da görüyor arkadaş!! bir birimize cephe almaktan, kuyunuzu kazmaktan vazgeçin!!! eğer hakarete varmayan bir eleştiri varsa, onu bilgi olarak almasını bilelim. benim bu konuda edindiğim bilgi şu, " FX Boss ile 100 metrede çok güzel grup çıkartılır!!", kafamdaki sorular da şunlar; Daha hafif solitle sonuç ne olur? Namlu modifikasyon gerekli olurmu ? mermi çıkış hızından dolayı 150-200 Metrelerde merminin hızı ne olur ve nasıl bir grup yapar acaba? merminin BC değeri Uzak mesafeler için yeterlimi ? FX BOSS değilde JSB ayni istikrarı 200 metrede gösterebilirmi ?" ben bu kağıda baktığımda aklımdan geçen bunlar!!! Kağıt üzerindeki delikler değil arkadaşlar... kimseyi de yalancılıkla suçlamadım. ilk yazdığım her cümlenin sonunda yanlış anlaşılmasın diye " :) " (gülerek yapılan espri anlamına gelsin diye) ikonu koydum ama yine olmadı.... verdiğim huzursuzluktan ve karmaşadan dolayı da ilk başta Emre Bey'e(KOSTOK) ve diğer HOBİDAŞlardan çok çok ÖZÜRDİLERİM.

Airarms S410 Xtra FAC .22 - 60 FPE

• Emre bey ellerinize saglık keske 50 metrede boyle atabilsem diyenlerdenim... :thumbup:

• bu işte çanak kokusu alıyorum :)

Çanak anten mi acaba Erdem, benim de aklımdan geçmedi değil. Dedim ki bununla şimdi ne güzel off hand 300m çanak anten grupmanı yapılır 8o

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Emrecim, eline sağlık kardeşim. Birde 300-400 mt ayakta ve amuda kalkarak atarsan süper olur. Ama kornet kullanmayı unutma ;lol;;rofl.;

HW 100 22 cal.- Hawke sr pro 8-32×56

HAVALI KUVVETLER

• harika atışlar , tebrikler

at44 tactical 5.5 - sniper 6-24x50 ao scope

gamo shadow dx 4.5 - gamo 4x32 ırwr scope

agt:!:;tufey#