Pcp regulator hakkında bilgi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Mustafa senden korkulur,,,gelip gormus biri olarak onay veriyorum,,,
    Onun adı mustafa [ cemil ] o yapar

AA S510 Sprlt. Xtra FAC 30 grn, 53 ft/lbr .22 bsa swf (8x32x44)
    colt 1911 45 cal.
    marin guard pomp.

• 350 400 metreyi beraber cekicez yakindir,,,,

AA S510 Sprlt. Xtra FAC 30 grn, 53 ft/lbr .22 bsa swf (8x32x44)
    colt 1911 45 cal.
    marin guard pomp.

• ben kullanıyorum çıkış basıncını 130 bara ayarladım uydurabilirseniz uygun yollu regulatorunuz olur daha sımdıye kadar sıkıntı cıkarmadı uzun zamandır kullanıyorm 220 cc şişe tüp ile.

• Daha önce forumda paylaşılmışsa affola. Hazır bu başlık açılmışken Dirt E. Harry'nin yaptığı scuba çıkışı (harici) regülatör tüfeği benim gibi direkt scuba tüpüne bağlayarak kullananlar için sanırım güzel bir alternatif.
    http://www.topairgun.com/product/DEHRegCGA

AA S510 EXTRA FAC .22
    Hawke Sidewinder 30 SF 6-24x56 SR Pro
    Weihrauch HW77 .177 Hawke 3-9X40 AO
    Diana Mod54 Airking .22

• Salih Bey onlardan almak istiyorsan sanayide bulursun büyük azot tüplerinin cıkısında kullanılıyor.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Salih Bey onlardan almak istiyorsan sanayide bulursun büyük azot tüplerinin cıkısında kullanılıyor.

Teşekkür ederim, bu tip vana çıkış regülatörlerinin varlığından haberim yoktu.
    Ancak internette 300 bar azot regülatörü olarak arattığımda max çıkış basıncı 10 ila 15 bar olan ürünlere rastladım. 130 bar veya yukarı çıkışı olanı mevcut mudur?
    Geçen hafta yağmur ve fırtınada aracımın içinden atış yaptım, arka koltuk üzerine koyduğum tezgah, altında tüp ve yan pencereden. Malum, daha önce de sizle de dert ortağı olduğumuz nedenlerden ötürü de araç içinde atış daha az dikkat çekiyor, yani bu işi sevdim. Eğer uygun fiyata buna benzer bir regülatör edinirsem tüfeğe hava basmak için araçta iki büklüm olmayacağımdan daha çok sevineceğim. :)

AA S510 EXTRA FAC .22
    Diana Mod54 Airking .22

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen SSSalih ().

• Bu regulatorler vasitasi ile hidrolik unitelerin azot tuplerine aktarma yapiyoruz. Tam olarak neden kullaniyor bilmiyorum ama ya hidrolik basinci arttirmak veya sistemi hizli bir sekilde basinclandirmak icin olabilir.

Yaklasik 10 gun önce bu islem yapilirken merak ettim ve baktim mevcut regulator uzerindeki manometre scalasi 300 bardi ve basinc 220 bardi.

Hatta bond tipi ozel bir cantasi var icinde bir kac farklı uzunlukta hidrolik hortum değişik olculerde quick caplin falan vardi.

Bu tur yuksek basinc genelde hidrolikte olduğu için onlar biliyordur veya kullaniyordur diye düşünüyorum.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Mevzuya çok hakim değilim ancak mutlaka olması gerektiği kanaatindeyim. Basıncı 300 bardan 100 - 200 bar arası değerlere regüle edecek ihtiyaçlar için, özellikle akışın kontrollü olması gerektiği aktarmalarda kullanılan bir regülatör yapılmıştır diye düşünüyorum. :)
    Silahımdaki regülatörden memnunum, sonuçta hortum bağlı olduğu müddetçe bir tek derdiniz vanayı açmak, 150-200 liraya bundan da kurtulursak ne mutlu, ancak 600 dolara kesinlikle değmez. Harry'nin ürünü maalesef çok pahalı.

AA S510 EXTRA FAC .22
    Diana Mod54 Airking .22

• 300 bar regulator bizde sanayide kullanıyoruz ancak salih beyinde dediği gibi çıkış basıncı 10 bara kadar olanlar yaygın, diğer türlü özel işlerde kullanılan mutlaka regulatorler vardır ama o işe özel olduğu için hem bulmakta zorlanabiliriz hemde ara aparat ihtiyaçları doğabilir.

110-120 barlık bir painball regulatoru bulsak tadından yenmez ^^