Mod 99 15 metre grupman

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Mod 99'um ile adam akıllı şartlardaki ilk grupmanımı yaptım.
    Silah: Hatsan Mod 99 5.5 mm
    Mesafe:Yaklaşık 15 metre
    Rüzgar: 0 m/s
    Dürbün: Optima 3-9x32
    Pellet: Hatsan-JSB 13,43 grain
    Atış sayısı: 3

Destekli olarak 3 atış yaptım.Evet az ama olsun.İlerleyen zamanlarda da devamını getirmeyi düşünüyorum.Pelletleri mümkün olduğunca en az ezilmiş olanlarından seçmeye çalıştım.Etekleri ince olduklarından kolay eziliyorlar maalesef.Meb amblemindeki kitabın ortasına nişan aldım.Atışları 3x zoomda yaptım.

[Resim Engellendi: http://i.hizliresim.com/Kdd9V4.jpg]

Hatsan Mod 99 SAS - Quattro .22 Cal.

Üstte mavi gök basmadıkça, altta yağız yer çökmedikçe, Türk milleti, ilini, töreni, kim bozabilir?

• 15 metrede bile 1.5 cm aşşağı atmış . ve 1.5 cm sola bence ayar konusunda biraz daha uğraşırsanız tek delik yapabilecek kabiliyet sende ve silahta var :) saygılar

• Vay kardesim guzel grupman olmus devamini bekliyoruz :) Bu arada durbunu takmissin sanirim dampa aldin mi :)

****Hatsan Bt65 RB-W LW .22****

****Kral Arms Puncher Pro .22****

****Hatsan Mod 25 Special Edition .177****

İnsanın daha iyisini isteme arzusu bitmediği müddetçe, elinde ne varsa hepsi emanettir ona...

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen hatsan_sniper ().

• 15 metrede bile 1.5 cm aşşağı atmış . ve 1.5 cm sola bence ayar konusunda biraz daha uğraşırsanız tek delik yapabilecek kabiliyet sende ve silahta var :) saygılar

Yorumlarınız için teşekkür ederim.Zaten tek delik oldu atışlarım :) .Önemli olan mermileri toplamak olduğundan pek önemsemedim.Ama birer klik yukarı ve sağa almam lazım galiba.Mermileri topladıktan sonra gerisi kolay :)

Vay kardesim guzel grupman olsun devamini bekliyoruz :) Bu arada durbunu takmissin sanirim dampa aldin mi :)

Dampa aldım abi.Rodajı da tamamladım.Namluyu da temizledim.Tüfek lokum gibi oldu :) sıfırlamayı da yaparsam tadından yenmez :)

Üstte mavi gök basmadıkça, altta yağız yer çökmedikçe, Türk milleti, ilini, töreni, kim bozabilir?

• Koymussun bile Muhammet :) aferin aferin daha ogrenceksin :) youtubede videom var kolay sifirlarsin bi izle

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• 1tane daha atsan 4yapraklı yonca oluyomuş :D eline sağlık

Crosman 2100 .177

Crosman 1077 .177

Webley&Scott Special Edition .22

Torun m210 .22

• Koymussun bile Muhammet :) aferin aferin daha ogrenceksin :) youtubede videom var kolay sifirlarsin bi izle

Dayanamadim koydum abi :) Teorik olarak bir klik saga iki klik yukari aldim.Mod 99 ile yaptiklarin ortadaydi abi bakalim senin gibi grupman yapabilecek miyiz Metehan Abi :)

1tane daha atsan 4yapraklı yonca oluyomuş :D eline sağlık

Aynen oyle :D Tesekkur ederim abi :)

• Birkac firin ekmekten sonra yaparsin abicim :)

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Birkac firin ekmekten sonra yaparsin abicim :)

Hahahah :D lafin gelisi dedim abi :)

• Dampa ayak kullanıyor musun? grupman gayet güzel

Hatsan Mod 99 Limited Edition .22 cal :thumbup:
    Optima 3-9/44e dürbün
    Yatagun Dampa
    :thumbup:
    Crosman M4 .177 cal 8)

• grupman için tebrikler. ;d;
    fakat mesleğim icabı içime sinmeyen nokta kitap.amacım ukalalık yapmak değil can sıkmak asla değil dostlar.fakat kitap şuan kullandığın bir kitap ise zaten bunu yapmamalısın.eğer eski kitabın ise okullar eski kitapları geri dönüşüme göndermek zorunda.bazı okullar uğraşmak istemiyor,öğrenciden eski kitabı toplamıyor.şırnak ta 5 yıl boyunca eskiyi getir yeniyi götür kampanyası yapıyorum.insan saygı duymadığı bilgiyi verimli ve kalıcı öğrenemez diye düşünüyorum.

herkese eğlenceli , keyifli atışlar.saygılar...

8)

• merhaba. Bende gamo whisper 4.5 igt den sonra kaşıntıdan mod 99 5.5 aldım. Namluyu wd40 ile yağdan tamamen arındırdım. Ortalama 50 atış yaptım. Ne yanık kokusu ne duman var. Namlu gayet iyi. Sormak istediğim yaylı da rodajın tamamlanması icin kaç atış yapmalıyım. Dürbünü takmadım. Yada rodajın tamamlanmış olduğunu nasıl anlamalıyım.

Gamo Whisper IGT 4.5
    Hatsan Mod 99 L.E 5.5

• En az 250 lik bir kutu bitirmelisin bence.

Cometa Fenix 400 Compact Star 5,5 mm

Hatsan Mod 135 qe Wortex 5,5 mm + Yatagun Dampa + Hawke Vantage 3*9*40 AO

Hatsan Nova Compact LW 5,5 mm (M.Ekiz Reg) (SATILIK)

Kral Bigmax X 6.35 + Hawke Sidewinder 8*32*56 20x Half Mildot (SATILIK)

Effecto Px 5 Pro 5.5 Lamine Kundak

• Sonrasında dürbünü monte etsek sıkıntı olmayacak yanı. Birde mod 99 kaç joule enerji uretiyor. Sadece 800 fps yazıyor. Bilen varsa bilgilendirebilir mi

Gamo Whisper IGT 4.5
    Hatsan Mod 99 L.E 5.5