Fx Bobcat .30 cal. grupman ve crono

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Değerli hemşehrim eline sağlık. Bu mübarek 100 tane atar gibi görünüyor. Sonuçlarda birbirine çok yakın. Nurdağına kaçak domuza gidilir bununla :)

• Erhan bey bobcat atışları güzel ama ben bagajı daha çok beğendim. :thumbup:

Türk'ün Kızıl Elma'sı "BİRLİK" ola ki, Türk yurduna "DİRLİK" gele..

• Elinize ve emeğinize sağlık Erhan bey. Minimum atış basıncı nedir bu tüfeğin?

Pardon yazmayı unutmuşum,her şarjör(9 lu)20 bar hava harcıyor,regilatör 140 barda devre dışı kaldı.

steyr challenge
    cricket 6.35

• Değerli hemşehrim eline sağlık. Bu mübarek 100 tane atar gibi görünüyor. Sonuçlarda birbirine çok yakın. Nurdağına kaçak domuza gidilir bununla :)

bir tüple 45 stabil atış yapabiliyor.malesef av hobim yok,olsada ülkemizde havalı silahlarla av yasak.aman hemşerim bu tür mesajlardan uzak duralım,hobiye zarar veriyor zira.saygilar

steyr challenge
    cricket 6.35

• Eline saglik Erhan abim grupmanlar da cok guzel olmus.80 fpe demek 1.34 ile carpsak asagi yukari 107 joule enerji demek valla tam canavarmis silah

Hatsan Mod 99 SAS - Quattro .22 Cal.

Üstte mavi gök basmadıkça, altta yağız yer çökmedikçe, Türk milleti, ilini, töreni, kim bozabilir?

• bir tüple 45 stabil atış yapabiliyor.malesef av hobim yok,olsada ülkemizde havalı silahlarla av yasak.aman hemşerim bu tür mesajlardan uzak duralım,hobiye zarar veriyor zira.saygilar

Pardon yazmayı unutmuşum,her şarjör(9 lu)20 bar hava harcıyor,regilatör 140 barda devre dışı kaldı.

Gerçekten çok haklısınız. Bir kaç kişi ava gider sonra bir yasa çıkar. Atış zevkinden de oluruz.

• Elinize saglik Erhan abi.bu yakisiklinin yaninda bizimkiler boncuk atar :/

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Elinize saglik Erhan abi.bu yakisiklinin yaninda bizimkiler boncuk atar :/

Elinize saglik Erhan abi.bu yakisiklinin yaninda bizimkiler boncuk atar :/

274 m/s ile 44 gr atıyor!!! az daha zorlasalar ses hızında da atar bu. Geçen hafta resimlerini gösterdiler bu hafta chronosu... 1-2 ay ekmek suyla idare edip alınabilir mi diye düşünüyorum :)

• 274 m/s ile 44 gr atıyor!!! az daha zorlasalar ses hızında da atar bu. Geçen hafta resimlerini gösterdiler bu hafta chronosu... 1-2 ay ekmek suyla idare edip alınabilir mi diye düşünüyorum :)

Evi,arabayi satip almak lazim abi :)

Hatsan Mod 99 SAS - Quattro .22 Cal.

Üstte mavi gök basmadıkça, altta yağız yer çökmedikçe, Türk milleti, ilini, töreni, kim bozabilir?

• 6500 TL 2 aylık ekmek suyla birikir mi tam emin olamadım :) Yalnız bu 7,5 joule olayını aşmışlar ama nasıl? Çekiç yayıyla mı yine aceba? Erhan bey?

• tekrar hayırlı olsun, stabilite, güç, kalibre, isabet . Hepsi bu silahta toplanmış.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• masallah ole bi tablo varki ortada dokunmasam suan soğacaktim nerdeyse airwolf tan

DAYSTATE AİRWOLF MCT 5,5 22 CAL
    HAWKE SİDEWİNTDER 30 8-32X56 SR PRO
    DRAGER KARBON FİBER 6,8 LT 300 BAR
    BERETTA A 400 XPOLAR ÜNİKO 12 CAL 71 NAM

• Erhan abi hayirli olsun, keyifli atislar. Yurt disinda da cokca tercih edilen isabetli bir tufek

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• Erdem hocam,Erdinç hocam,dogru söylemek gerekirse ben 4.5 un zevkini alamadım.3-5 şişe patlatip geri yerine koyuyorum.steyr i elime alinca tüpünü bitirmeden bırakamiyorum.büyük kalipre silahlar uzun mesafe atislari ve av meraki olanlar icin bulunmaz.ben ft ve br atışlarindan daha cok zevk aliyorum.zaten ayarlamalari bitince evladiyeliklerin içindeki yerini alir bu karaoglan.

steyr challenge
    cricket 6.35

• Erhan abi hayırlı olsun, kazasız belasız güzel günlerde kullan.
    Sın dediğine katılıyorum artık 5,5 atmaz oldum 4,5 çok zevkliymiş, ben hw aşığı biri olarak elime alasım gelmiyor, hw pas tutacak :)

A-TAKIMI

• yıllar sonra doğruyu bulduk :)

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• fx bobtlara bayılıyorum calibre 30 olunca dahada çok

at 44 tactical optima 4x30 bushell dürbün hatsan pompa.......kral slug pompalı (red dot).........kral safari magum 5.5

• Erhan abi ellerine sağlık grupman mükemmel sonuçlarda bir okadar güzel. Güzel günlerde zevkle kullanın

Theoben Raw HM1000X 0.25 cal.
    Benelli Vinci Black Synetic
    Mke çifte 71cm 12 cal. Kaval Namlu
    SAUER 202 7mm Remington magnum