Bu da Tarantulam :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • İlginç :) Paylaşım için teşekkürler. Ne ile besleniyor? Neyin içinde besliyorsun? Biraz anlatabilir misin?

• Tabii genel olarak tarantulalar kendi boyutundan biraz küçük hareket eden herşeyi yer kurt ve değişik kurt çeşitleri, çekirge, sinek, hamam böceği hatta büyünce ara sıra fare bile verilebilir benim 3 tane tarantulam var en büyük bu ben akvaryumda besliyorum içinde toprak ve saklanması için yuva var buna teraryum deniyor küçük tarantulalar ise saklama kabında veya kavonozlarda bakılabiliyor başka sorularınız olursa çekinmeden sorun :)

• Türü nedir bunun? Biraz araştırdım bana göre değil pek sanki :) Ama böyle küçük uysal bir şey olursa belki düşünebilirim.

• gercekten bakmıyosun dımıı buna dostumm bu uyurken senı bılee yer mazallah :) ;grin; ;grin;

bt 65 rb kankası ince mehmet 30 grein

• Türü adı grammostola pulchripes gerekli bilgiyi tarantula.gen.tr den bakabulirsin bu forumda tarantula ilgili her sey satiliyo

• Kedi köpek bazı balıklar falan evcilleştiriliyor tamam ama bu bi böcek gerçekten evcilleşebiliyor mu ? ilginç geldi :)

Crosman 2100 .177

Crosman 1077 .177

Webley&Scott Special Edition .22

Torun m210 .22

• dostum bakarken bile irkildim bende örümcek fobisi var

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

870 exp. mag.12 ga. Slug+71cm
    Cesa süperpoze 12 ga 71 cm

Quantum A1168 20 ga 61 cm

Webley raider .177 cal.
    Diana mod54 Airking.177 16 j
    dominator 200w carbine ft vortex .177 16 j
    torpedo mod155 .25 46j-90j
    optima 635 .25 carbine 36j
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j
    mod 55s carbine .177 16 j
    striker edge carbine .22 26j
    strker edge .22 28j
    alfamax carbine .22 16j
    junior xl .22 16j
    mod45 .177 8j

mod25 supertact .22
    mod25 supercharger .177

Zoraki hp-01 FT .177

Retay troy 100x .177 16 j
    Retay troy 100x carbine .177 16 j
    Kral Alttan kurma carbine .177
    Kral Alttan kurma .177-.22

Kral AI-145 ahşap carbine .177 cal

• İlginç bir hobi bana göre değil 2 yaşındaki oğlum bunu terlikle öldürür valla. :)

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• Tarantulalatin zehri olur ancak alerjik bir sey olmadigi surece bir sey olmaz isirigi ari isirigina benziyor birde sakinken kediden uysal oluyorlar

• Tarantula değilde karaduldan korkarım :D Malum discovery vs. baya korkunç gösteriyor zeytin kadar böcüyü. Neyseki buralarda bulunmuyormuş :)

Crosman 2100 .177

Crosman 1077 .177

Webley&Scott Special Edition .22

Torun m210 .22

• dostum yavaş büyüyen bir tur seçmişsin sling durumda sanırsam kabuk atti mi hiç burada 5199 sayılı yasanın tehlikeli hayvanlar kısmında degisiklik olmuş dikkat etmeni tavsiye ederim not:ben beslemiyorum daha önce küçük tecrübem oldu o kadar yaklaşık 1 gün 8o almaya heves etmiştim araştırdım tabi aileden izin çıkmadı hayal kaldı bizde resimler ile yetiniyorunlm

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen Moltak ().

• Bu tur yavas buyumuyor orta derecede͵ bende hic kabuk atmadi ama kabuk donemine girdi bu boyda sling olmaz ,juvenil suan bir kac kabuga adult oluxak insallah aslinda bende 3 adet farkli cesit tarantula var ama onlar henuz sling

• Benim evde olsa terligi yediydi

bt 65 rb kankası ince mehmet 30 grein

• Zevkler ve renkler tartisilmaz derler ama dayanamadim:)))

Bu nedir kardeşim ya , Opsen opulmez , sevsen sevilmez...

Uyuyamam yemin ederim , kavanozdan cikar falan diye.:))

Saka bi yana keyif aliyosaniz sorun yok. Gule Gule bakiniz:)

Steyr m9a1
    S&W mp R8
    Umarex cp88