yeni yerli peletler

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Peki merak ettiğim 11 13 15 grain 5.5 olmayacakmı

AirArms S510 Extra Fac
    Hawke Sidewender 6x24x56 20x
    İnterspro 300 bar + Wrangler

• birkaç gün içinde buradan satışa başlıyoruz.

hayırlı olsun..

nefesler tutuldu sabırsızlıkla bekliyoruz..

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• Bütün camiamıza hayırlı olsun çok güzel duruyor fiyatıda uygun.

AT44 WX-10 long LW Bushnell 6-24x50 aoeg ;tufey#
    6 lt 300 bar Drager
    Hatsan mod 75 optima 4*20 ;avci;

Bu gün ALLAH için ne yaptın...?

• Burdan satışa başlıyoruz derken forumdan mı hocam. Önsipariş filan var mı?

• bi piyasaya çıksın aldığım gibi av bayilerinin suratına atacağım :) 1 paket gamo raptor 28 tl :( gözünüz kalite görsün hemde yerli sermaye diye

HATSAN MOD 125 SNİPER + YATAGUN DAMPA :love: + NİKULA 6*24-50 :thumbup: GAMO TS 22 - ROCKET - RAPTOR - MAGNUM - HUNTER - PLATINUM + TRİPOT AYAK ;)m;s,Sagt

• Burdan satışa başlıyoruz derken forumdan mı hocam. Önsipariş filan var mı?

Ön siparişe gerek yok.piyasaya çıktığımızda satılıklar bölümünde ilan açacağız.

Kalibrelere göre grain çeşitliliğindeki son durum nedir?

Ürün çeşidimiz oldukça fazla her ihtiyaca yönelik var.Bunlar yavaş yavaş sizlerin beğenisine sunulacak ve üretim durumunu satışlar yani sizler belirleyeceksiniz.

bi piyasaya çıksın aldığım gibi av bayilerinin suratına atacağım 1 paket gamo raptor 28 tl gözünüz kalite görsün hemde yerli sermaye diye

Aaman üstad dikkat edin kimseyle tatsızlığa gerek yok.
    Saygılar.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Hayırlı olsun

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• Hayırlı olsun her konuda yerli olarak hızla gelişmekteyiz pelletler de eminim çok güzel olacak ve vitrinlerde baş köşeyi alacak

AT44 WX-10 long LW Bushnell 6-24x50 aoeg ;tufey#
    6 lt 300 bar Drager
    Hatsan mod 75 optima 4*20 ;avci;

Bu gün ALLAH için ne yaptın...?

• Aynı tüfekten atılan biri ağır biri daha hafif olan doluların grupmanları nasıl olur?

Bunu sorma nedenin, daha ağır olan dolunun yivsetlere oturan yüzeyi diğerinden daha uzun olduğundan stabilitesi daha iyi olmalı fikrinden kaynaklanıyor.

5.5 çaptaki 30 grain ve 24 yada 27 grain (hangileri üretildiyse) uzun mesafede grupman farkını anlayabilmek için soruyorum.

• Bu soruya cevap vermek için çok aşama var

Tüfeğin modeli
    joule değeri
    iki pellet arasındaki hata payı
    Atıcı faktörü
    Rüzgar

ha konu kısa mesafe ise 15 metre gibi çok birşey fark etmez. biri 10kuruş yapıyorsa diğer ya 9 kuruş yada 11 kuruş yapar.

AirArms S510 Extra Fac

• arkadaş çok doğu özetlemiş. aynen katılıyorum. :thumbup:

Airarms S410 Xtra FAC .22 - 60 FPE

• Soru anlaşılmamış olmalı;

Tüm değişkenler (tüfek, atıcı, basıç vs) sabit ve aynı olmak üzere kabul yapıldığında, elbette rüzgarsız bir ortamda, konumuzdaki dolular gibi aynı homojenlikte-standartta üretilmiş dolularla, sadece doluların ağırlıklarını ve dolayısıyla uzunluklarını değiştirerek (24 grain ile 30 grain gibi) yaptığımız grupman (kısa mesafede farkedilemez ama yeterince uzun örneğin 100m ve üzeri) farkı nasıl olur?

• Birisi hedef kağıdının ortasına grupman yapar diğeride altına grupman yapar.

AirArms S510 Extra Fac

• Cap aynı olacağı için, ağır olan daha uzun bir yapıya sahip olur galiba. Uzun olanın hem boyu hem de ağırlığı yuksek olduğu için daha güzel gurup yapar. Yanılmıyorsam.

HATSAN AT44 TH 10
    VECTOR OPTİC 10X40-50 SFB
    WEBLEY TRİ PUMP

Sen onu kırmamak için yanlişlarini söylemezsin,
    O kendini mükemmel zanneder.

• Uzun olan daha iyi grupman yapar diye birşey yok o zaman neden ftde uzun pellet kullanmıyorlar

AirArms S510 Extra Fac

• Öncelikle tebrik ederim. Yerli üretim olması çok sevindirici. Ben üreticinin yerinde olsam tecrübesine ve tarafsızlığına güvendiğim bir grup oluşturup onlardan geri dönüşleri alır daha sonrada son düzeltmeleri yapıp piyasaya sürerdim. Umarım başarılı bir ürün ortaya çıkar hem firma kalkınır hemde paramız ülkemizde kalır. Herzaman iletişim kurabileceğimiz bir üreticinin rahatlığı da cabası.

Air Arms S510 Xtra Fac .22"
    Hawke 8,5-25*42
    Gamo CFX Royal .17"
    Hawke 3-9*40
    Yıldız SPZ-ME
    Dräger 6 Lt 300bar

• ben eminim çok güzel sonuçlar çıkacak.. ürün kendini belli ediyor zaten..
    sabırsızlıkla bekliyoruz 0,17 cal. lerde hazırdır inşaallah :thumbup: