yeni yerli peletler

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • En geç Haziran başı gibi çıkacak YEni Yerli PEllet ler, Ağustos sonuna geldik neredeyse, yok ince eleniyor sık dokunuyormuş, yok ayrıntıya önem veriliyormuş, yok hatalı mı çıksaymış, yok çok kaliteli geliyomuş fln fln fln. Ya Allah aşkına geçin bu işleri. Eğer Söylendiği kadar titiz ve özenli çalışılan bir iş olsaydı, en başta piyasaya arzı konusunda istikrarlı ve tutarlı olunurdu. Atıyorum, 3-5 ay sonra aha ürün bu diye getirecekler önümüze ve biz hobidaşlardan gelen eleştirilere de , '' e sizde çok acele ettiniz canıııım biraz daha bekleseydiniz o zaman kusursuz çıkardı '' gibi aptrik cevaplar gelecek eminim.Yani sonuçta şu ürünü çıkarıyosanız çıkarın. bi tarih verin ve o tarih üzerinde istikrarlı olun. yok etiketi olmadı, yok çapağını alıyoz, yok ambalajı kaldı gibi hikayelerle biz hobiseverleri amiyane tabirle Mal yerine koymayın. iha şunu da söyleyeyim; Şu saatten sonra çıksada almıycam o ayrı konu. Hepinize saygılar...!!

• Buda farklı bi bakış açısı tabi :)

Hatsan Mod 99 Limited Edition .22 cal :thumbup:
    Optima 3-9/44e dürbün
    Yatagun Dampa
    :thumbup:
    Crosman M4 .177 cal 8)

• En geç Haziran başı gibi çıkacak YEni Yerli PEllet ler, Ağustos sonuna geldik neredeyse, yok ince eleniyor sık dokunuyormuş, yok ayrıntıya önem veriliyormuş, yok hatalı mı çıksaymış, yok çok kaliteli geliyomuş fln fln fln. Ya Allah aşkına geçin bu işleri. Eğer Söylendiği kadar titiz ve özenli çalışılan bir iş olsaydı, en başta piyasaya arzı konusunda istikrarlı ve tutarlı olunurdu. Atıyorum, 3-5 ay sonra aha ürün bu diye getirecekler önümüze ve biz hobidaşlardan gelen eleştirilere de , '' e sizde çok acele ettiniz canıııım biraz daha bekleseydiniz o zaman kusursuz çıkardı '' gibi aptrik cevaplar gelecek eminim.Yani sonuçta şu ürünü çıkarıyosanız çıkarın. bi tarih verin ve o tarih üzerinde istikrarlı olun. yok etiketi olmadı, yok çapağını alıyoz, yok ambalajı kaldı gibi hikayelerle biz hobiseverleri amiyane tabirle Mal yerine koymayın. iha şunu da söyleyeyim; Şu saatten sonra çıksada almıycam o ayrı konu. Hepinize saygılar...!!

Üretim süreci hakkında detaylı bilgiler verilmesi şeffaf bir yapı izlenmesi sizi niye bu kadar rahatsız etti acaba?Forum nezdinde tartışmalara mahal verecek tahrik edici cümle ve hakaretleriniz oldukça manidar?

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

Bu pelletler piyasaya çıkmadı diye atış mı yapamıyorsunuz? Hayırdır ne bu öfke?

• Verilen tarihlerdeki istikrarsızlık konusuna katılıyorum. İşin ciddiyetinin kaçtığını düşünmemek elde değil...

• benim görüşüm,olumsuz düşünenlerin bi detayı atlağı yönünde.bu pellet üretimi ile uğraşan şahıslar,sadece yatıp kalkıp sabah akşam bu işle uğraşan kişiler değildir muhtemelen.bi işleri bi meslekleri sürekli yaptıkları geçim kaynakları olan bi iş hayatları vardır,sadece pellet üretmek değildir yaptıkları.normal işlerinden arta kalan zamanlarında pellet üretim çalışmasıyla uğraşıyor olabilirler ki bu çok yüksek ihtimal.öreğin kundak yapan Ali bey sadece pazarları kundak işiyle ilgilenebiliyor,çünkü çalıştığı sabit bir işi var.mesela adem usta meslek olarak çanta imalatında çok iyi bir firmanın çanta üretiminde sorumlu baş ustalık yapıyor,mesleği bu.bu şekilde düşünmek lazım.ayrıca bu adamların ailelerine de ayırması gerken bi zamanları olmalı.bunlar gözönünde bulundurulduğunda sürecin yavaş ilerlemesi çok normal ve doğaldır.makine değil bu insanlar sonuçta.

• Mustafa abi sizlere kesinlikle katılıyorum haklısınız değerli abilerim sadece bu işle uğraşmıyor olabilirler ama bizimde bu kadar aceleci davranmamızın sebebi fotoğraflarda bile bizi bu kadar etkileyen bir peletin gerceğinin kim bilir nasıl mükemmel sonuçlar ortaya koyacak onun merakıdır..yoksa diğer türk üretimleri gibi dandik peletler olsalardı inanın kimse bu kadar beklemezdi..Bu sebeple artık yetkili biri çıksın ve desinki yarından itibaren satıştayız inanın ilk işim gidip satın almak olacak :) elimde 1 kutu bile mühimmat kalmadı özellikle satın almıyor ve bekliyorum bu güzelliğin çıkmasını..

****Hatsan Bt65 RB-W LW .22****

****Kral Arms Puncher Pro .22****

****Hatsan Mod 25 Special Edition .177****

İnsanın daha iyisini isteme arzusu bitmediği müddetçe, elinde ne varsa hepsi emanettir ona...

• açıkçası, son açıklamalar gelmeden önce bende artık bu işin askıya alındığını düşünüyordum, zannedildiği gibi başarılı olmadığı v.s. gibi şeyler geçiyordu ki aklımdan, Derken Togay abi son durumla ilgili bilgiler verdi v.s.

Anladım ki halen uğraşıyorlar..

Bence bu süreçteki en büyük hata, tarih verilmiş olması, belki bunda en büyük etken biziz.. diğer yandan kendimden biliyorum her üreticide ürettiğini bi an önce sonlandırmak için heyecan yaşar, duygular karşılıklı tahminim :)

Yapılmaya çalışılan iş hakkaten zor,..piyasadaki normal pelet üretim metodları kullanılmıyor bildiğim kadarı ile.. yoksa bu kadar beklemezdik, yapılırdı 3-5 tane kalıp 24 saat çalışırdı makinalar olur giderdi..

ama zor olan bir teknik ile standardı yakalamaya çalışıyor arkadaşlar bildiğim kadarı ile,
    bu arada ovalama esnasında yüzeye sıvanan kurşunlar oluyor belki üretimi engelleyen-ölçüyü kaçıran, ve daha bilemediğimiz bi sürü şey..
    100 tane üretmek ile 500000 tane üretmek arasında fark var. çünkü arada kalite kontrol mekanizması olmalı, kaç tanede bir ölçü kaçıyor, bunların sürekli takibi, ölçüsü kaçanların ayrıştırılması v.s.
    tahmin edilemeyecek kadar zor bir süreç..

Allah kolaylıklar versin, şahsen ben artık acele etmiyorum..Sadece kendimi düşünüp bencillikte yapamam, adım gibi eminim ki.. Şu süreçte o arkadaşlar bizden daha çok sıkılıyorlar..

Tekrar kolaylıklar diliyorum..
    az daha bekleyeceğiz, yapacak bişey yok ;)

• Arkadaşlar merhaba.
    Evet siz çok beklettik bunun farkındayız.Bu durumda firmadan çok sizlerin nelinde ben daha zor duruma düştüm çünkü sizlerle en çok muhattap olan kişi benim.
    Ama şunu tekrar tekrar yinelemek isityorum.Ben bundan önce de SpotOn da ya da şimdi ki Şavk mermilerde hiç bir ticari amaç gütmeden sadece hobi adına yararımız olsun diye birşeyler yapma düşüncesiyle uğraşıyorum.Haa ilerde bu işten para da kazanabilirim belki bu benim bileceğim iş tabii ki.
    Bu iş böyle geldi böyle gider siz ağzınızla kuş tutsanız da yine de bu kuş niye yaşil değil çkan birileri olacaktır.O birilerinin de kimler olduğu zaten aşikar.
    Dışardan davulun sesi hoş gelir.Herkes altı üstü bir pelet yapılıyor diye de düşünebilir.Ama işin rengi öyle değil.Sadece üretimla ya da prosedürle ilgili sıkıntılarda olablilr.Ama kimse bunu düşünmez.
    Biz de bu durumdan elbette memnun değiliz.Sizi beklettiğim için şahsen ben en çok yıpranıp zor duruma düşen kişi oluyorum.
    Sonuçta şu forum camiasına bakıldığına en eski kişilerdenim ve herkes benden firma adına vermiş olduğumuz sözü tutmamı bekliyor.E haklısnız da ancak herşey benim elimde de değil biliyorsunuz ki.
    Peki ben neden bu kadar bekliyorum,sizleri bekletiyorum?Çünkü benim gibi hobiye bağlı olan kişiler,hayatları,yaşam tarzları haline gelmiş kişiler herzaman bu konuda almış oldukları kararların başarıya ulaşmasını isterler.Tabi bir umut görüyorlarsa.

Ayrıca biz bu ürünü tam piyasaya çıkacağı zaman duyurmak istedik ama elimizde olmadan palnımız deşifre edilince açıkçası zor duruma düştük.Üstüne birçok aksilik te eklenince süre uzadı elbette.

Üretimimiz tamamlandı.Şu an sadece ürünlerin bana gelmesini bekliyorum.Geldikten sonra satışa başlayacağız.

Sayın Sinan Ergül Bey de umarım ürünümüzü beğenir ve bizlerle yaptkları grupmanların resimlerini paylaşırarak yerli malı ürünlerimizin gelişiminde katkıda bulunur.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Tebrikler bütün Emegi geçen arkadaşlara.Kendi adıma 6.35 i heyecanla bekliyorum.
    Sayg.

AirRanger 80 (90) FAC Special Edition .25 RR Stock ;
    BKL; 6-24x50 Full Size Mill Dot Reticle;
    Webley Patriot 1. (.22);
    Zoraki Ultra HP-01(.22);
    SupremeMax 12 ga 61 cm Cantilever Optima 3-12x44 + 71 cm;
    Üzümlü Çifte 12 ga;
    Çatüs .410 ga 53 cm + 65 cm (7+1 Şarj.)x2;
    BKL Dovetail Riser&BKL ; 4-16x50 Silver;
    Ve BAR II Sırada :)

www.emarstore.com

• Arkadaşlar ürünlerimiz yarın piyasa da.
    Kutusu kargo alıcıdan olmak üzere 14 tl ve içinde 144 adet var.istediğiniz kutu adetini ve adresinizi bana özel mesaj olarak göndermeniz yeterli.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Vay abime bak :thumbup: Ürün artık piyasada tüm hobiseverlere hayırlı olmasını diliyorum..

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• Bu arada nakış gibi işlenmiş maşallah insan bunu şarjöre koyup atmaya kıyamaz tablo gibi :D

• Ve Sonundaaaaaaaaa :D

****Hatsan Bt65 RB-W LW .22****

****Kral Arms Puncher Pro .22****

****Hatsan Mod 25 Special Edition .177****

İnsanın daha iyisini isteme arzusu bitmediği müddetçe, elinde ne varsa hepsi emanettir ona...

• kalibre ve gramaj çeşitlerinide yazarsanız, siparişleri ona göre geçeriz hocam, gereksiz mesaj trafiği olmaz böylece..

bu arada tebrikler, hayırlı olsun inşaallah...

• Eminim bunları atacak güçlü tüfeği olmadan sipariş verecek olan birtek ben değilimdir :)

"Güzel gören güzel düşünür, güzel düşünen hayatından lezzet alır." (Bediüzzaman Said Nursi-Mektubat)