yeni yerli peletler

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Şu an piyasaya çıkanlar kaç grain acaba? daha doğrusu at-44'e uygun daha az grainli dolular mevcut mu?

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• rangerla neler yapacak merak ediyorum.

daystate airranger,,at44,beretta686s,franchi automatic,hawke sidewinder6-24x56.vector optik 6-24x50,bushnell sport450 laser rangefınder,harris bipot ve dk cesar vom gaydalı

• togay mesaj attım hesap numarası verirsen ödemeyi yapayım

daystate airranger,,at44,beretta686s,franchi automatic,hawke sidewinder6-24x56.vector optik 6-24x50,bushnell sport450 laser rangefınder,harris bipot ve dk cesar vom gaydalı

• Arkadaşlar şu an cepten giriyorum ve tapatalk uygulaması gelen özel mesajları göstermiyor.bunun bir yolu varmıdır acaba?

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Togay bu site için konuşmalardan takip ediyorsun özel mesajları. Bu arada görüşmeyeli kendini yine peletlere adamışsın. Bu memlekette yerli solid peletlere Togayın özel gayreti ile ulaştık. Bunu bilelim, üzmeyelim Togay'ı...

Baki kalan bu kubbede hoş bir seda imiş...
    Gamo CFX Royal .22 cal. (envanterde)
    Zoraki Hp 01 Light .177 cal.(envanterde)
    Hatsan Mod 95 SAS .177 cal.(envanterde)
    Walther Falcon (.22 cal) ; dampa ayak + tasco 3-9x32 (envanter dışı)
    Webley Raider Tekli (.22 cal);maderatör + Tasco 6-24x50 AOE(envan. dışı)
    Webley Patriot I. Nesil (.25 cal) + Walther Red Dot (orijinal) (envan. dışı)
    Crosman 1377c (.177 cal) + Özel Yapım Ayak + optima 3x7-20 dürbün (envan. dışı)

• Togay bey,

Kalibre ve grainlerle ilgili son durumu da paylaşırsanız sipariş vereceklere büyük kolaylık olacak.

Kolay gelsin...

• 30 grain çok fazla yaylılar için :( Ben gibi yaylı severler için gelmeyecek mi?

Hatsan Mod 99 Limited Edition .22 cal :thumbup:
    Optima 3-9/44e dürbün
    Yatagun Dampa
    :thumbup:
    Crosman M4 .177 cal 8)

• Bu serideki ölçülerin aynısı fakat 16 Grain olan Kurşunsuz Dolu ise çıkacak olan ikinci seridir.

• Bu serideki ölçülerin aynısı fakat 16 Grain olan Kurşunsuz Dolu ise çıkacak olan ikinci seridir.

Ozaman sipariş için ikinci seriyi beklemek daha uygun olur yaylıcılar için. Peki ikinci serinin çıkışı ile ilgili bir tarih belirli mi?

"Güzel gören güzel düşünür, güzel düşünen hayatından lezzet alır." (Bediüzzaman Said Nursi-Mektubat)

• 30 grnler satışa ne zaman cıkacak

• Arkadaşlar,

Bilindiği gibi, imalatımız öngörmediğimiz bir şekilde foruma yansıdı. Hiç ilgilenmeden işimize devam etmemiz de mümkündü fakat bir muamma oluşacaktı ve bu da bizi olaya iştirake zorladı.

Biz, ilk planda ; 4,5/5,5/6,35/7,62 ve bilahare 5 ve 9 mm lik çaplarda imalat hesabı içindeydik. Konuya geniş ve kalıcı bakıyoruz. Konuya dair yatırımımız bizim için ciddi ölçektedir. Biz diyorsam da, bu iş oğlumun işidir. Şahsen çalışmıyorum. Kendisine yardımcı oluyorum. Kendisinin bu işi üstlendiğinden buyana herhangi bir ekstra zamanı yoktur.

Yaptığımız işin tekniği şahsıma aittir. Haliyle bu konuda yetişmiş personel darlığı vardır. Piyasadan hazır unsur bulmak gibisinden bir imkan, şans sözkonusu değil. Malzeme, yumuşak metal işleme bilgisi, standart oluşturma yetisi ve dizayn konularında bileşke, komplelik gerektiren bir durum sözkonusu. Bu da konuyu ilerletecek insan sayısında darlığı bir kader haline getiriyor.

Biz çıkış yaptıktan sonra, sizlere devamı ile ilgili bilgi aktartmayı planlamıştık. Nasıl başlarsa öyle gider hesabı, duyuruları da buradan yapmaya itelendik. Yani sunuş bakımından bir hayli plan dışında davranmak durumundayız.

DOLU, KUBBE, MİSKET ve KATRE tabir ettiğimiz 4 modeli birden çalışıyoruz. Bunların dördü de üretim hattında işlenerek çalışılmak zorunda. Seriye geçilse bunlar beklemeye geçer. Bu nedenle seriye kısmi geçiş ile başlangıca mecbur kaldık. Bunlardan hariç ZEPLİN, 10M (match pellet), NOKTA tabir ettiğimiz ve AR-GE de beklemeye mahkum kalan modellerimiz var.

Sizlerden gelen soruları karşılamak için, İş Akış Şemasının sonuçlar bölümünü arada bir buradan yayınlayayım. Şu an en aktif olan DOLU Grubu. Önce onu ileteyim.

Saygılar.

• DOLU, KUBBE, MİSKET ve KATRE mermilerin formlarını da yansıtmak icab etti :

• Katre tipi peleti ilk defa görüyorum. Misketin de diğer BB'ler gibi tamamen yuvarlak olmaması bence çok orijinal bir fikir olmuş...

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• keşke peletler daha önce çıkmış olsaydıda, şu geçenki yurt dışında yapılan yarışmaya katılan arkadaşlara dağıtmaları için numune olarak verilseydi, süper bir tanıtım olurdu..

• Katre'nin formuda çok ilginç hedef üzerinde bırakacağı tahribatı merak ettim doğrusu..

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara