yeni yerli peletler

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Korel bey bazı mutluluklar parayla satın alınamaz.Sizi mutlu ettiysek ne mutlu bize.
    Güzel sözleriniz için teşekkürler.
    Ürünle ilgili paylaşımlarınızı bekliyoruz.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Mod 125 5.5 tüfeğim ile 25 gr lik pelletlerde nasıl sonuç alırım?

Hatsan mod 125 th 22 cal.
    Hatsan mod 125 th camo 22 cal.
    Stoeger x20 22 cal.
    Zoraki Hp 01 Ultra 177 cal.
    Optima 3x9x40 E
    ;tacli#

• 700 Fps Namlu çıkışı alırsın arkadaşım. İdeal olanın 850 olduğunu da aklımızda tutmakda fayda var.

• O zaman bu pelletler Yaylı havalıda verimli sonuç vermez.Çünkü Mod 125 magnum sınıfı bi havalı doğru mudur?Abi

Stoeger x20 22 cal.
    Optima 3x9x40 E
    ;tacli#

• Tüfeğin 16 Graini 950 Fps atıyor. Güçlü bir tüfek. Bizim incelememize göre ideal mermisi 21 Grain. Bunun altındakileri savuruyor. 25 de de iyi sonuç veriyor. Dolu mermilerin bu serilerini güçlü yaylıları da gözeterek iki işlevli yaptık. Diana Magnum ve Hatsan Mod 125 namludan kırmaya uygun bir dizayna zorladı bizi. Çünki bu iki tüfek bu mermileri iyi yakıyor.

• O zaman bu pelletler Yaylı havalıda verimli sonuç vermez.Çünkü Mod 125 magnum sınıfı bi havalı doğru mudur?Abi

Mod 125 16gn. pelleti 800-850fps civarı hızla atıyor, 25 grain içinse 700fps hızla Mod125'te verimli olur diye zannediyorum.

• Görüşlerinizi göz önünde bulundurup.en kısa surede siparis vereceğim.Teşekkürler.

Stoeger x20 22 cal.
    Optima 3x9x40 E
    ;tacli#

• peki şu dizelleme, peletin sapıtmasına neden oluyor ya yüksek hızlara çıkartarak..

acaba bu dizellemeyi magnum sınıfı tüfeklerde (misal mod 125) 25grain üstü daha ağır peletler kullanırken, kasıtlı olarak bile isteye yapsak, olumlu sonuçlar alınırmı ?..

• Şavk bugün elime geçti baloncuklu naylonla özenlice kat kat sarılıp muhafaza edilmiş olup naylonun ardında yatan güzelliği naylonu her kat açışımda heyecan duymadım desem yalan olur..Nitekim naylonu açtıktan sonra karşılaştığım manzara enfesti ambalajından,içeriğine kadar özenli bir ürün olduğu hemen kendisini belli ediyor..Akşam vakti yeterli ışık olmayan loş bir ortamda bir kaç yakın plan flaşlı ve flaşsız foto çektim..Lakin loş ışıkta dahi kusursuz parlak,pürüzsüz ve kalite kokuyorlardı..

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• Fotoğrafların devamı..Bu arada Casio Exilim'de hakkını vermiş yani çoğu fotoğraf bir kaçının dışında flaşsız çekilmiştir şayet odanın karanlık olmasına rağmen performansı beni şaşırtarak envanterimin yeni gözdesi oldu..

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• * KUTU :
    * ALICI ADI :
    * ALICI İLÇE :
    * ALICI ADRES :
    * TELEFON :

Sipariş verecek olan arkadaşlar bundan sonra ytukarıda ki şablonu BÜYÜK HARFLERLE doldurup bana göndermeleri gerekmektedir.
    Lütfen eksiksiz doldurun ki siparişinizi bir an önce işleme kkoyalım.
    Mesajınızın ardından size gönderceğim İBAN numarasına ödemenisin ardından kargonuz yola çıkacaktır.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22

• Togay Bey ,

Benim sipariş henüz elime ulaşmadı .Sabırsızlıkla bekliyorum.

AirArms S510 Xtra FAC .22+Hawke 6-24x56 Sidewinder 30
    Gamo Hunter IGT .22 + Barska 1.5-6X42 IR Huntmaster Pro
    Hatsan AT44 Tactical .22 + Optima 3-9x32
    SwissArms KWC Cybergun P1911 CO2 .177
    Webley PCP Pompa
    6 Lt 300 Bar Scuba Tüp
    Vector Optics 6x25 Rangefinder

• İsim soyad tekrar alabilirmiyim?siparişinizi kontrol edeyim.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22

• deneyen olmadımı daha ?(

daystate airranger,,at44,beretta686s,franchi automatic,hawke sidewinder6-24x56.vector optik 6-24x50,bushnell sport450 laser rangefınder,harris bipot ve dk cesar vom gaydalı

• Bende msj atmıştım ama gözünüzden kaçtı sanırım abi

ZORAKİ ultra hp-01 (5.5 mm)
    HATSAN- at44 wx-10 long LW + UTG Leapers 6-24X50+ EVRENSEL bipod + medaratör + 6lt 300bar scuba
    HATSAN-mod 125 sniper + optima 3-9x44E + sports match dm60 dampa
    HATSAN-mod70 + optima 3-9x32
    HUSAN - Yarıotomatik Şarjörlü av Tüfeği ( 12 cal )
    SAFİR T14 Yarıotomatik Şarjörlü Av Tüfeği ( 36 cal ) + 1x30 Reddot

• Bende msj atmıştım ama gözünüzden kaçtı sanırım abi

Özel mesaj mı attınız?Göremedim.

Arkadaşlar lütfen siparişi gelmeyenler ya da ödeme yapamayanlar iletişime geçsinler

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22

• Ayrıca sizlerden bir isteğimiz var.
    Ürünlerimiz eline geçtiğinde lütfen deneyimlerinizi bizimle paylaşın.Sizleri dinleyerek hatalarımız varsa düzeltmek,sizlerle beraber gelişmek,büyümek istiyoruz.
    Deneme sırasında grupman yaptığınız mesafeleri ,grupmanlarınızı bizlerle paylaşmanızı istiyoruz.
    Hatta kutu içerisindeki tüfeklerinizin namlusuna tam oturan pelletleri ölçüp bizlerle bu çapları paylaşmanızı istiyoruz.
    Böylelikle tüfekleriniz için özel üretim dolu mermiler üretebiliriz.
    Milimetrenin %1 i kadar hassasiyette kalibrasyonda değişiklik yapabiliriz.Yani mesela 5,53 se 5,52 yapmak bizim için çok kolay.
    Belki de bu şekilde Dünya da ilk kez müşterisinin isteğiyle ona özel mermiler üreten ilk havalı tüfek mermisi üreticisi olabiliriz.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22

• eley waps formunda 35grn 5,53mm veya daystate impack 40grn formunda üretim yapılabilimi acaba

daystate airranger,,at44,beretta686s,franchi automatic,hawke sidewinder6-24x56.vector optik 6-24x50,bushnell sport450 laser rangefınder,harris bipot ve dk cesar vom gaydalı