''2.El Dürbün'' Arıyorum bilginize..

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Herkese Merhaba,

Daha önce benzeri bir konu açmıştım, yalnız tüfeğimi ve dürbünümü set halinde sattım. Alacağım dürbünü yeni aldığım ''AT44 LONG'' tüfeğime takacağım. Sizden ricam satmak istediğiniz 2.el temiz ve ORJİNAL dürbünleriniz için teklife hazırım.

Özellikle mildot' lu ve 6-24 yakınlaştırmalı dürbünler tercihimdir.
    (Vereceğiniz fiyatları da Dürbünün hakettiğinden fazlada kabartmazsak sevinirim.)

İstenirse Aşağıdaki linkteki (1) ilanımda kullanmadığım satılık ''Tanfoglio Witness 1911 4.5mm Airgun'' silahım ile veya
    satılık orjinal tesbihlerim (2-3-4-5) ile takas da edebiliriz. Linkleri tarayıcınıza kopyalamanız yeterli olacaktır.

1) Umarex Tanfoglio Witness 1911 AIRGUN. (SATILIK)

2) http://www.sahibinden.com/ilan…-yapilma-163711245/detay/

3) http://www.sahibinden.com/ilan…-orjinal-163666264/detay/

4) http://www.sahibinden.com/ilan…-orjinal-163825695/detay/

5) http://www.sahibinden.com/ilan…-orjinal-163825494/detay/

İlginize şimdiden teşekkür ederim, Herkese iyi forumlar.

HATSAN AT44 LONG / ... / Bipod / Tactical Fener / Moderatör / Drager 300 Bar Skuba

• s.aleykum
    Bsa 8-32x44 durbun var.kozmetık vede mekanık olarak en kucuk bır sorunu yok.
    satma sebebım daha yuksek zoomlu durbun aldıgım ıcın.
    Tek parca ayakla beraber kargo alıcı odemelı 350tl ye verıyım.

Gönül İSTANBUL gibidir, fethi zor FATİH i tektir!

• s.aleykum
    Bsa 8-32x44 durbun var.kozmetık vede mekanık olarak en kucuk bır sorunu yok.
    satma sebebım daha yuksek zoomlu durbun aldıgım ıcın.
    Tek parca ayakla beraber kargo alıcı odemelı 350tl ye verıyım.

Aleykum selam. Teklifiniz için PM attım.

HATSAN AT44 LONG / ... / Bipod / Tactical Fener / Moderatör / Drager 300 Bar Skuba

• Aynen tesbihler gercekten cok guzel

Hatsan Mod 99 SAS - Quattro .22 Cal.

Üstte mavi gök basmadıkça, altta yağız yer çökmedikçe, Türk milleti, ilini, töreni, kim bozabilir?

• hele o ateş kahribar olan yaktı beni :) inşallah satamzsında kendin kulanırsın öyle bi güzeligi ah ihtiyaçlar

At44Wx10 Lw Webley Pompa.

Ömer AŞUT

Airgun Team Malatya..

• duamı ettin bedduamı belli değil :)
    tesbihler ise evet gerçekten çok güzel

Hahah komik olmuş:) Ne diyim, teşekkür ederim8)

• Hahah komik olmuş:) Ne diyim, teşekkür ederim8)

Hahah komik olmuş:) Ne diyim, teşekkür ederim8)

Bu mesajın bu sayfada olmasına bir anlam veremedim. Forum üyelerinin bu hususta hassasiyet göstermelerini rica ederim.

FX ROYAL 400 ++++Hawke Varmint 25 SF 6-24 *44
    6 lt Scuba 300 bar+dolum aparatı

• Bu mesajın bu sayfada olmasına bir anlam veremedim. Forum üyelerinin bu hususta hassasiyet göstermelerini rica ederim.

Pardon mesajin neyine anlam veremediniz anlayamadım?

• İlanınızın satın almak istediğiniz silah ve aksesuarları sayfasında olması gerekmez mi? Oysa sizin verdiğiniz ilan PCP Tüfekler sayfasında. İlanların ilgili sayfalarda açılması uygun olandır. Yoksa sitede karmaşıklık ve düzensizlik yaşanır diye düşünüyorum kardeşim.

FX ROYAL 400 ++++Hawke Varmint 25 SF 6-24 *44
    6 lt Scuba 300 bar+dolum aparatı

• İlanınızın satın almak istediğiniz silah ve aksesuarları sayfasında olması gerekmez mi? Oysa sizin verdiğiniz ilan PCP Tüfekler sayfasında. İlanların ilgili sayfalarda açılması uygun olandır. Yoksa sitede karmaşıklık ve düzensizlik yaşanır diye düşünüyorum kardeşim.

Ben ilan icerigini elestirdiginizi dusunmustum kusura bakmayin. Haklisiniz, genelde konularimi bu bölüme actigim icin aliskanliktan dalginligma gelmis. Suan ilgili arkadaslar izmirdeki yarismada, geri geldiklerinde konunun ilgili yere tasinmasini rica ederiz.