Ufukta bir buluşma var mı?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Tüfeği aldık, sıfırlama yaptık, havalarda iyi gibi, ufukta bir buluşma var mı? ;rofl.;

One Shot One Hit

• Tüfeği aldık, sıfırlama yaptık, havalarda iyi gibi, ufukta bir buluşma var mı? ;rofl.;

bencede ufak bir buluşma yakışır ama bu hafta sonu hava yağışlı üstelik Polat abim müsait değil bildiğim kadarıyla önümüzdeki hafta ise pazartesi günü 19 mayıs olduğu için 3 günlük bir tatil söz konusu şu an için birşey söylemek kendi adıma çok erken olur.
    Keşke imkan vakit olsada her hafata buluşsak

• Arkadaşlar.

Bu hafta içi döneceğim. Dönmemden sonra ayarlanırsa mutlaka gelirim.

Görüşmek üzere.

ARTIK ADAM GIBI BIR TANE ALMANIN ZAMANI GELDI.

;tufey# ;tufey# ;tufey# ;tufey# ;tufey# ;tufey#

• Official Post

Buluşalım, güzelleşelim.

Sanki "içe....... güzelleşelim" di o söz :him:s;şrofls;.

FX Revolution .22 - AirArms S410 .22 - Samyang Recluse .357 - Samyang Sumatra 2500 .25
    Weihrauch HW100 .22 - Weihrauch HW50 .177 - Weihrauch HW35 .177 - Diana Mod52 .22
    Diana Mod48 .22 - Diana Mod250 .177 - BSA Mercury .177 - Gamo Stutzen .177
    Gamo CF20 .177 - Webley Patriot .22 - Webley Longbow SE .177 - Benjamin Mod392 PA .22
    Daisy Powerline 917 .177 - Nightstalker NS1200 .177 - Smith Wesson Revolver .25

Forum Kuralları
    Foruma Yeni üye oldum, öncelikle hangi bölümleri incelemeliyim ?

• Buluşunca en az 8-10 tane süper tüfek, PCP oluyo. Bi ona koştur at, at, at diğerine koştur at, at, at, gel kendi yaylını kur at, at, at kafa bi dünya oluyo hengameden.
    O yüzden buluşmanın heyecanı, benim beyinde kısmen uyuşma yapıyor ve güzelleşiyorum. Yaa Mustafa abicim o yüzden öle yazdım dı :)

• Kılıfıda aldım, buluşma haberlerini bekliyorum ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

Bende PCP aldım (yolda), ama yinede buluşmıyolar. Uçaksavar mı, Tank mı yoksa Obüs mü almamız lazım buluşmak için? :P

• Valla bilmiyorum ne almak gerekiyor ama bayağı bi heyecan yaptım gaz yaptım öyle bekliyorum. Olmadı bizim gibi istekli birkaç arkadaşla küçük çaplı bir buluşma organizasyonu ayarlayabiliriz düşüncesindeyim...(hazır tecrübeliler yokken karizmalarıda çizmeyiz karavanalarla ;rofl.;;rofl.;;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;. )

One Shot One Hit

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Ozan Cengiz AYDIN ().

• Hafta sonu İstanbul'da küçük çapta bir buluşma fikri atsam ortaya ne olur acaba??? ;şrofls;.;şrofls;.;şrofls;.

One Shot One Hit

• ben hemen kral magnum altdan kırma tüfeğimi alır gelirim olmazmı aranızda nasıl olsa onla atış yapmıcam bir sürü pcp varken hehhe 8o

• :thumbup::D;d;;kihhik, vallaha harikaydı belkide hoşuma gider sahini satar pcp alırım orasıda belli olmaz

• hele ben hiç tanımam ;rofl.;;lol;;şrofls;. şahin değil , full doğan parası yedim bee #hims;kihhik,;şrofls;.

• Evet arkadaşlar hafta sonu buluşma fikrime ne diyorsunuz, hazır hava çok güzelken???

One Shot One Hit

• kenelere dikkat diyorum başka bi şey demiyorum. ;rofl.;

hamdım piştim yandım oldum.