mod 95 karbon fiber kaplama

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • merhaba forumda karbon uygulaması yapanları gördüm hepsi çok güzel olmuş biraz özendim tabi :P bende yaptım korbon kaplama çoğu yerde güzel oluyor pc masamın üzerinde bir sürü çizikler vardı önce onu kapladım sonra 2.5 saat çalışmayla tüfeğimin kundağını kapladım eskisinde daha güzel oldu özellikle pc masası çok şık oldu kesinlikle tavsiye ederim :) sadece daha önce hiç karbon kaplamadıysanız rastgele bir malzemeye öğrenme amaçlı karbon kaplayın biraz yapısını huyunu suyunu öğrendikten sonra rahatça kaplayabilirsiniz :P

HATSAN MOD 125 SNİPER 6.35
    HATSAN MOD 95 SAS 5.5
    ZORAKİ HP 01 ULTRA 4.5

;tufey#

• Eline saglik fatih.tek parcadan yapmissin gibi olmus.yanagini yasladigin kismi nasil baglanti yaptin.cok begendim...

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Ellerine sağlık Fatih güzel olmuş...

Hatsan Mod 70 .22
    Zoraki Ultra Hp 01 .22
    Crosman 1077 .177
    Square 3×9_40
    Bushnell 8×32_60
    At44 Tactical .22
    At44_10 .22
    Optima 3×9_32
    Webley tri pump

Ne mutlu TÜRKÜM diyene...

• herkeze ayrı ayrı çok teşekkür ederim :P

HATSAN MOD 95 SAS 5.5
    ZORAKİ HP 01 ULTRA 4.5

;tufey#

• Eline saglik fatih.tek parcadan yapmissin gibi olmus.yanagini yasladigin kismi nasil baglanti yaptin.cok begendim...

teşekkür ederim Metehan abi estetiği bozmasın diye tek parçadan yaptım :P zor oldu biraz ama.. bağlantıyı alt kısımlarda yaptım zaten bağlantı kısımları çok belli olmuyor göze takılmayacak kısımlarda yapmak daha güzel oldu

HATSAN MOD 95 SAS 5.5
    ZORAKİ HP 01 ULTRA 4.5

;tufey#

• Eline emegine saglik :) Bambaska bir tufek cikmis ortaya :)

Hatsan Mod 99 SAS - Quattro .22 Cal.

Üstte mavi gök basmadıkça, altta yağız yer çökmedikçe, Türk milleti, ilini, töreni, kim bozabilir?

• teşekkür ederim Metehan abi estetiği bozmasın diye tek parçadan yaptım :P zor oldu biraz ama.. bağlantıyı alt kısımlarda yaptım zaten bağlantı kısımları çok belli olmuyor göze takılmayacak kısımlarda yapmak daha güzel oldu

Tebrik ederim.profesyonal gibi calismissin.ahsap uzerinde karbon fiber tutmaz diyorlardi... Sende ahsaba uyguladin ve tuttu saniyorum. ...

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Tebrik ederim.profesyonal gibi calismissin.ahsap uzerinde karbon fiber tutmaz diyorlardi... Sende ahsaba uyguladin ve tuttu saniyorum. ...

aynen abi banada ahşap kundağa tutmaz diyorlardı ama ahşabın üzeri pürüzsüz ve vernikli olduğu için mantıksız buldum sonra denedim tutuyor gerçektende

HATSAN MOD 95 SAS 5.5
    ZORAKİ HP 01 ULTRA 4.5

;tufey#

• fatıh kardes super olmuş elıne saglık,,cıkıntılı bolgeler tek parca yapmak ayrıntılara bıraz gırsen video falan koysan bu karbon kaplama gıcık ve zor iş,,ya bana kotusu denk geldı ya ben beceremedımkı ,elımden her iş gelır bu zor oldu.... kucuk bı cıkıntılı parcayı bızler ıcın kaplarken vıdeolasan süper olur

Kral Np01... 4.5 - 5.5 ;tacli#  2.5-10x50 Sf

• fatıh kardes super olmuş elıne saglık,,cıkıntılı bolgeler tek parca yapmak ayrıntılara bıraz gırsen video falan koysan bu karbon kaplama gıcık ve zor iş,,ya bana kotusu denk geldı ya ben beceremedımkı ,elımden her iş gelır bu zor oldu.... kucuk bı cıkıntılı parcayı bızler ıcın kaplarken vıdeolasan süper olur

video çekmek aklıma gelmedi değil ilk deneyimim 2.5 saatte anca bitirdim ama şimdi püf noktalarını öğrendim yaz tatili nedeniyle artık vaktimde bol satılık olan mod 125 sniper olan tüfeğimide kaplamayı düşünüyorum tabi alıcı çıkmassa en kısa sürede video hazırlayacağım :P

HATSAN MOD 95 SAS 5.5
    ZORAKİ HP 01 ULTRA 4.5

;tufey#

• Düz olmayan oval girintili çıkıntılı yerlerde saç kurutma makinesi imdada yetişiyor.

• Selamun aleykum
    güzel çalışma olmuş ayrıca askı kayışı temini ve montajını nasıl gerçekleştirebiliriz bende mod 95 kullanıcısıyım.
    Teşekkürler

Kral N-11 Gas Piston