Bir Selfie de bizden Buluşması :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bu gün A takımı olarak geleneksel Cumartesi buluşmalarımızdan birini daha yaptık. Farkettik ki Trap, okçuluk, airsof, motor, atv, paintball, av, balık ... vs değil yalnızca HAVALI SİLAHLAR bizim hem hobimiz hem de yaşam tarzımız olmuş. Belkide takım olarak başarımızı buna borçluyuz. Biraz atış ve sohbetin ardından modaya ayak uydurarak selfie çekilmeyi ihmal etmedik. Fotoğrafları arkadaşlarım en kısa zamanda yükleyecektir.

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• Cemal umarım sınavın iyi geçer de Ankara'ya gelirsin. Geldiğinde seni de aramızda görmek isteriz.

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• Abi bekliyorum merakla. Keyfiniz daim olsun. Hepinize ayrı ayrı selamlar, saygılar.
    Cemal kardeşim bu mesleğin de bence senin gibi temiz yürekli yardımsever insanlara ihtiyacı var. Yalnız Ankara zehir gibidir alan bir daha unutamıyor ona göre :)

• Official Post

Abi bekliyorum merakla. Keyfiniz daim olsun. Hepinize ayrı ayrı selamlar, saygılar.
    Cemal kardeşim bu mesleğin de bence senin gibi temiz yürekli yardımsever insanlara ihtiyacı var. Yalnız Ankara zehir gibidir alan bir daha unutamıyor ona göre

:) Allah izin verirse zaten Planlarım var ağabey. 11 aylık askeri öğrenclik döneminde zehiri almaya hazırım. :)

• Haklısın Sayın antrenörüm, bizim için hobiden öte bu iş. Bugün çok eğlendik gerçekten, her zamanki gibi güzel bşr buluşma oldu. Cemal seninde kulağını çınlattık bugün gelmeden haberimiz olsun, hakkında hayırlısı neyse o olsun, seni aramızda görmek bizi mutlu eder, Samet gitti ama aklı burda kaldı, bizdr özlüyoruz Sameti.
    Fotoğraflar bende en kısa sürede ekliycem.

A-TAKIMI

• Gönül dolusu birdoslukve beraberlik bitakımda bulunması gerekenler sizleri terik ediyorum bukonuda Allah bozmasın birliginizi beraberliginizi bizlerede örnek oluyor saglıcakla

STERY LG 110FT.177
    AA 510 /5.5
    Nikko-Stirling Diamond 10-50x60
    hawke 6+24x56 sr pro
    scuba ikiadet

• Çok güzel bir ortam Allah bozmasın kıskanmadim desem yalan olur:-)

AT44 WX-10 long LW Bushnell 6-24x50 aoeg ;tufey#
    6 lt 300 bar Drager
    Hatsan mod 75 optima 4*20 ;avci;

Bu gün ALLAH için ne yaptın...?

• Super fotolar,herkese buradan selamlar.

steyr challenge
    cricket 6.35

• Aranizda olamasamda gönlüm sizinle ATAKIMI , ama erdinc fotolardaki durumunu sakıncali bulmadim desem yalan olur ;şrofls;.

Steyr Challenge 4,5 - Schmidt&Bender FTII 12.5-50x56
    Steyr Hunting 4,5 - Sightron SIII 10-50x60
    FX Bobcat 6,35 - Bushnell 4200 6-24x50
    AA S410 5,5

• çok eğlenmişsinizzz devamını dilerizzz

at 44 tactical optima 4x30 bushell dürbün hatsan pompa.......kral slug pompalı (red dot).........kral safari magum 5.5

• Aranizda olamasamda gönlüm sizinle ATAKIMI , ama erdinc fotolardaki durumunu sakıncali bulmadim desem yalan olur ;şrofls;.

+1