BT65 200 metrede

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • selam forumdaşlarım hepinize kazasız belasız bol keyifli hafta sonu diliyorum :rolleyes: bugün bt65'le ilk defa bu kadar uzun mesafe denedim. hafif bir rüzgar eşliğinde atış yaptım. ince memet 30 gr kullandım. ±5 mt yanılma payı ile SR Pro reticle kullanarak mesafe hesaplaması yaptım birkaç kez. 198,5 mt, 206,5 mt, 201 mt gibi tutarlı sonuçlar buldum ve 200 metre düz dedim.. videolar aşağıdadır foruma yükleyemiyorum linkleri vereyim sizlere. defalarca üst üste isabetli atış yaptığım video talihsizlik sonucu çekilmediği farkedilmiştir :rolleyes: :rolleyes: . hepinize iyi geceler :rolleyes: :rolleyes:

NZRy7eGynTc

ZkFfR10swdw

• o değil de video eklemeyi keşfetmiş oldum 8o 8o

• Tebrik ederim ilk vıdeodaki atış, çıkan toz etkileyiciydi. Konuşmalar ise Counter Strike den alıntı gibiydi :)

• Tebrik ederim ilk vıdeodaki atış, çıkan toz etkileyiciydi. Konuşmalar ise Counter Strike den alıntı gibiydi :)

teşekkür ederim :rolleyes: ilk videoda tenekeye ilk atışımdı tarlada bulmuştuk vurunca tozunu almış olduk :rolleyes:

• çok güzel bir atış tebrik ederim :thumbup: bu atışı yapmadan önce silahın gücünü modifiye ettinizmi yoksa fabrikadan çıktığı şekildemi kullandınız. :)

Yok hocam fabrika çıkışı :rolleyes: tüpe bağlı yaptım atışı öyle olunca da atış standardı daha düzgün oluyor.

• tebrikler güzel atış.peki böyle bi atısı at44 serisiyle yapmak mümkünmüdür??

• tebrikler güzel atış.peki böyle bi atısı at44 serisiyle yapmak mümkünmüdür??

aynen at44 e modifiye etsek 200 mt aynı isabeti görebilirmiyiz?

HATSAN MOD 125 SNİPER 6.35
    HATSAN MOD 95 SAS 5.5
    ZORAKİ HP 01 ULTRA 4.5

;tufey#

• at44ü hiç kullanmadım bilmiyorum fakat standart pcp gücü ve düşük zoomlu bir dürbün ile atılabilir diye düşünüyorum. 200 metre üstü mesafeler için birşey diyemiyorum ama.

• ABİLERİM KARDEŞLERİM AYNI TÜFEK BENDEDE VAR POMPA İLE ZORLUYOR TÜP ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM SADECE KURU HAVAMI KULLANAYIM AZOT VEYA ARGON GAZI KULLANABİLİRMİYİM BİLGİSİ OLANLAR YARDIMCI OLABİLİRMİ.
    Forumlarda büyük punto harflerle mesaj yazmak yasaktır, bu şekilde mesaj yazmak bağırmak, hakaret anlamları taşır, bu hususlar forum kurallarımızda açıkca belirtilmiştir.
    Lütfen Forum kurallarını okuyun

• argon gazı bildiğim kadarıyla havada bulunabiliyor. yani yanıcı değil kullanmaya bir etkisi yok ama tüpü bir bakımdan korumak istersenizde azot en uygunudur.

• Çok teşekkürler peki karbondioksit kullanabilirmiyim.

tam emin olmamakla beraber; kuru havayı bulmak daha kolay ve ucuz değilmi.. neden başka alternatifler arıyorsunuz?

• En isabetli saçma hangisi olur biliyomusunuz ve 100barda 50m tam hedef vuruyorum 50m 200bar atarsam hedefde sapma olurmu.

• En isabetli saçma hangisi olur biliyomusunuz ve 100barda 50m tam hedef vuruyorum 50m 200bar atarsam hedefde sapma olurmu.

İnce memet 30 grain uzak yakın her hedefe bunu atıyorum artık :rolleyes:

• Ayrıca tüpüne kuru hava doldur argon filan gerek var mı

• Official Post

bazı arkadaşlar 200 metre at44 vururmu demişlerde.
    at44 10 s 3 tur güç ayarıyla 18 grainle 200 metreyi 10-10 vuruyor.

ramadan çetin
    200 bar basınca hedefin altına vurur pelletler.