Daystate Wolverine Artık Türkiye De

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Hayırlı uğurlu olsun.Kazasız belasız iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

RAW HM1000 .25
    RAW HM1000X .25
    MADMASTER PREDATOR .22

• Sayın Sezgin bey, bende bu tüfeğin 5,5 kalibresini almayı düşünüyorum, daystate air ranger veya wolverine 5,5 ikisinden birisini alacağım sanırım. (Estetik açıdan wolverine'yi çok beğeniyorum)
    Fakat öncelikle wolverine 5,5 hakkında kullanan arkadaşlar vasıtasıyla detaylı bilgi toplamalıyım yani bu tüfeğin 5,5 kalibresi nasıldır alınmalımı, yoksa 5,5 kalıbresini almak yerine almamak daha mı iyidir. sonrasında kararımı vereceğim.
    Fiyat ve nereden temın ettiğiniz konusunda ip ucu verebilirseniz sevinirim. İyi günlerde kullanınız.

• 5.5 mm si geldimi bilmiyorum ama varsa sadece Uçar av da vardır.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Merhaba Sezgin Bey,

Ne kadara aldınız ve nereden aldınız paylaşır mısınız.

Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız kullanın inşallah.

• siteden uzaktım tüfeğiniz hayırlı olsun 6 ay kadar olmuş bir inceleme yazınız varmı benim gibi daystate almayı düşünenler için aydınlatıcı olur

kral bull pup .22
    stoeger atac suppressor .22
    hatsan mod 99 .22
    tacvectör optic 10-40x60 satılık

• Henüz daha kapsamlı bir inceleme fırsatım olmadı nedeni ise hava puroblem im vardı 250bar hava basıp 15 atış yapıla biliyordu bu yüzden kapsamlı bir inceleme yapma fırsatım olmadı şimdi çok şükür kopresör aldım hava sorunumu hallettim havalar düzelince bol bol atıp incelerim sadece şunu diyebilirim çok güçlü ve bir o kadar da keyifli bir tüfek 50m de 2cm bir gurubu var. bu kalibre bir tüfek için gayet isabetli bence Daystate kalitesine zaten diyecek bir şey yok şimdilik diyebileceklerim bunlar.

• hayırlı olsun

at 44 tactical optima 4x30 bushell dürbün hatsan pompa.......kral slug pompalı (red dot).........kral safari magum 5.5

• bu tüfeğe sessizleştirici takılıyormu

Namlu ucunda 1/2 UNF diş varsa standart bir moderatör takılabilir, Tüfek Samyang gibi özel diş olan bir namlu ise ya orjinal moderatörü yoksa 1/2 ye adaptörle çevirip kullanmak gerekir.

Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır. - Peyami Safa

Webley Tempest .177, Hatsan AT-P2 .22, Zoraki Ultra .177 & .22, Walther CP88 Competition .177, Sig Sauer P226 .177, Crosman 357 8" .177, Torun Magnum .25, x Sumatra 500 Long .25, x AirArms TX200 Carbine .22, x Diana Mod 46, x Gamo P23 .177, x Gamo PT85 .177, x Crosman 1077 .177, x Umarex Smith & Wesson M&P R8 .177, x Weihrauch HW45 .22

• Sizin yakınlarınızdaki av bayilerinde de vardır. Ama internet üzerinden de satın alabilirsiniz. Özelden link göndereyorum size.

Yaşlanarak değil yaşayarak tecrübe kazanılır, zaman insanları değil armutları olgunlaştırır. - Peyami Safa

Webley Tempest .177, Hatsan AT-P2 .22, Zoraki Ultra .177 & .22, Walther CP88 Competition .177, Sig Sauer P226 .177, Crosman 357 8" .177, Torun Magnum .25, x Sumatra 500 Long .25, x AirArms TX200 Carbine .22, x Diana Mod 46, x Gamo P23 .177, x Gamo PT85 .177, x Crosman 1077 .177, x Umarex Smith & Wesson M&P R8 .177, x Weihrauch HW45 .22

• Yüksek güçte ve 303 kalibre bir tüfektir standart bir moderatör işinize yaramayabilir.

Daystate Delta Wolf HP 0,177 - 0.25

Discovery dürbünler

• Namlu ucu 1/2 unf moderetörü Ankara dan Yasin arkadaşımız yaptı tüfek biraz güçlü olduğu için sırandan moderatörler iş görmüyor Yasin çok özel bir moderetör yaptı sağolsun mükemmel işçiliği var tavsiye ederim
  • hayirli olsun. Acaba daystate griffin kullanan var mi sayfada ?

Fortis Fortuna Adiuvat

Weihrauch HW100
    Tac Vector 6-25-56

• grifin degıl ama grifin yapılmıs panter kullanan Hakan Bey var

Gamo 4.5 Delta Cadet, Daystate MK4 MTC 5.5, AA MPR, AA FTP900, FX impact, Armsan RS-X1, Armsan Phenoma, Ataarms SP, Husanarms (12cal)...